Добруджанец 2005 (Алфатар)

BGSupporters форум

Добруджанец 2005 (Алфатар)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 16:30 1 кръг Д Добруджа (Искра) 4:2
16.09.2017 16:30 2 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 1:0
23.09.2017 16:30 3 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:5
01.10.2017 16:30 4 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:0
07.10.2017 15:30 5 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:2
14.10.2017 15:30 6 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 3:0
21.10.2017 15:30 7 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:0
28.10.2017 15:30 8 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 4:2
04.11.2017 14:30 9 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:2
17.03.2018 15:30 10 кръг Г Добруджа (Искра) 1:0
06.04.2018 16:30 11 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
31.03.2018 15:30 12 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:0
14.04.2018 16:30 13 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:2
21.04.2018 16:30 14 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:1
28.04.2018 16:30 15 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 3:0
05.05.2018 17:30 16 кръг Д Добруджа (Ситово) 2:0
12.05.2018 17:30 17 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:0
20.05.2018 17:30 18 кръг Д Левски 96 (Главиница) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 18 13 3 2 58:12 42
2 Добруджанец 2005 (Алфатар) 18 13 2 3 34:17 41
3 Добруджа (Искра) 18 13 1 4 48:20 40
4 Ботев 1936 (Професор Иширково) 18 9 4 5 34:31 31
5 Раковски 2005 (Калипетрово) 18 8 5 5 42:27 29
"А" ОФГ Силистра - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал за 3-то място
25.05.2018 17:30 - Г Победа 2009 (Вокил) 0:1

Добруджанец 2005 (Алфатар)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 15:00 1 кръг Д Добруджа (Искра) 2:1
16.09.2017 15:00 2 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 5:0
23.09.2017 15:00 3 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:3
01.10.2017 15:00 4 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:7
07.10.2017 14:00 5 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:0
14.10.2017 14:00 6 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:3
21.10.2017 14:00 7 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:3
28.10.2017 14:00 8 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:3
04.11.2017 13:00 9 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:1
17.03.2018 14:00 10 кръг Г Добруджа (Искра) 0:1
06.04.2018 15:00 11 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
31.03.2018 14:00 12 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:3
14.04.2018 15:00 13 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:5
21.04.2018 15:00 14 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:2
28.04.2018 15:00 15 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 1:9
05.05.2018 16:00 16 кръг Д Добруджа (Ситово) 3:6
12.05.2018 16:00 17 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:3
20.05.2018 16:00 18 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Добруджа (Искра) 18 7 0 11 33:45 21
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 18 6 2 10 28:38 20
8 Добруджанец 2005 (Алфатар) 18 4 3 11 27:54 15
9 Раковски 2005 (Калипетрово) 18 4 1 13 19:54 13
10 Заря 2006 (Цар Самуил) 18 2 0 16 7:86 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС 2 място
2016/2017 А ОФГ СС 10 място
2015/2016 А ОФГ СС 13 място
2014/2015 А ОФГ СС 8 място
2013/2014 А ОФГ СС 8 място
2012/2013 А ОФГ СС 12 място
2011/2012 А ОФГ СС 11 място
2010/2011 А ОФГ СС 6 място
2009/2010 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници