Добруджанец 2005 (Алфатар)

BGSupporters форум

Добруджанец 2005 (Алфатар)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 16:30 1 кръг Д Добруджа (Искра) 4:2
16.09.2017 16:30 2 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 1:0
23.09.2017 16:30 3 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
01.10.2017 16:30 4 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
07.10.2017 15:30 5 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
14.10.2017 15:30 6 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
21.10.2017 15:30 7 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
28.10.2017 15:30 8 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
04.11.2017 14:30 9 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 10 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 11 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 12 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 13 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 14 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 15 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 16 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 17 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 18 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 2 2 0 0 7:1 6
2 Раковски 2005 (Калипетрово) 2 2 0 0 5:1 6
3 Добруджанец 2005 (Алфатар) 2 2 0 0 5:2 6
4 Ботев 1936 (Професор Иширково) 2 1 0 1 4:4 3
5 Добруджа (Искра) 2 1 0 1 4:5 3

Добруджанец 2005 (Алфатар)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 15:00 1 кръг Д Добруджа (Искра) 2:1
16.09.2017 15:00 2 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 5:0
23.09.2017 15:00 3 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
01.10.2017 15:00 4 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
07.10.2017 14:00 5 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
14.10.2017 14:00 6 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
21.10.2017 14:00 7 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
28.10.2017 14:00 8 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
04.11.2017 13:00 9 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 10 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 11 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 12 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 13 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 14 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 15 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 16 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 17 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 18 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 2 2 0 0 11:0 6
2 Добруджанец 2005 (Алфатар) 2 2 0 0 7:1 6
3 Айдемир (Айдемир) 2 1 1 0 6:3 4
4 Ботев 1936 (Професор Иширково) 2 1 1 0 5:3 4
5 Левски 96 (Главиница) 2 1 0 1 4:3 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 10 място
2015/2016 А ОФГ СС 13 място
2014/2015 А ОФГ СС 8 място
2013/2014 А ОФГ СС 8 място
2012/2013 А ОФГ СС 12 място
2011/2012 А ОФГ СС 11 място
2010/2011 А ОФГ СС 6 място
2009/2010 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници