Драгоман (Драгоман)

BGSupporters форум

Драгоман (Драгоман)

"А" ОГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 17:00 1 кръг Д Козаро (Скравена) 5:1
16.09.2018 11:30 2 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) 4:0
23.09.2018 11:30 3 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:3
29.09.2018 11:00 4 кръг Д Петърч (Петърч) 6:0
07.10.2018 11:30 5 кръг Г Ком 98 (Годеч) 4:0
13.10.2018 16:00 6 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) 4:0
20.10.2018 11:30 7 кръг Г Торнадо (Безден) 3:0
27.10.2018 11:30 8 кръг Д Зенит (Церово) 10:0
03.11.2018 11:30 9 кръг Г Правец (Правец) 4:1
23.03.2019 15:00 10 кръг Г Козаро (Скравена) 1:2
30.03.2019 11:30 11 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 2:1
06.04.2019 16:00 12 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:1
14.04.2019 11:30 13 кръг Г Петърч (Петърч) 4:2
20.04.2019 11:30 14 кръг Д Ком 98 (Годеч) 4:0
05.05.2019 17:00 15 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) 3:1
11.05.2019 17:00 16 кръг Д Торнадо (Безден) 6:0
18.05.2019 17:00 17 кръг Г Зенит (Церово) 4:0
24.05.2019 16:00 18 кръг Д Правец (Правец) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Драгоман (Драгоман) 18 15 1 2 69:13 46
2 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 18 13 4 1 55:13 43
3 Спортист 2006 (Драговищица) 18 10 2 6 41:29 32
4 Правец (Правец) 18 9 4 5 56:30 31
5 Козаро (Скравена) 18 10 1 7 33:35 31
"А" ОГ София - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
01.06.2019 17:00 - Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Предварителен кръг
19.09.2018 16:00 - Г Бенковски (гр.Костенец) 0:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2019 15:00 - Г Житен (Житен) 6:2
03.02.2019 14:30 - Г Банкя 2009 (Банкя) 7:0
10.02.2019 18:00 - Г Локомотив 1929 /юн.ст./ (София) 4:0
24.02.2019 13:30 - Г Желюша (Желюша, Сърбия, 6) 3:3
09.03.2019 16:00 - Г Перун 1978 (Кресна) 5:2
17.03.2019 11:00 - Г Петърч (Петърч) 6:1

Драгоман (Драгоман)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:30 1 кръг Д Белмекен (с.Костенец) 1:6
24.09.2018 11:30 2 кръг Г Спортист (Нови хан) 7:0
29.09.2018 14:00 3 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 1:8
06.10.2018 11:30 4 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:13
14.10.2018 11:30 5 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 0:12
21.10.2018 15:00 6 кръг Г Звездец (Горна Малина) 1:3
27.10.2018 15:00 7 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:11
31.03.2019 11:30 8 кръг Г Белмекен (с.Костенец) 1:7
07.04.2019 11:30 9 кръг Д Спортист (Нови хан) 12:1
13.04.2019 11:30 10 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 2:6
21.04.2019 11:30 11 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 3:8
04.05.2019 11:30 12 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 0:3
12.05.2019 11:30 13 кръг Д Звездец (Горна Малина) 1:10
19.05.2019 11:30 14 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Белмекен (с.Костенец) 14 7 0 7 53:41 21
5 Пирдоп (Пирдоп) 14 7 0 7 35:51 21
6 Звездец (Горна Малина) 14 4 0 10 32:70 12
7 Драгоман (Драгоман) 14 2 0 12 31:97 6
8 Спортист (Нови хан) 14 0 0 14 3:142 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СФ 1 място
2017/2018 А ОФГ СФ 2 място
2016/2017 А ОФГ СФ 4 място
2015/2016 А ОФГ СФ 6 място
2014/2015 А ОФГ СФ 4 място
2012/2013 А ОФГ СФ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 5 място
2009/2010 А ОФГ СФ 7 място

Интернет страници