Драгоман (Драгоман)

BGSupporters форум

Драгоман (Драгоман)

"А" ОФГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.11.2016 11:00 1 кръг Д Правец (Правец) 3:1
18.09.2016 16:00 2 кръг Г Торнадо (Безден) 2:4
25.09.2016 16:00 3 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) 7:1
01.10.2016 15:30 4 кръг Г Искра 2009 (Искрец) 2:1
09.10.2016 11:00 5 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:2
16.10.2016 11:00 6 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 2:1
23.10.2016 15:30 7 кръг Д Своге (Своге) 2:2
30.10.2016 11:00 8 кръг Г Петърч (Петърч) 0:2
12.11.2016 11:00 9 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:2
- 10 кръг Г Правец (Правец) -:-
- 11 кръг Д Торнадо (Безден) -:-
- 12 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) -:-
- 13 кръг Д Искра 2009 (Искрец) -:-
- 14 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 15 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) -:-
- 16 кръг Г Своге (Своге) -:-
- 17 кръг Д Петърч (Петърч) -:-
- 18 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спортист 2009 (Своге) 9 5 1 3 14:13 16
5 Правец (Правец) 9 4 1 4 21:20 13
6 Драгоман (Драгоман) 9 4 1 4 19:16 13
7 Петърч (Петърч) 9 4 1 4 11:12 13
8 Искър 2005 (гара Лакатник) 9 3 0 6 14:29 9

Драгоман (Драгоман)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2016 10:30 1 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:2
24.09.2016 10:30 2 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
01.10.2016 10:30 3 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:3
09.10.2016 10:30 4 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
15.10.2016 10:30 5 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:6
22.10.2016 10:30 6 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 6:1
30.10.2016 10:30 7 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:5
- 8 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 9 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 10 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
- 11 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 12 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 13 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 14 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 7 4 0 3 17:12 12
5 Балкан 1929 (Ботевград) 7 3 2 2 15:10 11
6 Драгоман (Драгоман) 7 1 2 4 9:18 5
7 Ботев 1937 (Ихтиман) 7 1 0 6 13:36 3
8 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 0 2 5 4:27 2

Драгоман (Драгоман)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 16:00 1 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 2:0
24.09.2016 11:00 2 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
01.10.2016 11:00 3 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
01.10.2016 15:00 4 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
15.10.2016 11:00 5 кръг Г Левски (Долна баня) -:-
- 6 кръг
почива
29.10.2016 11:00 7 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 8 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
- 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 10 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
- 11 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 12 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Драгоман (Драгоман) 1 1 0 0 2:0 3
2 Бенковски (гр.Костенец) - - - - -:- 0
2 Левски (Долна баня) - - - - -:- 0
2 Пирдоп (Пирдоп) - - - - -:- 0
2 Сливнишки герой (Сливница) - - - - -:- 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СФ 6 място
2014/2015 А ОФГ СФ 4 място
2012/2013 А ОФГ СФ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 5 място
2009/2010 А ОФГ СФ 7 място

Интернет страници