Драгоман (Драгоман)

BGSupporters форум

Драгоман (Драгоман)

"А" ОГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 17:00 1 кръг Д Козаро (Скравена) 5:1
16.09.2018 11:30 2 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) 4:0
23.09.2018 11:30 3 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:3
29.09.2018 11:00 4 кръг Д Петърч (Петърч) 6:0
07.10.2018 11:30 5 кръг Г Ком 98 (Годеч) 4:0
13.10.2018 16:00 6 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) 4:0
20.10.2018 11:30 7 кръг Г Торнадо (Безден) 3:0
27.10.2018 11:30 8 кръг Д Зенит (Церово) 10:0
03.11.2018 11:30 9 кръг Г Правец (Правец) 4:1
23.03.2019 15:00 10 кръг Г Козаро (Скравена) 1:2
30.03.2019 11:30 11 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) -:-
06.04.2019 16:00 12 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
14.04.2019 11:30 13 кръг Г Петърч (Петърч) -:-
20.04.2019 11:30 14 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
05.05.2019 17:00 15 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) -:-
11.05.2019 17:00 16 кръг Д Торнадо (Безден) -:-
18.05.2019 17:00 17 кръг Г Зенит (Церово) -:-
25.05.2019 17:00 18 кръг Д Правец (Правец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Драгоман (Драгоман) 10 8 0 2 42:7 24
2 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9 6 3 0 25:4 21
3 Козаро (Скравена) 10 6 1 3 20:16 19
4 Правец (Правец) 10 5 3 2 23:15 18
5 Спортист 2006 (Драговищица) 10 5 1 4 20:15 16
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Предварителен кръг
19.09.2018 16:00 - Г Бенковски (гр.Костенец) 0:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2019 15:00 - Г Житен (Житен) 6:2
03.02.2019 14:30 - Г Банкя 2009 (Банкя) 7:0
10.02.2019 18:00 - Г Локомотив 1929 /юн.ст./ (София) 4:0
24.02.2019 13:30 - Г Желюша (Желюша, Сърбия, 6) 3:3
09.03.2019 16:00 - Г Перун 1978 (Кресна) 5:2
17.03.2019 11:00 - Г Петърч (Петърч) 6:1

Драгоман (Драгоман)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:30 1 кръг Д Белмекен (с.Костенец) 1:6
24.09.2018 11:30 2 кръг Г Спортист (Нови хан) 7:0
29.09.2018 14:00 3 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 1:8
06.10.2018 11:30 4 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:13
14.10.2018 11:30 5 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 0:12
21.10.2018 15:00 6 кръг Г Звездец (Горна Малина) 1:3
27.10.2018 15:00 7 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:11
31.03.2019 11:30 8 кръг Г Белмекен (с.Костенец) -:-
07.04.2019 11:30 9 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
13.04.2019 11:30 10 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
21.04.2019 11:30 11 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
04.05.2019 11:30 12 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
12.05.2019 11:30 13 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
19.05.2019 11:30 14 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пирдоп (Пирдоп) 7 4 0 3 23:28 12
5 Белмекен (с.Костенец) 7 3 0 4 24:21 9
6 Звездец (Горна Малина) 7 2 0 5 15:40 6
7 Драгоман (Драгоман) 7 1 0 6 11:53 3
8 Спортист (Нови хан) 7 0 0 7 1:80 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СФ 2 място
2016/2017 А ОФГ СФ 4 място
2015/2016 А ОФГ СФ 6 място
2014/2015 А ОФГ СФ 4 място
2012/2013 А ОФГ СФ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 5 място
2009/2010 А ОФГ СФ 7 място

Интернет страници