Драгоман (Драгоман)

BGSupporters форум

Драгоман (Драгоман)

"А" ОГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
14.09.2019 17:00 2 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:1
22.09.2019 17:00 3 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 5:1
28.09.2019 17:00 4 кръг Д Правец (Правец) 1:1
05.10.2019 16:00 5 кръг Г Козаро (Ботевград) 3:4
12.10.2019 16:00 6 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:1
20.10.2019 16:00 7 кръг Г Петърч (Петърч) 1:0
02.11.2019 11:30 8 кръг Д Зенит (Церово) 6:0
10.11.2019 15:00 9 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) 3:0
16.11.2019 15:00 10 кръг Д Торнадо 2019 (Безден) 3:0
24.11.2019 14:00 11 кръг Г Скравена (Скравена) 3:0
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 14 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) -:-
- 15 кръг Г Правец (Правец) -:-
- 16 кръг Д Козаро (Ботевград) -:-
- 17 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
- 18 кръг Д Петърч (Петърч) -:-
- 19 кръг Г Зенит (Церово) -:-
- 20 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) -:-
- 21 кръг Г Торнадо 2019 (Безден) -:-
- 22 кръг Д Скравена (Скравена) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Петърч (Петърч) 10 8 0 2 30:12 24
2 Драгоман (Драгоман) 10 7 1 2 28:8 22
3 Ком 98 (Годеч) 10 6 2 2 24:16 20
4 Козаро (Ботевград) 10 6 2 2 35:20 20
5 Правец (Правец) 10 5 3 2 23:10 18
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
02.10.2019 16:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 0:3

Драгоман (Драгоман)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:00 1 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 0:13
22.09.2019 11:00 2 кръг Д Ракитин (Трудовец) 2:8
29.09.2019 11:00 3 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 0:11
- 4 кръг
почива
12.10.2019 11:00 5 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 1:14
отложен 6 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) -:-
26.10.2019 11:00 7 кръг Д Звездец (Горна Малина) анл.
09.11.2019 11:00 8 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 2:6
17.11.2019 11:00 9 кръг Г Ракитин (Трудовец) 3:4
23.11.2019 11:00 10 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 1:5
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 13 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) -:-
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски 2007 (Долна баня) 4 4 0 0 20:1 12
4 Ракитин (Трудовец) 8 2 1 5 15:44 7
5 Пирдоп (Пирдоп) 8 2 1 5 24:38 7
6 Драгоман (Драгоман) 7 0 0 7 9:61 0
- Звездец (Горна Малина) 3 0 0 3 0:9 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СФ 1 място
2017/2018 А ОФГ СФ 2 място
2016/2017 А ОФГ СФ 4 място
2015/2016 А ОФГ СФ 6 място
2014/2015 А ОФГ СФ 4 място
2012/2013 А ОФГ СФ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 5 място
2009/2010 А ОФГ СФ 7 място

Интернет страници