Дреновец (Дреновец)

BGSupporters форум

Дреновец (Дреновец)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Д Вихър (Славяново) 2:0
18.08.2019 18:00 2 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:4
25.08.2019 18:00 3 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 3:0
01.09.2019 17:00 4 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:0
08.09.2019 17:00 5 кръг Д Трявна (Трявна) 4:3
15.09.2019 17:00 6 кръг Г Академик (Свищов) 1:5
22.09.2019 17:00 7 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:2
29.09.2019 17:00 8 кръг Г Павликени (Павликени) 0:1
06.10.2019 16:00 9 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:0
13.10.2019 16:00 10 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:1
20.10.2019 16:00 11 кръг Д Ком (Берковица) 2:1
24.10.2019 16:00 12 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:3
31.10.2019 14:30 13 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 2:2
- 14 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 15 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 16 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 17 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 18 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 19 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 20 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 21 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 22 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 23 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 24 кръг Г Ком (Берковица) -:-
- 25 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 26 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Партизан (Червен бряг) 13 7 4 2 34:13 25
5 Павликени (Павликени) 13 5 7 1 22:16 22
6 Дреновец (Дреновец) 13 6 2 5 19:22 20
7 Локомотив 1927 (Дряново) 13 4 5 4 23:19 17
8 Академик (Свищов) 13 4 4 5 29:23 16
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
05.09.2019 16:00 - Д Литекс (Ловеч) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Видин / Финал
02.10.2019 16:00 - Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
Северозападна България / Първи кръг
06.11.2019 14:30 - Г Вихър 23 (Николово) 2:0
Северозападна България / 1/2 финали
17.11.2019 14:00 - Г Партизан (Червен бряг) 1:1

Дреновец (Дреновец)

ЮМВ: Видин - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2019 10:30 1 кръг Г Ружинци (Ружинци) 2:10
06.10.2019 10:30 2 кръг Г Ботев (Грамада) 1:10
13.10.2019 10:30 3 кръг Д Славия (Ново село) 2:10
20.10.2019 10:30 4 кръг Д Ружинци (Ружинци) 0:9
17.11.2019 10:30 5 кръг Д Ботев (Грамада) 0:8
10.11.2019 10:30 6 кръг Г Славия (Ново село) 1:6
- 7 кръг Г Ружинци (Ружинци) -:-
- 8 кръг Г Ботев (Грамада) -:-
- 9 кръг Д Славия (Ново село) -:-
- 10 кръг Д Ружинци (Ружинци) -:-
- 11 кръг Д Ботев (Грамада) -:-
- 12 кръг Г Славия (Ново село) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Грамада) 6 4 1 1 28:4 13
2 Славия (Ново село) 6 4 0 2 25:19 12
3 Ружинци (Ружинци) 6 3 1 2 28:11 10
4 Дреновец (Дреновец) 6 0 0 6 6:53 0

Дреновец (Дреновец)

Деца: Видин - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.10.2019 14:00 1 кръг Г Балкан (Белоградчик) 0:8
09.10.2019 14:00 2 кръг Д Ружинци (Ружинци) 1:8
16.10.2019 14:00 3 кръг Г Рациария (Арчар) 2:11
23.10.2019 15:45 4 кръг Д Балкан (Белоградчик) 0:3
30.10.2019 14:00 5 кръг Г Ружинци (Ружинци) 0:11
06.11.2019 14:00 6 кръг Д Рациария (Арчар) 0:10
- 7 кръг Г Балкан (Белоградчик) -:-
- 8 кръг Д Ружинци (Ружинци) -:-
- 9 кръг Г Рациария (Арчар) -:-
- 10 кръг Д Балкан (Белоградчик) -:-
- 11 кръг Г Ружинци (Ружинци) -:-
- 12 кръг Д Рациария (Арчар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Балкан (Белоградчик) 6 5 1 0 26:2 16
2 Рациария (Арчар) 6 4 1 1 30:5 13
3 Ружинци (Ружинци) 6 2 0 4 20:21 6
4 Дреновец (Дреновец) 6 0 0 6 3:51 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници