Дреновец (Дреновец)

BGSupporters форум

Дреновец (Дреновец)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Ботев II (Враца) 0:3
16.08.2020 18:00 2 кръг Г Партизан (Червен бряг) 3:1
23.08.2020 18:00 3 кръг Д Павликени (Павликени) 1:1
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Левски 2020 (Лом) 0:5
отложен 5 кръг Д Академик (Свищов) -:-
13.09.2020 17:00 6 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 4:2
20.09.2020 17:00 7 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:2
27.09.2020 17:00 8 кръг Г Трявна (Трявна) 1:2
04.10.2020 16:00 9 кръг Д Спартак (Плевен) 1:3
11.10.2020 16:00 10 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:5
18.10.2020 16:00 11 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 3:0
25.10.2020 14:30 12 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
01.11.2020 14:30 13 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
08.11.2020 14:30 14 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
15.11.2020 14:30 15 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
22.11.2020 14:30 16 кръг Г Пещера (Галата) -:-
29.11.2020 14:30 17 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 18 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
- 19 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 20 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 21 кръг Д Левски 2020 (Лом) -:-
- 22 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 23 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 24 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 25 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 26 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 27 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 28 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 29 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 30 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 31 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 32 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 33 кръг Д Пещера (Галата) -:-
- 34 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Етър ВТ II (Велико Търново) 11 4 2 5 14:17 14
12 Левски 2007 (Левски) 11 2 5 4 12:16 11
13 Дреновец (Дреновец) 10 3 2 5 15:24 11
14 Пещера (Галата) 11 3 2 6 19:30 11
15 Първа атомна (Козлодуй) 11 2 1 8 11:16 7
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
30.09.2020 16:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1
Първи кръг (1/16 финали)
21.10.2020 15:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Северозападна България / Финали
- -
почива
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Видин / 1/2 финали
16.09.2020 17:00 - Г Партизани (Макреш) 3:0
Област Видин / Финал
14.10.2020 16:00 - Г Бдин 1923 (Видин) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.07.2020 11:00 - Г Монтана 1921 /юн.ст./ (Мт) 1:1
14.07.2020 18:30 - Г Първа атомна (Козлодуй) 3:1
18.07.2020 11:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2019 7.491 68
септември 2019 7.587 72
август 2019 13.125 42
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници