Дреновец (Горник)

BGSupporters форум

Дреновец (Горник)

"Б" ОФГ Плевен - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 11:30 1 кръг Д Чавдар (Садовец) 1:3
10.09.2017 11:30 2 кръг Г Крали Марко (Еница) 2:1
17.09.2017 11:30 3 кръг Д Левски (Сухаче) 3:3
24.09.2017 11:30 4 кръг Г Искър (Долни Луковит) 2:1
01.10.2017 11:30 5 кръг Д Лавров (Горни Дъбник) 6:0
08.10.2017 11:30 6 кръг Г Левски (Писарово) 1:3
15.10.2017 11:30 7 кръг Д Светослав (Лепица) 2:1
22.10.2017 11:30 8 кръг Г Венци (Искър) 0:3
- 9 кръг
почива
05.11.2017 11:00 10 кръг Д Искър (Чомаковци) 4:2
12.11.2017 11:00 11 кръг Г Кайлъка (Плевен) 2:2
отложен 12 кръг Г Чавдар (Садовец) -:-
18.03.2018 11:00 13 кръг Д Крали Марко (Еница) 1:0
07.04.2018 11:00 14 кръг Г Левски (Сухаче) 1:2
01.04.2018 11:00 15 кръг Д Искър (Долни Луковит) 1:0
15.04.2018 11:00 16 кръг Г Лавров (Горни Дъбник) 0:1
22.04.2018 11:00 17 кръг Д Левски (Писарово) 2:0
29.04.2018 11:00 18 кръг Г Светослав (Лепица) 3:3
06.05.2018 11:00 19 кръг Д Венци (Искър) 3:0
- 20 кръг
почива
20.05.2018 11:00 21 кръг Г Искър (Чомаковци) -:-
27.05.2018 11:00 22 кръг Д Кайлъка (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски (Писарово) 16 10 2 4 39:26 32
4 Чавдар (Садовец) 17 9 4 4 41:24 31
5 Дреновец (Горник) 17 9 3 5 34:25 30
6 Искър (Чомаковци) 18 8 1 9 32:28 25
7 Крали Марко (Еница) 17 5 4 8 27:29 19

Дреновец (Горник)

Деца: Плевен - Междуобластна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 11:00 1 кръг Г Бенковски (Тетевен) 1:7
30.09.2017 11:00 2 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:5
07.10.2017 11:00 3 кръг Г Венци (Искър) 0:3
14.10.2017 11:00 4 кръг Г Светкавица (Градежница) 3:0
21.10.2017 11:00 5 кръг Д Ботев (Луковит) 0:8
28.10.2017 11:00 6 кръг Г Спартак (Койнаре) анл.
- 7 кръг
почива
11.11.2017 11:00 8 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 5:7
18.11.2017 11:00 9 кръг Д Искър (Чомаковци) 0:3
31.03.2018 11:00 10 кръг Д Бенковски (Тетевен) 2:5
07.04.2018 11:00 11 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:3
14.04.2018 11:00 12 кръг Д Венци (Искър) 1:2
21.04.2018 11:00 13 кръг Д Светкавица (Градежница) 0:2
28.04.2018 11:00 14 кръг Г Ботев (Луковит) 0:3
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
19.05.2018 11:00 17 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
26.05.2018 11:00 18 кръг Г Искър (Чомаковци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Венци (Искър) 11 5 0 6 16:28 15
6 Мизия 2005 (Кнежа) 12 3 0 9 25:53 9
7 Светкавица (Градежница) 13 2 1 10 8:44 7
8 Дреновец (Горник) 12 1 0 11 15:48 3
- Спартак (Койнаре) - - - - 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Б ОФГ ПЛ 7 място
2015/2016 Б ОФГ ПЛ 11 място
2014/2015 Б ОФГ ПЛ --
2012/2013 Б ОФГ ПЛ 7 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПЛ 13 място

Интернет страници

 » няма интернет страници