Дружба (Мещица)

BGSupporters форум

Дружба (Мещица)

"А" ОФГ Перник - подгрупа А1
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Д Верила (Дрен) 3:4
11.09.2016 17:00 2 кръг Д Черногорец 1946 (Ноевци) 1:2
18.09.2016 11:00 3 кръг Г Светля 2000 (Светля) 1:1
22.09.2016 17:00 4 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:5
20.11.2016 14:00 5 кръг Г Ботев (Друган) 6:2
02.10.2016 15:00 6 кръг Д Витоша 2013 (Долна Диканя) 5:0
09.10.2016 15:00 7 кръг Г Ерма (Трън) 5:1
16.10.2016 15:00 8 кръг Д Студена (Студена) 6:0
23.10.2016 15:00 9 кръг Г Пирин (Земен) 0:2
30.10.2016 15:00 10 кръг Д Чорни 1920 (Брезник) 3:3
27.11.2016 14:00 11 кръг Г Спортист (Драгичево) 4:1
- 12 кръг Г Верила (Дрен) -:-
- 13 кръг Г Черногорец 1946 (Ноевци) -:-
- 14 кръг Д Светля 2000 (Светля) -:-
- 15 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
- 16 кръг Д Ботев (Друган) -:-
- 17 кръг Г Витоша 2013 (Долна Диканя) -:-
- 18 кръг Д Ерма (Трън) -:-
- 19 кръг Г Студена (Студена) -:-
- 20 кръг Д Пирин (Земен) -:-
- 21 кръг Г Чорни 1920 (Брезник) -:-
- 22 кръг Д Спортист (Драгичево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пирин (Земен) 11 7 1 3 22:14 22
5 Светля 2000 (Светля) 11 5 3 3 31:25 18
6 Дружба (Мещица) 11 5 2 4 35:21 17
7 Спортист (Драгичево) 11 3 3 5 21:26 12
8 Студена (Студена) 11 3 1 7 13:38 10
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Перник / 1/2 финали
10.08.2016 18:30 - Г Студена (Студена) 2:1
Област Перник / Финал
17.08.2016 18:30 - Д Легия (София) 3:0
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Първи кръг
24.08.2016 17:30 - Д Марек 1915 (Дупница) 0:4

Дружба (Мещица)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
15.09.2016 17:00 2 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:0
22.09.2016 17:00 3 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 4:0
29.09.2016 17:00 4 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
06.10.2016 16:00 5 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 7:1
13.10.2016 16:00 6 кръг Д Атлетик 11 (София) анл.
22.10.2016 16:00 7 кръг Г Академик 1947 (София) 0:1
29.10.2016 14:00 8 кръг Д БМ Спорт (София) 3:1
03.11.2016 14:00 9 кръг Г ЦСКА 1948 (София) анл.
26.11.2016 14:00 10 кръг Д Германея (Сапарева баня) 8:0
19.11.2016 14:00 11 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
- 12 кръг
почива
11.03.2017 14:00 13 кръг Д Металург 1957 (Перник) 4:0
18.03.2017 14:00 14 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 5:0
25.03.2017 12:00 15 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:4
01.04.2017 13:30 16 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:2
- 17 кръг
почива
22.04.2017 14:00 18 кръг Д Академик 1947 (София) 3:2
29.04.2017 13:00 19 кръг Г БМ Спорт (София) 1:5
- 20 кръг
почива
13.05.2017 10:30 21 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:1
20.05.2017 15:30 22 кръг Д Миньор (Перник) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 БМ Спорт (София) 16 12 2 2 63:23 38
3 Сливнишки герой (Сливница) 16 12 1 3 49:17 37
4 Дружба (Мещица) 16 10 1 5 43:25 31
5 Академик 1947 (София) 16 7 3 6 43:22 24
6 Металург 1957 (Перник) 16 6 1 9 25:41 19

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ПК 1 място
2014/2015 А ОФГ ПК 5 място
2012/2013 А ОФГ ПК 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПК 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници