Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Дунав (Гиген)

BGSupporters форум

Дунав (Гиген)

"Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Г Искър (Ореховица) 2:1
10.09.2017 17:00 2 кръг Д Ботев (Ленково) 7:2
17.09.2017 17:00 3 кръг Г Вихър (Гулянци) 0:7
24.09.2017 17:00 4 кръг Д Бенковски (Опанец) 2:1
01.10.2017 17:00 5 кръг Г Дунавска чайка (Сомовит) 0:2
08.10.2017 16:00 6 кръг Д Левски (Горна Митрополия) 2:0
15.10.2017 17:00 7 кръг Г Спартак (Божурица) 1:3
22.10.2017 16:00 8 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 1:3
29.10.2017 14:00 9 кръг Д Свобода (Милковица) 4:3
04.11.2017 14:00 10 кръг Г Бойчинов (Коиловци) 0:3
12.11.2017 11:00 11 кръг Д Ясен (Ясен) 1:1
03.06.2018 18:00 12 кръг Д Искър (Ореховица) 4:0
18.03.2018 15:00 13 кръг Г Ботев (Ленково) 0:3
06.04.2018 17:00 14 кръг Д Вихър (Гулянци) 1:2
01.04.2018 15:00 15 кръг Г Бенковски (Опанец) 0:8
15.04.2018 17:00 16 кръг Д Дунавска чайка (Сомовит) 5:3
22.04.2018 17:00 17 кръг Г Левски (Горна Митрополия) 1:5
29.04.2018 17:00 18 кръг Д Спартак (Божурица) 3:0
06.05.2018 18:00 19 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 5:2
13.05.2018 18:00 20 кръг Г Свобода (Милковица) 1:2
20.05.2018 18:00 21 кръг Д Бойчинов (Коиловци) 8:6
27.05.2018 18:00 22 кръг Г Ясен (Ясен) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски (Горна Митрополия) 22 11 2 9 49:37 35
5 Ясен (Ясен) 22 10 5 7 46:40 35
6 Дунав (Гиген) 22 11 1 10 52:57 34
7 Бенковски (Опанец) 22 10 3 9 50:41 33
8 Дунавска чайка (Сомовит) 22 10 2 10 37:45 32

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Б ОФГ ПЛ 6 място
2016/2017 Б ОФГ ПЛ 12 място
2015/2016 Б ОФГ ПЛ 3 място
2014/2015 А ОФГ ПЛ 13 място
2012/2013 Б ОФГ ПЛ 3 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПЛ 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници