Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев 57 СОУ (София)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Джебел 1928 (Джебел)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Родопи 1935 (Момчилград)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Дунав (Гиген)

BGSupporters форум

Дунав (Гиген)

"Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Г Искър (Ореховица) 2:1
10.09.2017 17:00 2 кръг Д Ботев (Ленково) 7:2
17.09.2017 17:00 3 кръг Г Вихър (Гулянци) 0:7
24.09.2017 17:00 4 кръг Д Бенковски (Опанец) 2:1
01.10.2017 17:00 5 кръг Г Дунавска чайка (Сомовит) 0:2
08.10.2017 16:00 6 кръг Д Левски (Горна Митрополия) 2:0
15.10.2017 17:00 7 кръг Г Спартак (Божурица) 1:3
22.10.2017 16:00 8 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 1:3
29.10.2017 14:00 9 кръг Д Свобода (Милковица) 4:3
04.11.2017 14:00 10 кръг Г Бойчинов (Коиловци) 0:3
12.11.2017 11:00 11 кръг Д Ясен (Ясен) 1:1
03.06.2018 18:00 12 кръг Д Искър (Ореховица) 4:0
18.03.2018 15:00 13 кръг Г Ботев (Ленково) 0:3
06.04.2018 17:00 14 кръг Д Вихър (Гулянци) 1:2
01.04.2018 15:00 15 кръг Г Бенковски (Опанец) 0:8
15.04.2018 17:00 16 кръг Д Дунавска чайка (Сомовит) 5:3
22.04.2018 17:00 17 кръг Г Левски (Горна Митрополия) 1:5
29.04.2018 17:00 18 кръг Д Спартак (Божурица) 3:0
06.05.2018 18:00 19 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 5:2
13.05.2018 18:00 20 кръг Г Свобода (Милковица) 1:2
20.05.2018 18:00 21 кръг Д Бойчинов (Коиловци) 8:6
27.05.2018 18:00 22 кръг Г Ясен (Ясен) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски (Горна Митрополия) 22 11 2 9 49:37 35
5 Ясен (Ясен) 22 10 5 7 46:40 35
6 Дунав (Гиген) 22 11 1 10 52:57 34
7 Бенковски (Опанец) 22 10 3 9 50:41 33
8 Дунавска чайка (Сомовит) 22 10 2 10 37:45 32

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Б ОФГ ПЛ 6 място
2016/2017 Б ОФГ ПЛ 12 място
2015/2016 Б ОФГ ПЛ 3 място
2014/2015 А ОФГ ПЛ 13 място
2012/2013 Б ОФГ ПЛ 3 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПЛ 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници