Дунав (Сливо поле)

BGSupporters форум

Дунав (Сливо поле)

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 17:00 1 кръг Г Юделник (Юделник) 4:0
22.09.2019 17:00 2 кръг Д Спартак 2014 (Хотанца) 3:1
28.09.2019 17:00 3 кръг Г Смирненски (Смирненски) 2:1
06.10.2019 15:00 4 кръг Д Дунарит (Николово) 1:0
12.10.2019 15:00 5 кръг Г Сокол (Червена вода) 2:2
20.10.2019 15:00 6 кръг Д Мартен (Мартен) 5:1
08.12.2019 14:00 7 кръг Г Пристис (кв.Долапите, Русе) 1:5
- 8 кръг
почива
17.11.2019 14:00 9 кръг Д Ботев (Голямо Враново) 4:2
24.11.2019 14:00 10 кръг Г Спартак (Бъзън) 1:0
01.12.2019 14:00 11 кръг Д Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 2:0
- 12 кръг Д Юделник (Юделник) -:-
- 13 кръг Г Спартак 2014 (Хотанца) -:-
- 14 кръг Д Смирненски (Смирненски) -:-
- 15 кръг Г Дунарит (Николово) -:-
- 16 кръг Д Сокол (Червена вода) -:-
- 17 кръг Г Мартен (Мартен) -:-
- 18 кръг Д Пристис (кв.Долапите, Русе) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Ботев (Голямо Враново) -:-
- 21 кръг Д Спартак (Бъзън) -:-
- 22 кръг Г Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сокол (Червена вода) 10 9 1 0 35:4 28
2 Дунав (Сливо поле) 10 8 1 1 25:12 25
3 Дунарит (Николово) 10 7 1 2 33:7 22
4 Пристис (кв.Долапите, Русе) 10 6 1 3 33:23 19
5 Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 10 6 0 4 31:14 18
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Русе / Първи кръг
28.08.2019 18:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:4

Дунав (Сливо поле)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 11:30 1 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:12
28.09.2019 11:30 2 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:16
05.10.2019 11:30 3 кръг Г Две могили (Две могили) 0:17
12.10.2019 11:30 4 кръг Д Вихър (Завет) 0:17
19.10.2019 11:30 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:20
26.10.2019 11:30 6 кръг Д Локомотив (Русе) 0:12
02.11.2019 11:30 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:11
- 8 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 9 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 10 кръг Д Две могили (Две могили) -:-
- 11 кръг Г Вихър (Завет) -:-
- 12 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 13 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 14 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Вихър (Завет) 7 4 1 2 33:14 13
5 Локомотив (Русе) 7 3 1 3 20:9 10
6 Черноломец 1919 (Попово) 7 2 0 5 16:22 6
7 Две могили (Две могили) 7 1 0 6 19:17 3
8 Дунав (Сливо поле) 7 0 0 7 0:105 0

Дунав (Сливо поле)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:12
28.09.2019 10:00 2 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:10
05.10.2019 10:00 3 кръг Г Две могили (Две могили) 0:15
12.10.2019 10:00 4 кръг Д Вихър (Завет) 0:14
19.10.2019 10:00 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:8
26.10.2019 10:00 6 кръг Д Локомотив (Русе) 0:16
02.11.2019 10:00 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:11
- 8 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 9 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 10 кръг Д Две могили (Две могили) -:-
- 11 кръг Г Вихър (Завет) -:-
- 12 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 13 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 14 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив (Русе) 7 4 0 3 34:7 12
5 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 7 4 0 3 23:11 12
6 Вихър (Завет) 7 3 0 4 19:25 9
7 Кубрат 2016 (Кубрат) 7 1 0 6 9:41 3
8 Дунав (Сливо поле) 7 0 0 7 2:86 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ РС 2 място
2017/2018 А ОФГ РС 5 място
2016/2017 А ОФГ РС 4 място
2015/2016 А ОФГ РС 2 място
2014/2015 А ОФГ РС 4 място
2013/2014 А ОФГ РС 4 място
2012/2013 А ОФГ РС 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници