Дунав 2009 (Сливо поле)

BGSupporters форум

Дунав 2009 (Сливо поле)

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Д Ботев (Голямо Враново) 5:0
20.09.2020 17:00 2 кръг Д Вихър 2020 (Николово) 3:1
28.11.2020 14:00 3 кръг Г Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) -:-
04.10.2020 15:00 4 кръг Д Смирненски (Смирненски) 2:2
10.10.2020 15:00 5 кръг Г Сокол 2007 (Червена вода) 3:0
18.10.2020 15:00 6 кръг Д Юделник (Юделник) 4:0
25.10.2020 15:00 7 кръг Г Локомотив (Русе) 1:1
01.11.2020 14:00 8 кръг Д Дунарит (Николово) 1:0
08.11.2020 14:00 9 кръг Г Спартак 2000 (Бъзън) 0:3
15.11.2020 14:00 10 кръг Д Спартак 2014 (Хотанца) 3:0
22.11.2020 14:00 11 кръг Г Мартен (Мартен) 2:1
- 12 кръг Г Ботев (Голямо Враново) -:-
- 13 кръг Г Вихър 2020 (Николово) -:-
- 14 кръг Д Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) -:-
- 15 кръг Г Смирненски (Смирненски) -:-
- 16 кръг Д Сокол 2007 (Червена вода) -:-
- 17 кръг Г Юделник (Юделник) -:-
- 18 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 19 кръг Г Дунарит (Николово) -:-
- 20 кръг Д Спартак 2000 (Бъзън) -:-
- 21 кръг Г Спартак 2014 (Хотанца) -:-
- 22 кръг Д Мартен (Мартен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дунав 2009 (Сливо поле) 10 7 2 1 24:8 23
2 Сокол 2007 (Червена вода) 10 7 1 2 37:11 22
3 Дунарит (Николово) 10 7 1 2 27:7 22
4 Локомотив (Русе) 11 5 6 0 20:8 21
5 Спартак 2000 (Бъзън) 11 6 2 3 20:21 20
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Русе / Първи кръг
- -
почива
Област Русе / Втори кръг
23.08.2020 18:00 - Д Дунав (Русе) 0:5

Дунав 2009 (Сливо поле)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
03.10.2020 11:30 2 кръг Д Бенковски (Бяла) анл.
10.10.2020 11:30 3 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:3
17.10.2020 11:30 4 кръг Д Локомотив (Русе) 0:16
24.10.2020 11:30 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:10
31.10.2020 11:30 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:20
07.11.2020 11:30 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 2:9
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 11 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 12 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 14 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Черноломец 1919 (Попово) 5 3 0 2 22:13 9
4 Филип Тотю 2018 (Две могили) 5 2 1 2 13:10 7
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 5 1 0 4 13:20 3
6 Дунав 2009 (Сливо поле) 5 0 0 5 2:58 0
- Бенковски (Бяла) - 0 0 0 0:0 -

Дунав 2009 (Сливо поле)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
03.10.2020 10:00 2 кръг Д Бенковски (Бяла) 2:1
10.10.2020 10:00 3 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:5
17.10.2020 10:00 4 кръг Д Локомотив (Русе) 0:4
24.10.2020 10:00 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:3
31.10.2020 10:00 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:13
07.11.2020 10:00 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 2:3
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
- 10 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 11 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 12 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 14 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив (Русе) 6 3 1 2 12:11 10
4 Черноломец 1919 (Попово) 6 3 0 3 12:19 9
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 6 2 1 3 9:12 7
6 Дунав 2009 (Сливо поле) 6 1 0 5 4:29 3
7 Бенковски (Бяла) 6 1 0 5 8:16 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ РС 2 място
2018/2019 А ОФГ РС 2 място
2017/2018 А ОФГ РС 5 място
2016/2017 А ОФГ РС 4 място
2015/2016 А ОФГ РС 2 място
2014/2015 А ОФГ РС 4 място
2013/2014 А ОФГ РС 4 място
2012/2013 А ОФГ РС 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници