Две могили (Две могили)

BGSupporters форум

Две могили (Две могили)

"А" ОФГ Русе - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 16:00 1 кръг Д Ботев (Копривец) 2:1
17.09.2017 16:00 2 кръг Г Партизан (Босилковци) 3:1
24.09.2017 16:00 3 кръг Д Янтра (Долна Студена) 3:0
01.10.2017 14:00 4 кръг Г Младост (Екзарх Йосиф) 2:3
08.10.2017 14:00 5 кръг Д Дунав (Батин) 0:1
15.10.2017 14:00 6 кръг Г Левски (Новград) 1:2
22.10.2017 14:00 7 кръг Д Левски (Караманово) 3:0
29.10.2017 14:00 8 кръг Г Атлетик (Тръстеник) 0:4
05.11.2017 14:00 9 кръг Д Янтра (Ценово) 1:1
12.11.2017 14:00 10 кръг Г Борово 2000 (Борово) 0:1
- 11 кръг
почива
18.03.2018 15:00 12 кръг Г Ботев (Копривец) 0:3
01.04.2018 16:00 13 кръг Д Партизан (Босилковци) 1:2
08.04.2018 16:00 14 кръг Г Янтра (Долна Студена) 2:0
15.04.2018 16:00 15 кръг Д Младост (Екзарх Йосиф) 2:2
22.04.2018 16:00 16 кръг Г Дунав (Батин) 3:0
29.04.2018 16:00 17 кръг Д Левски (Новград) 5:1
04.05.2018 18:00 18 кръг Г Левски (Караманово) 3:0
09.05.2018 18:00 19 кръг Д Атлетик (Тръстеник) 5:2
13.05.2018 18:00 20 кръг Г Янтра (Ценово) 5:0
20.05.2018 18:00 21 кръг Д Борово 2000 (Борово) 1:2
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Дунав (Батин) 20 16 3 1 56:13 51
3 Партизан (Босилковци) 20 11 2 7 30:27 35
4 Две могили (Две могили) 20 10 2 8 42:26 32
5 Ботев (Копривец) 20 10 1 9 47:37 31
6 Борово 2000 (Борово) 20 9 3 8 34:37 30
"А" ОФГ Русе - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
1/4 финали
30.05.2018 18:30 - Г Сокол (Червена вода) 2:2

Две могили (Две могили)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 11:30 1 кръг Д Левски 2000 (Русе) 1:2
30.09.2017 11:30 2 кръг Г Локомотив (Русе) 0:5
- 3 кръг
почива
- 4 кръг
почива
21.10.2017 11:30 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:5
28.10.2017 11:30 6 кръг Д Бенковски (Бяла) 0:7
04.11.2017 11:30 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 4:1
11.11.2017 11:30 8 кръг Г Левски 2000 (Русе) 1:7
18.11.2017 11:30 9 кръг Д Локомотив (Русе) 0:6
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
31.03.2018 11:30 12 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:1
07.04.2018 11:30 13 кръг Г Бенковски (Бяла) 0:2
14.04.2018 11:30 14 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 5:1
21.04.2018 11:30 15 кръг Д Левски 2000 (Русе) 0:2
28.04.2018 11:30 16 кръг Г Локомотив (Русе) 0:3
- 17 кръг
почива
- 18 кръг
почива
19.05.2018 11:30 19 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:6
26.05.2018 11:30 20 кръг Д Бенковски (Бяла) 3:5
02.06.2018 11:30 21 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Кубрат 2016 (Кубрат) 15 10 2 3 52:19 32
3 Локомотив (Русе) 15 9 2 4 48:26 29
4 Бенковски (Бяла) 15 7 1 7 34:43 22
5 Две могили (Две могили) 15 2 1 12 16:56 7
6 Черноломец 1919 (Попово) 15 2 0 13 12:53 6

Две могили (Две могили)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:00 1 кръг Д Левски 2000 (Русе) 2:0
30.09.2017 10:00 2 кръг Г Локомотив (Русе) 0:1
- 3 кръг
почива
14.10.2017 11:00 4 кръг Д Аристон (Русе) 0:4
21.10.2017 10:00 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:4
28.10.2017 10:00 6 кръг Д Бенковски (Бяла) 0:8
04.11.2017 10:00 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 1:2
11.11.2017 10:00 8 кръг Г Левски 2000 (Русе) 1:1
18.11.2017 10:00 9 кръг Д Локомотив (Русе) 0:2
- 10 кръг
почива
17.03.2018 11:00 11 кръг Г Аристон (Русе) 0:6
31.03.2018 10:00 12 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:3
07.04.2018 10:00 13 кръг Г Бенковски (Бяла) 0:3
14.04.2018 10:00 14 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 2:2
21.04.2018 10:00 15 кръг Д Левски 2000 (Русе) 4:0
28.04.2018 10:00 16 кръг Г Локомотив (Русе) 1:6
- 17 кръг
почива
12.05.2018 11:00 18 кръг Д Аристон (Русе) 1:7
19.05.2018 10:00 19 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:8
26.05.2018 10:00 20 кръг Д Бенковски (Бяла) 2:3
02.06.2018 10:00 21 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Бенковски (Бяла) 18 11 1 6 52:37 34
4 Локомотив (Русе) 18 9 1 8 37:50 28
5 Черноломец 1919 (Попово) 18 8 1 9 37:51 25
6 Две могили (Две могили) 18 2 2 14 15:63 8
7 Левски 2000 (Русе) 18 0 1 17 10:90 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници