Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Младост 2015 (София)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 1947 (Пловдив)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Шумен 2007 (Шумен)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

ЕСФА (София)

BGSupporters форум

ЕСФА (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 11:30 1 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:1
11.09.2016 11:30 2 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:2
18.09.2016 13:00 3 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
21.09.2016 13:00 4 кръг Г ДИТ Спорт (София) 5:0
25.09.2016 11:00 5 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:0
02.10.2016 10:30 6 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:3
09.10.2016 11:00 7 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
12.10.2016 11:30 8 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:7
16.10.2016 11:00 9 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
23.10.2016 11:00 10 кръг Г Септември (София) 0:2
26.10.2016 11:00 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:2
30.10.2016 13:00 12 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:1
08.11.2016 11:00 13 кръг Д Левски (София) 0:3
- 14 кръг
почива
20.11.2016 11:00 15 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:4
27.11.2016 11:30 16 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:2
04.12.2016 11:00 17 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:2
05.03.2017 11:00 18 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:4
12.03.2017 11:00 19 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:1
19.03.2017 11:30 20 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
23.03.2017 11:30 21 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:3
27.03.2017 11:30 22 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:2
02.04.2017 17:00 23 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:1
09.04.2017 11:30 24 кръг Г Миньор (Перник) 2:4
12.04.2017 11:30 25 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
- 26 кръг
почива
23.04.2017 17:00 27 кръг Д Септември (София) 2:1
27.04.2017 16:00 28 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:1
30.04.2017 15:30 29 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:3
07.05.2017 11:30 30 кръг Г Левски (София) 0:7
- 31 кръг
почива
14.05.2017 11:30 32 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:3
21.05.2017 11:30 33 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
28.05.2017 10:30 34 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Пирин 2001 (Благоевград) 30 7 7 16 40:66 28
14 Велбъжд (Кюстендил) 30 7 2 21 37:90 23
15 Левски-Раковски (София) 30 5 7 18 26:61 22
16 ЕСФА (София) 30 5 3 22 35:72 18
-- ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3 0 0 3 1:36 -

ЕСФА (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 10:00 1 кръг Г Гранит (Владая) 2:4
10.09.2016 17:00 2 кръг Г Атлетик 11 (София) 3:7
17.09.2016 17:00 3 кръг Д Интернационал (София) 5:3
24.09.2016 13:30 4 кръг Г БМ Спорт (София) 0:1
01.10.2016 16:00 5 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:3
08.10.2016 15:00 6 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:2
15.10.2016 15:00 7 кръг Д Септември (София) 0:4
22.10.2016 16:00 8 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:6
01.11.2016 12:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:2
07.11.2016 15:00 10 кръг Г Лъвчетата (София) 0:0
12.11.2016 15:00 11 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:1
04.03.2017 15:00 12 кръг Д Гранит (Владая) 1:1
11.03.2017 15:00 13 кръг Д Атлетик 11 (София) 3:0
18.03.2017 15:00 14 кръг Г Интернационал (София) 3:2
25.03.2017 15:00 15 кръг Д БМ Спорт (София) 1:2
01.04.2017 16:00 16 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:5
08.04.2017 17:00 17 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:1
22.04.2017 16:00 18 кръг Г Септември (София) 1:2
29.04.2017 16:00 19 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:5
05.05.2017 11:00 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:0
13.05.2017 17:00 21 кръг Д Лъвчетата (София) 0:2
20.05.2017 13:30 22 кръг Г ДИТ Спорт (София) 5:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (София) 22 12 4 6 52:28 40
7 БМ Спорт (София) 22 11 4 7 39:33 37
8 ЕСФА (София) 22 5 5 12 31:57 20
9 Интернационал (София) 21 6 1 14 31:64 19
10 Гранит (Владая) 22 5 2 15 33:56 17

ЕСФА (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 09:00 1 кръг Д БМ Спорт (София) 4:2
11.09.2016 09:00 2 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:1
18.09.2016 09:30 3 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:5
25.09.2016 09:00 4 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:1
02.10.2016 09:30 5 кръг Г Победа 2013 (София) 4:0
09.10.2016 09:00 6 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 5:2
16.10.2016 09:30 7 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 8:3
23.10.2016 09:00 8 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 7:2
30.10.2016 09:30 9 кръг Г Левски (Чепинци) 5:1
07.11.2016 09:30 10 кръг Г БМ Спорт (София) 2:1
12.11.2016 11:00 11 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5:2
19.11.2016 18:00 12 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:1
27.11.2016 09:30 13 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:1
04.12.2016 13:00 14 кръг Д Победа 2013 (София) 5:0
05.03.2017 10:00 15 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 1:0
12.03.2017 09:00 16 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:0
19.03.2017 09:30 17 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 4:1
27.03.2017 13:30 18 кръг Д Левски (Чепинци) 3:2
02.04.2017 09:30 19 кръг Д БМ Спорт (София) 0:1
12.04.2017 09:00 20 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
23.04.2017 15:30 21 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:1
30.04.2017 09:30 22 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:2
07.05.2017 11:00 23 кръг Г Победа 2013 (София) 2:1
14.05.2017 09:30 24 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 2:4
21.05.2017 09:30 25 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 5:4
28.05.2017 14:00 26 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:1
04.06.2017 11:00 27 кръг Г Левски (Чепинци) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 27 21 3 3 124:27 66
2 ЕСФА (София) 27 19 3 5 86:42 60
3 Витоша (Бистрица) 27 17 3 7 79:32 54
4 БМ Спорт (София) 27 16 5 6 91:40 53
5 Победа 2013 (София) 27 13 4 10 68:62 43

ЕСФА (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 11:30 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:4
08.10.2016 11:30 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 5:5
15.10.2016 12:30 3 кръг Г Елит София (София) 2:0
22.10.2016 11:30 4 кръг Д ДИТ Спорт (София) 5:2
29.10.2016 12:30 5 кръг Г Левски (София) 0:2
05.11.2016 12:30 6 кръг Д Лъвчетата (София) 3:7
12.11.2016 08:30 7 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
19.11.2016 09:30 8 кръг Г София спорт (София) 6:0
26.11.2016 12:30 9 кръг Д Национал (София) 0:12
03.12.2016 10:30 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:11
10.12.2016 12:30 11 кръг Д Славия 1913 (София) 1:5
11.03.2017 11:30 12 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
18.03.2017 11:30 13 кръг Г Олимпия ФК (София) 5:0
25.03.2017 14:30 14 кръг Д Елит София (София) 3:1
01.04.2017 11:30 15 кръг Г ДИТ Спорт (София) 9:5
08.04.2017 12:30 16 кръг Д Левски (София) 2:6
22.04.2017 12:30 17 кръг Г Лъвчетата (София) 2:0
29.04.2017 11:30 18 кръг Д ЦСКА (София) 2:3
06.05.2017 09:30 19 кръг Д София спорт (София) 2:2
24.05.2017 12:30 20 кръг Г Национал (София) 2:5
20.05.2017 10:30 21 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:12
27.05.2017 12:30 22 кръг Г Славия 1913 (София) 1:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Лъвчетата (София) 22 11 2 9 64:56 35
6 ЦСКА (София) 22 10 2 10 50:102 32
7 ЕСФА (София) 22 8 2 12 55:93 26
8 Олимпия ФК (София) 22 6 2 14 47:83 20
9 София спорт (София) 22 4 5 13 34:106 17

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници