Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Вива (София)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Единство (Долни Дъбник)

BGSupporters форум

Единство (Долни Дъбник)

"Б" ОФГ Плевен - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 17:00 1 кръг Г Ботев (Рупци) 5:1
- 2 кръг
почива
20.09.2015 11:00 3 кръг Д Левски (Сухаче) 2:0
27.09.2015 17:00 4 кръг Г Кайлъка (Плевен) 2:0
04.10.2015 16:00 5 кръг Д Искър (Чомаковци) 0:1
11.10.2015 16:00 6 кръг Г Левски (Писарово) 1:2
18.10.2015 16:00 7 кръг Д Дреновец (Горник) 3:1
28.11.2015 14:00 8 кръг Г Чавдар (Садовец) 2:1
08.11.2015 14:00 9 кръг Д Искър (Долни Луковит) 5:3
15.11.2015 14:00 10 кръг Г Венци (Искър) 2:3
22.11.2015 14:00 11 кръг Д Лавров (Горни Дъбник) 2:1
13.03.2016 15:00 12 кръг Д Ботев (Рупци) 1:1
- 13 кръг
почива
27.03.2016 11:00 14 кръг Г Левски (Сухаче) 0:3
03.04.2016 17:00 15 кръг Д Кайлъка (Плевен) 1:1
10.04.2016 17:00 16 кръг Г Искър (Чомаковци) 2:3
17.04.2016 17:00 17 кръг Д Левски (Писарово) 3:4
24.04.2016 17:00 18 кръг Г Дреновец (Горник) 3:6
29.05.2016 18:00 19 кръг Д Чавдар (Садовец) 6:2
08.05.2016 18:00 20 кръг Г Искър (Долни Луковит) 2:3
15.05.2016 18:00 21 кръг Д Венци (Искър) 3:5
22.05.2016 18:00 22 кръг Г Лавров (Горни Дъбник) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев (Рупци) 20 11 3 6 50:47 36
5 Искър (Чомаковци) 20 9 2 9 51:40 29
6 Единство (Долни Дъбник) 20 8 2 10 47:45 26
7 Чавдар (Садовец) 20 8 2 10 36:44 26
8 Кайлъка (Плевен) 20 4 5 11 38:54 17

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Б ОФГ ПЛ 10 място
2017/2018 А ОФГ ПЛ 9 място
2016/2017 Б ОФГ ПЛ 2 място
2015/2016 Б ОФГ ПЛ 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПЛ 5 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПЛ 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници