Единство (Гурково)

BGSupporters форум

Единство (Гурково)

"А" ОГ Стара Загора
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 17:30 1 кръг Г Локомотив (Тулово) 0:2
08.09.2018 17:00 2 кръг Д Елтемир (Крън) 2:4
16.09.2018 17:00 3 кръг Г Мини "Марица-изток" (Раднево) 1:3
22.09.2018 17:00 4 кръг Д Млада гвардия (Розово) 8:1
29.09.2018 17:00 5 кръг Г Левски (Оризово) 6:4
06.10.2018 16:00 6 кръг Д Левски (Сърнево) 8:1
13.10.2018 16:00 7 кръг Г Габровница 04 (Горно Сахране) 3:1
20.10.2018 16:00 8 кръг Г Бузлуджа (Енина) 1:1
27.10.2018 14:30 9 кръг Д Чирпан (Чирпан) 4:3
04.11.2018 14:30 10 кръг Г Реал (Мъдрец) 5:0
10.11.2018 14:30 11 кръг Д Минерал (Овощник) 3:3
10.03.2019 15:00 12 кръг Д Локомотив (Тулово) 5:0
16.03.2019 15:00 13 кръг Г Елтемир (Крън) 1:2
24.03.2019 15:00 14 кръг Д Мини "Марица-изток" (Раднево) -:-
30.03.2019 15:00 15 кръг Г Млада гвардия (Розово) -:-
07.04.2019 17:00 16 кръг Д Левски (Оризово) -:-
13.04.2019 17:00 17 кръг Г Левски (Сърнево) -:-
21.04.2019 17:00 18 кръг Д Габровница 04 (Горно Сахране) -:-
05.05.2019 18:00 19 кръг Д Бузлуджа (Енина) -:-
11.05.2019 18:00 20 кръг Г Чирпан (Чирпан) -:-
19.05.2019 18:00 21 кръг Д Реал (Мъдрец) -:-
25.05.2019 18:00 22 кръг Г Минерал (Овощник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Елтемир (Крън) 13 9 3 1 48:17 30
4 Бузлуджа (Енина) 13 8 4 1 32:10 28
5 Единство (Гурково) 13 7 2 4 47:25 23
6 Минерал (Овощник) 13 4 3 6 25:33 15
7 Локомотив (Тулово) 13 4 2 7 31:37 14

Единство (Гурково)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
29.09.2018 12:00 2 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:6
06.10.2018 12:00 3 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:8
13.10.2018 12:00 4 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:12
20.10.2018 12:00 5 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:3
27.10.2018 12:00 6 кръг Д Респект (Хасково) 1:3
01.11.2018 12:00 7 кръг Г Миньор (Раднево) 3:0
03.11.2018 12:00 8 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:6
10.11.2018 12:00 9 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 3:6
17.11.2018 12:00 10 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:8
24.11.2018 12:00 11 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:3
01.12.2018 12:00 12 кръг Д Берое II (Стара Загора) 2:8
08.12.2018 12:00 13 кръг Г Яворов (Чирпан) 3:0
02.03.2019 10:00 14 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:3
09.03.2019 10:00 15 кръг Д Ботев (Гълъбово) 10:2
16.03.2019 10:00 16 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:3
23.03.2019 10:00 17 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
30.03.2019 10:00 18 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
03.04.2019 10:00 19 кръг Г Респект (Хасково) -:-
06.04.2019 10:00 20 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
13.04.2019 10:00 21 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
20.04.2019 10:00 22 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
04.05.2019 10:00 23 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
11.05.2019 10:00 24 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
18.05.2019 10:00 25 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
25.05.2019 10:00 26 кръг Д Яворов (Чирпан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Локомотив (Стара Загора) 14 4 2 8 33:41 14
10 Олимпия спорт (Стара Загора) 14 3 4 7 27:37 13
11 Единство (Гурково) 15 3 0 12 28:71 9
12 Ботев (Гълъбово) 14 3 0 11 15:89 9
13 Яворов (Чирпан) 13 1 0 12 5:62 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СЗ 2 място
2016/2017 А ОФГ СЗ 4 място
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ СЗ 16 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ СЗ 8 място

Интернет страници