Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони (София)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Единство (Търговище)

BGSupporters форум

Единство (Търговище)

Деца: Търговище - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.10.2016 15:00 1 кръг Д Светкавица (Кралево) 3:3
14.10.2016 15:00 2 кръг Г Въбел (кв.Въбел, Търговище) 2:4
21.10.2016 15:00 3 кръг Д Балкан (Разбойна) 1:1
28.10.2016 15:00 4 кръг Г Бенковски (Подгорица) 1:1
04.11.2016 14:00 5 кръг Д Здравец (Здравец) 2:3
11.11.2016 14:00 6 кръг Г Боровец 2002 (Търговище) 1:6
18.11.2016 14:00 7 кръг Д Биоелит (Момино) 2:1
31.03.2017 16:00 8 кръг Г Светкавица (Кралево) 1:4
07.04.2017 16:00 9 кръг Д Въбел (кв.Въбел, Търговище) 1:3
13.04.2017 16:00 10 кръг Г Балкан (Разбойна) 2:3
21.04.2017 16:00 11 кръг Д Бенковски (Подгорица) 3:3
28.04.2017 16:00 12 кръг Г Здравец (Здравец) 0:3
05.05.2017 16:00 13 кръг Д Боровец 2002 (Търговище) 1:4
12.05.2017 16:00 14 кръг Г Биоелит (Момино) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Балкан (Разбойна) 14 5 5 4 23:27 20
5 Здравец (Здравец) 14 4 4 6 20:29 16
6 Биоелит (Момино) 14 2 4 8 25:36 10
7 Единство (Търговище) 14 1 5 8 23:42 8
8 Бенковски (Подгорица) 14 0 6 8 20:42 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2009/2010 Б ОФГ ТЩ 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници