Елхово (Елхово)

BGSupporters форум

Елхово (Елхово)

Югоизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2014 18:00 1 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
03.09.2014 17:00 2 кръг Г Евроколеж (Пловдив) анл.
24.08.2014 18:00 3 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) анл.
30.08.2014 18:00 4 кръг Г Несебър (Несебър) анл.
07.09.2014 17:00 5 кръг Д Гигант (Съединение) анл.
14.09.2014 17:00 6 кръг Г Стара Загора (Стара Загора) анл.
21.09.2014 17:00 7 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) анл.
27.09.2014 17:00 8 кръг Г Поморие (Поморие) анл.
03.10.2014 16:00 9 кръг Д Левски (Карлово) анл.
11.10.2014 16:00 10 кръг Г Миньор (Раднево) анл.
18.10.2014 16:00 11 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
25.10.2014 14:30 12 кръг Г Загорец (Нова Загора) анл.
02.11.2014 14:30 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) анл.
09.11.2014 14:30 14 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) анл.
16.11.2014 14:30 15 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) анл.
22.11.2014 14:30 16 кръг Г Марица (Пловдив) анл.
30.11.2014 14:30 17 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Левски (Карлово) 30 7 7 16 23:48 28
15 Сливен 2000 (Сливен) 30 4 3 23 26:95 15
16 Стара Загора (Стара Загора) 30 1 1 28 17:92 4
-- Родопа Смолян (Смолян) - 0 0 0 0:0 -
-- Елхово (Елхово) - 0 0 0 0:0 -
"А" ОФГ Ямбол
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2014 17:00 1 кръг Д Калчево (Калчево) 7:0
20.09.2014 17:00 2 кръг Г Бояново 2012 (Бояново) 6:1
28.09.2014 17:00 3 кръг Д Ураган (Бояджик) 0:0
04.10.2014 16:00 4 кръг Г Бакаджик (Войника) 2:1
11.10.2014 13:30 5 кръг Д Ботев (Болярово) 6:1
18.10.2014 16:00 6 кръг Г Стралджа (Стралджа) 5:5
26.10.2014 14:30 7 кръг Д Ботев (Генерал Инзово) 2:3
02.11.2014 14:30 8 кръг Г Бояджик 2004 (Бояджик) анл.
09.11.2014 14:30 9 кръг Д Тракиец (Кукорево) 3:1
16.11.2014 14:30 10 кръг Г Червена звезда (Каменец) 1:1
22.11.2014 14:30 11 кръг Д Межда (Межда) 4:1
15.03.2015 15:00 12 кръг Г Калчево (Калчево) 5:0
22.03.2015 15:00 13 кръг Д Бояново 2012 (Бояново) 6:0
29.03.2015 15:00 14 кръг Г Ураган (Бояджик) 0:1
05.04.2015 17:00 15 кръг Д Бакаджик (Войника) 7:4
11.04.2015 17:00 16 кръг Г Ботев (Болярово) 5:3
19.04.2015 17:00 17 кръг Д Стралджа (Стралджа) 4:3
25.04.2015 17:00 18 кръг Г Ботев (Генерал Инзово) 1:0
- 19 кръг
почива
10.05.2015 18:00 20 кръг Г Тракиец (Кукорево) 2:0
17.05.2015 18:00 21 кръг Д Червена звезда (Каменец) 3:1
23.05.2015 18:00 22 кръг Г Межда (Межда) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ураган (Бояджик) 20 16 3 1 62:13 51
2 Елхово (Елхово) 20 15 3 2 70:26 48
3 Бакаджик (Войника) 20 15 1 4 57:32 46
4 Стралджа (Стралджа) 20 13 2 5 65:37 41
5 Ботев (Генерал Инзово) 20 9 1 10 34:42 28

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ЯБ 1 място
2016/2017 Трета лига 18 място
2015/2016 А ОФГ ЯБ 1 място
2014/2015 "В" група --
2014/2015 А ОФГ ЯБ 2 място
2012/2013 А ОФГ ЯБ 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ЯБ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2017 2.243 90
април 2017 2.982 88
март 2017 2.521 88
ноември 2016 1.338 93
октомври 2016 9.557 56
септември 2016 6.158 76
август 2016 3.484 89
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници