Елхово (Елхово)

BGSupporters форум

Елхово (Елхово)

Югоизточна "В" група - Баражи
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
04.06.2016 18:00 - Д Палас (Рудозем) 1:1
"А" ОФГ Ямбол
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2015 17:00 1 кръг Д Ботев (Болярово) 10:0
19.09.2015 17:00 2 кръг Г Безмер (Безмер) 4:1
26.09.2015 17:00 3 кръг Д Бенковски (Зимница) 3:0
03.10.2015 16:00 4 кръг Г Искра (Симеоново) 6:1
10.10.2015 16:00 5 кръг Д Тракиец (Кукорево) 5:0
17.10.2015 16:00 6 кръг Г Христо Ботев (Генерал Инзово) 4:2
24.10.2015 12:00 7 кръг Д Червена звезда (Каменец) 4:1
07.11.2015 14:30 8 кръг Г Межда (Межда) 7:2
14.11.2015 14:30 9 кръг Д Победа (Победа) 5:1
21.11.2015 14:30 10 кръг Г Стралджа (Стралджа) 0:2
28.11.2015 14:30 11 кръг Д Бакаджик (Войника) 3:0
29.04.2016 17:00 12 кръг Г Ботев (Болярово) 4:3
19.03.2016 15:00 13 кръг Д Безмер (Безмер) 2:0
26.03.2016 15:00 14 кръг Г Бенковски (Зимница) 5:0
02.04.2016 15:00 15 кръг Д Искра (Симеоново) 3:0
10.04.2016 17:00 16 кръг Г Тракиец (Кукорево) 5:1
16.04.2016 17:00 17 кръг Д Христо Ботев (Генерал Инзово) 5:0
24.04.2016 17:00 18 кръг Г Червена звезда (Каменец) 6:2
02.05.2016 18:00 19 кръг Д Межда (Межда) 4:2
08.05.2016 18:00 20 кръг Г Победа (Победа) 3:0
15.05.2016 18:00 21 кръг Д Стралджа (Стралджа) 3:0
22.05.2016 18:00 22 кръг Г Бакаджик (Войника) 3:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Елхово (Елхово) 22 20 0 2 94:23 60
2 Бакаджик (Войника) 22 17 0 5 76:32 48
3 Червена звезда (Каменец) 22 15 2 5 55:31 47
4 Искра (Симеоново) 22 13 3 6 48:28 42
5 Межда (Межда) 22 9 5 8 46:43 32

Елхово (Елхово)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2015 10:30 1 кръг Д Созопол (Созопол) 0:2
19.09.2015 10:30 2 кръг Г Вихър (Айтос) 1:2
26.09.2015 10:30 3 кръг Д Несебър (Несебър) 0:4
03.10.2015 10:30 4 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:9
10.10.2015 10:00 5 кръг Д Стралджа (Стралджа) 1:4
17.10.2015 10:00 6 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) 2:1
28.10.2015 15:00 7 кръг Г Свети Никола (Бургас) 0:3
31.10.2015 10:30 8 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
07.11.2015 10:00 9 кръг Г Ураган (Бояджик) 0:4
14.11.2015 10:00 10 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:0
21.11.2015 10:30 11 кръг Г Поморие (Поморие) 0:6
12.03.2016 13:00 12 кръг Г Созопол (Созопол) 0:1
19.03.2016 10:30 13 кръг Д Вихър (Айтос) 1:0
06.04.2016 11:00 14 кръг Г Несебър (Несебър) 0:5
02.04.2016 10:30 15 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:1
09.04.2016 10:00 16 кръг Г Стралджа (Стралджа) 1:3
16.04.2016 10:00 17 кръг Г Тунджа 1915 (Ямбол) 1:0
23.04.2016 10:30 18 кръг Д Свети Никола (Бургас) 3:1
29.04.2016 10:30 19 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:6
07.05.2016 10:00 20 кръг Д Ураган (Бояджик) 0:1
14.05.2016 10:00 21 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:6
21.05.2016 10:30 22 кръг Д Поморие (Поморие) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Вихър (Айтос) 22 8 2 12 44:61 26
9 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 22 5 2 15 34:56 17
10 Елхово (Елхово) 22 4 1 17 13:64 13
11 Тунджа 1915 (Ямбол) 22 3 3 16 25:72 12
12 Свети Никола (Бургас) 22 2 0 20 29:137 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ЯБ 1 място
2016/2017 Трета лига 18 място
2015/2016 А ОФГ ЯБ 1 място
2014/2015 "В" група --
2014/2015 А ОФГ ЯБ 2 място
2012/2013 А ОФГ ЯБ 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ЯБ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2017 2.243 90
април 2017 2.982 88
март 2017 2.521 88
ноември 2016 1.338 93
октомври 2016 9.557 56
септември 2016 6.158 76
август 2016 3.484 89
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници