Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Младост 2015 (София)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Шумен 2007 (Шумен)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Елит София (София)

BGSupporters форум

Елит София (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 11:00 1 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:5
10.09.2016 11:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) 0:6
14.09.2016 11:00 3 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:5
17.09.2016 11:00 4 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:0
24.09.2016 11:00 5 кръг Г Септември (София) 0:3
- 6 кръг
почива
05.10.2016 11:00 7 кръг Д Левски (София) 1:4
08.10.2016 18:00 8 кръг Г ЦСКА (София) 2:6
15.10.2016 12:00 9 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:1
22.10.2016 11:00 10 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:1
29.10.2016 11:00 11 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 7:1
04.11.2016 11:00 12 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:1
11.11.2016 11:00 13 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:3
19.11.2016 11:00 14 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:3
26.11.2016 11:00 15 кръг Д Лъвчетата (София) 0:1
04.03.2017 11:00 16 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:3
11.03.2017 11:00 17 кръг Г Славия 1913 (София) 2:3
18.03.2017 11:00 18 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:2
25.03.2017 11:00 19 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
01.04.2017 11:00 20 кръг Д Септември (София) 2:2
- 21 кръг
почива
08.04.2017 11:00 22 кръг Г Левски (София) 1:3
14.04.2017 11:00 23 кръг Д ЦСКА (София) 0:6
22.04.2017 11:00 24 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:2
26.04.2017 11:00 25 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:5
29.04.2017 11:00 26 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:3
06.05.2017 11:00 27 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:4
13.05.2017 15:00 28 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:4
19.05.2017 15:00 29 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:2
27.05.2017 11:00 30 кръг Г Лъвчетата (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Велбъжд (Кюстендил) 28 7 3 18 28:88 24
12 Витоша (Бистрица) 28 7 2 19 30:100 23
13 ДИТ Спорт (София) 28 4 3 21 26:88 15
14 Елит София (София) 28 4 3 21 35:82 15
15 Лъвчетата (София) 28 6 3 19 20:67 21

Елит София (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
02.10.2016 08:30 1 кръг Г Лъвчетата (София) 0:4
09.10.2016 11:30 2 кръг Д Ферион (София) 1:3
13.10.2016 08:30 3 кръг Г София спорт (София) 1:0
16.10.2016 10:00 4 кръг Д Миньор (Перник) 0:6
23.10.2016 15:00 5 кръг Г Интернационал (София) 6:0
30.10.2016 10:30 6 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 8:0
03.11.2016 10:30 7 кръг Г БМ Спорт (София) 1:0
07.11.2016 16:30 8 кръг Г Надежда (Доброславци) 9:0
14.11.2016 12:00 9 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 4:2
20.11.2016 10:30 10 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:4
27.11.2016 15:00 11 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 София спорт (София) 11 6 1 4 20:11 19
6 Олимпия ФК (София) 11 6 0 5 41:14 18
7 Елит София (София) 11 6 0 5 31:21 18
8 Средногорец 2016 (Златица) 11 4 0 7 33:43 12
9 Интернационал (София) 11 2 1 8 7:45 7
Втора фаза / Група "Б"
12.03.2017 16:30 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:1
19.03.2017 09:00 2 кръг Г Надежда (Доброславци) 10:1
27.03.2017 15:00 3 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 5:0
02.04.2017 12:00 4 кръг Г Интернационал (София) 3:0
09.04.2017 15:00 5 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 6:1
23.04.2017 16:30 6 кръг Г БМ Спорт (София) 5:0
30.04.2017 09:00 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:3
07.05.2017 15:00 8 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:3
14.05.2017 12:00 9 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:2
21.05.2017 09:00 10 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:1
28.05.2017 10:30 11 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Велбъжд (Кюстендил) 11 10 0 1 51:7 30
15 Царско село 2015 (София) 11 9 0 2 61:15 27
16 Елит София (София) 11 7 0 4 38:15 21
17 Олимпия ФК (София) 11 6 2 3 40:21 20
18 Марек 1915 (Дупница) 11 6 2 3 24:23 20

Елит София (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
01.10.2016 09:00 1 кръг Г Левски (София) 0:18
09.10.2016 13:00 2 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:14
14.10.2016 10:20 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:12
22.10.2016 13:00 4 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:9
30.10.2016 11:40 5 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:3
04.11.2016 11:40 6 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:9
12.11.2016 11:40 7 кръг Г Ферион (София) 0:4
20.11.2016 14:20 8 кръг Д Щурче (София) 0:7
25.11.2016 13:00 9 кръг Г РД Спорт (София) 0:8
- 10 кръг
почива
11.12.2016 14:20 11 кръг Д Национал (София) 0:19
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ферион (София) 10 4 0 6 17:45 12
8 Олимпия ФК (София) 10 3 1 6 22:19 10
9 Щурче (София) 10 2 0 8 15:63 6
10 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 10 1 0 9 7:34 3
11 Елит София (София) 10 0 0 10 0:103 0
Втора фаза / Група "Б"
05.03.2017 16:40 1 кръг Г РД Спорт (София) 0:8
12.03.2017 13:10 2 кръг Д Ферион (София) 0:7
19.03.2017 16:40 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:4
27.03.2017 12:30 4 кръг Д Щурче (София) 0:4
30.03.2017 17:10 5 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:5
02.04.2017 09:00 6 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:2
09.04.2017 11:20 7 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:4
13.04.2017 17:10 8 кръг Г Спортист 13 (София) 0:4
23.04.2017 14:50 9 кръг Д Лъвчетата (София) 0:4
30.04.2017 17:10 10 кръг Г Победа 2013 (София) 1:2
07.05.2017 12:30 11 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:9
14.05.2017 09:00 12 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:6
21.05.2017 13:40 13 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:6
25.05.2017 13:40 14 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 0:1
28.05.2017 16:00 15 кръг Д Младост 2015 (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
28 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 15 5 1 9 24:39 16
29 Младост 2015 (София) 15 4 0 11 21:74 12
30 Витоша (Бистрица) 15 3 1 11 14:56 10
31 Орловец 2015 (Кокаляне) 15 1 0 14 11:64 3
32 Елит София (София) 15 0 0 15 3:70 0

Елит София (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
02.10.2016 11:20 1 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 10:1
06.10.2016 11:20 2 кръг Д Талант (София) 12:0
15.10.2016 13:40 3 кръг Г София спорт (София) 1:2
23.10.2016 10:10 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:2
27.10.2016 13:40 5 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:4
05.11.2016 09:00 6 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:3
14.11.2016 13:40 7 кръг Д Академик 1947 (София) 2:1
17.11.2016 12:30 8 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
26.11.2016 12:30 9 кръг Д Спортист 13 (София) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Марек 1915 (Дупница) 9 5 1 3 35:14 16
5 Академик 1947 (София) 9 4 3 2 46:15 15
6 Елит София (София) 9 4 2 3 37:15 14
7 София спорт (София) 9 4 1 4 30:17 13
8 Спортист 13 (София) 9 2 2 5 15:24 8
Втора фаза / Група "Б"
05.03.2017 12:30 1 кръг Г Металург 1957 (Перник) 3:1
12.03.2017 11:20 2 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:7
19.03.2017 14:50 3 кръг Г Септември (София) 4:1
27.03.2017 11:20 4 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 6:0
02.04.2017 16:00 5 кръг Г Академик 1947 (София) 2:2
- 6 кръг
почива
13.04.2017 16:00 7 кръг Д София спорт (София) 1:3
23.04.2017 09:00 8 кръг Г Спортист 13 (София) 4:0
30.04.2017 13:40 9 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 3:1
07.05.2017 12:30 10 кръг Г Талант (София) 7:1
14.05.2017 14:50 11 кръг Д Ферион (София) 3:0
21.05.2017 14:50 12 кръг Г Сердика (София) 0:3
25.05.2017 09:00 13 кръг Д РД Спорт (София) 3:3
28.05.2017 16:00 14 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:2
04.06.2017 13:40 15 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
20 Септември (София) 14 8 1 5 39:28 25
21 Сердика (София) 14 8 0 6 59:29 24
22 Елит София (София) 14 7 3 4 39:26 24
23 София спорт (София) 14 7 1 6 42:21 22
24 Спортист 13 (София) 14 5 1 8 15:32 16

Елит София (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 13:30 1 кръг Д Лъвчетата (София) 0:6
08.10.2016 10:30 2 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
15.10.2016 12:30 3 кръг Д ЕСФА (София) 0:2
22.10.2016 12:30 4 кръг Г Национал (София) 0:7
29.10.2016 14:30 5 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:13
05.11.2016 13:30 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:7
12.11.2016 10:30 7 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
19.11.2016 14:30 8 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:3
26.11.2016 09:30 9 кръг Д София спорт (София) 1:1
03.12.2016 13:30 10 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:2
10.12.2016 09:30 11 кръг Г Левски (София) 1:9
11.03.2017 14:30 12 кръг Г Лъвчетата (София) 3:5
18.03.2017 14:30 13 кръг Д ЦСКА (София) 3:4
25.03.2017 14:30 14 кръг Г ЕСФА (София) 1:3
01.04.2017 14:30 15 кръг Д Национал (София) 0:7
08.04.2017 14:30 16 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:11
22.04.2017 14:30 17 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
29.04.2017 14:30 18 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:1
06.05.2017 14:30 19 кръг Д Олимпия ФК (София) 6:1
24.05.2017 14:30 20 кръг Г София спорт (София) 1:2
20.05.2017 14:30 21 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:4
27.05.2017 14:30 22 кръг Д Левски (София) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Олимпия ФК (София) 22 6 2 14 47:83 20
9 София спорт (София) 22 4 5 13 34:106 17
10 Марек 1915 (Дупница) 22 5 2 15 42:132 17
11 Елит София (София) 22 2 2 18 25:102 8
12 ДИТ Спорт (София) 22 2 1 19 28:152 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници