Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони (София)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Елит София (София)

BGSupporters форум

Елит София (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 09:00 1 кръг Д Конкордия (София) 8:2
09.09.2017 12:00 2 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:7
16.09.2017 12:00 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:2
23.09.2017 15:00 4 кръг Г Олимпиец (София) 9:2
30.09.2017 13:00 5 кръг Д Барокко (София) 1:0
07.10.2017 09:00 6 кръг Г Витоша (Бистрица) 0:5
14.10.2017 12:00 7 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:2
21.10.2017 13:00 8 кръг Д ДИТ Спорт (София) 8:0
28.10.2017 15:00 9 кръг Г Септември (София) 0:2
04.11.2017 15:00 10 кръг Д Спортист 13 (София) 1:1
11.11.2017 12:00 11 кръг Г Младост 2015 (София) 3:2
- 12 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 13 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 14 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 15 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 16 кръг Г Барокко (София) -:-
- 17 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 18 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 19 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 20 кръг Д Септември (София) -:-
- 21 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 22 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Септември (София) 11 8 1 2 34:11 25
5 Ботев 57 СОУ (София) 11 6 3 2 34:15 21
6 Елит София (София) 11 5 1 5 30:25 16
7 Барокко (София) 11 5 1 5 18:22 16
8 Спортист 13 (София) 11 4 2 5 28:21 14

Елит София (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2017 14:30 - Г Ботев 57 СОУ (София) 0:7

Елит София (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
09.09.2017 12:00 1 кръг Д Победа 2013 (София) 15:0
16.09.2017 12:00 2 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 11:0
23.09.2017 10:30 3 кръг Д Легия (София) 14:0
30.09.2017 13:30 4 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:1
07.10.2017 09:00 5 кръг Д Олимпиец (София) 5:0
14.10.2017 12:00 6 кръг Г Национал (София) 1:2
- 7 кръг
почива
28.10.2017 13:30 8 кръг Д София спорт (София) 1:0
04.11.2017 09:00 9 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:0
11.11.2017 13:30 10 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:3
18.11.2017 10:30 11 кръг Г Ферион (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Елит София (София) 10 8 0 2 55:6 24
2 София спорт (София) 9 8 0 1 42:2 24
3 Национал (София) 10 7 0 3 36:19 21
4 Олимпиец (София) 9 6 0 3 37:15 18
5 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9 5 2 2 43:14 17

Елит София (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 10:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:5
16.09.2017 15:00 2 кръг Д Н спорт (София) 1:0
23.09.2017 13:30 3 кръг Г ЦСКА (София) 3:1
30.09.2017 12:00 4 кръг Д Септември (София) 0:3
отложен 5 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
14.10.2017 09:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
21.10.2017 16:30 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:5
28.10.2017 12:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
04.11.2017 15:00 9 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
11.11.2017 09:00 10 кръг Г РД Спорт (София) 1:1
18.11.2017 14:50 11 кръг Д Витоша 13 (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Септември (София) 10 3 1 6 10:21 10
9 Марек 1915 (Дупница) 10 3 1 6 11:25 10
10 Локомотив 1929 (София) 10 3 1 6 18:21 10
11 Елит София (София) 10 2 2 6 8:21 8
12 РД Спорт (София) 11 2 2 7 9:28 8

Елит София (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
10.09.2017 11:20 1 кръг Г ОФК София (София) 7:1
17.09.2017 11:20 2 кръг Д ДАФ (София) 3:1
24.09.2017 12:30 3 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:3
01.10.2017 10:10 4 кръг Д Спортист 13 (София) 2:0
08.10.2017 13:40 5 кръг Г Арес (София) 1:3
15.10.2017 09:00 6 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 3:2
22.10.2017 13:40 7 кръг Д Ултраспорт академия (София) 4:0
- 8 кръг
почива
отложен 9 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
12.11.2017 10:10 10 кръг Г Ферион (София) 1:0
19.11.2017 10:10 11 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Арес (София) 9 7 0 2 26:8 21
3 Локомотив 1929 (София) 9 7 0 2 43:6 21
4 Елит София (София) 9 7 0 2 24:10 21
5 ДАФ (София) 9 5 1 3 31:13 16
6 Спортист 13 (София) 9 5 0 4 24:11 15

Елит София (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Д София спорт (София) 6:0
16.09.2017 09:30 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
23.09.2017 10:30 3 кръг Д София 2010 (София) 7:0
30.09.2017 10:30 4 кръг Г ЦСКА (София) 8:0
07.10.2017 09:30 5 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:5
14.10.2017 11:30 6 кръг Г ОФК София (София) 3:1
21.10.2017 11:30 7 кръг Д Победа 2013 (София) 4:2
28.10.2017 09:30 8 кръг Г Левски (София) 1:3
04.11.2017 10:30 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:1
11.11.2017 10:30 10 кръг Г Славия 1913 (София) 0:8
18.11.2017 09:30 11 кръг Д Н спорт (София) 2:7
25.11.2017 11:30 12 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г София спорт (София) -:-
- 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 16 кръг Г София 2010 (София) -:-
- 17 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 18 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 19 кръг Д ОФК София (София) -:-
- 20 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
- 21 кръг Д Левски (София) -:-
- 22 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 23 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 24 кръг Г Н спорт (София) -:-
- 25 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Н спорт (София) 10 7 1 2 62:8 22
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 6 2 2 36:18 20
6 Елит София (София) 11 5 2 4 34:29 17
7 Олимпия ФК (София) 10 4 0 6 22:35 12
8 Царско село 2015 (София) 9 3 2 4 12:21 11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници