Етър ВТ (Велико Търново)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Етър Велико Търново съществува под това име от 2013 г.

Хроника: След като от сезон 2003/04 Етър - футболният шампион на България за 1990/91 г., започва да развива само детско-юношеска школа, Етър 1924 - единственият клуб във Велико Търново с мъжки отбор в първенството на страната, е изваден от елитната група на 20 май 2013 г. и скоро след това на практика престава да съществува. На 17 юли 2013 г. Ботев - от съседното до областния център градче Дебелец, който вече си е осигурил участие в Северозападна „В” група, се преименува на Етър Велико Търново и премества седалището си в старата столица.

Клубни цветове: виолетов и бял.

Прозвище: -

Адрес: Велико Търново 5002.
Телефон: -
E-mail: fcetarvt@abv.bg

Клубни върхове:
-

Етър В.Търново (Велико Търново)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.08.2015 18:00 1 кръг Д Ювентус (Малчика) 2:0
21.08.2015 18:00 2 кръг Г Кариана (Ерден) 2:0 Канал 3
28.08.2015 18:00 3 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 4:0
06.09.2015 17:00 4 кръг Г Гигант (Белене) 5:0
13.09.2015 17:00 5 кръг Д Вихър (Славяново) 3:1
16.09.2015 17:00 6 кръг Г Севлиево (Севлиево) 3:0
20.09.2015 17:00 7 кръг Д Трявна (Трявна) 2:0
27.09.2015 17:00 8 кръг Г Левски 2007 (Левски) 3:1
04.10.2015 16:00 9 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:1
10.10.2015 14:00 10 кръг Д Ботев (Враца) 0:1 Канал 3
18.10.2015 16:00 11 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 3:0
22.10.2015 16:00 12 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 11:1
30.10.2015 14:30 13 кръг Г Академик (Свищов) 1:3
08.11.2015 14:30 14 кръг Д Павликени (Павликени) 6:0
15.11.2015 14:30 15 кръг Г Ботев (Луковит) 5:1
27.02.2016 14:30 16 кръг Г Ювентус (Малчика) 5:1
06.03.2016 14:30 17 кръг Д Кариана (Ерден) 3:0
13.03.2016 14:30 18 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:0
20.03.2016 14:30 19 кръг Д Гигант (Белене) 2:0
27.03.2016 17:00 20 кръг Г Вихър (Славяново) 3:0
03.04.2016 17:00 21 кръг Д Севлиево (Севлиево) 5:1
10.04.2016 17:00 22 кръг Г Трявна (Трявна) 3:0
17.04.2016 17:00 23 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:0
24.04.2016 17:00 24 кръг Г Партизан (Червен бряг) 4:1
29.04.2016 15:30 25 кръг Г Ботев (Враца) 2:1 Канал 3
04.05.2016 18:00 26 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 6:0
08.05.2016 18:00 27 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 2:1
15.05.2016 18:00 28 кръг Д Академик (Свищов) 3:1
22.05.2016 18:00 29 кръг Г Павликени (Павликени) 3:1
29.05.2016 18:00 30 кръг Д Ботев (Луковит) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър В.Търново (Велико Търново) 30 27 1 2 100:16 82
2 Ботев (Враца) 30 27 0 3 101:17 81
3 Академик (Свищов) 30 19 2 9 58:34 59
4 Левски 2007 (Левски) 30 14 6 10 48:33 48
5 Кариана (Ерден) 30 14 5 11 49:44 47
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
23.09.2015 16:00 - Д Созопол (Созопол) 1:1
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Велико Търново/Габрово/Плевен/Ловеч / Финал
02.09.2015 17:00 - Г Априлци 2001 (Априлци) 5:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / Първи кръг
30.09.2015 17:00 - Г Павликени (Павликени) 2:4

Етър В.Търново (Велико Търново)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2015 16:00 1 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:2
30.09.2015 16:00 2 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 8:0
11.11.2015 14:00 3 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 0:4
14.10.2015 15:00 4 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 0:5
21.10.2015 15:00 5 кръг Г Ботев (Враца) 1:1
28.10.2015 15:00 6 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 7:2
04.11.2015 14:00 7 кръг Г Локомотив 2012 (Мездра) 3:0
30.03.2016 16:00 8 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:4
06.04.2016 16:00 9 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 3:0
13.04.2016 16:00 10 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 1:5
20.04.2016 16:00 11 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 1:3
27.04.2016 16:00 12 кръг Д Ботев (Враца) 1:2
04.05.2016 16:00 13 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 2:1
11.05.2016 16:00 14 кръг Д Локомотив 2012 (Мездра) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Бдин 1923 (Видин) 14 10 1 3 47:25 31
3 Ботев (Враца) 14 7 2 5 25:20 23
4 Етър В.Търново (Велико Търново) 14 6 2 6 35:30 20
5 Ботев 2008 (Козлодуй) 14 5 3 6 32:30 18
6 Чардафон 1919 (Габрово) 14 4 3 7 21:42 15

Етър В.Търново (Велико Търново)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2015 09:45 1 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 3:2
19.09.2015 09:45 2 кръг Д Павликени (Павликени) 8:2
26.09.2015 09:45 3 кръг Г Севлиево (Севлиево) 5:0
03.10.2015 09:45 4 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 3:1
10.10.2015 09:45 5 кръг Г Академик (Свищов) 1:0
19.10.2015 15:00 6 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:1
24.10.2015 09:45 7 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 2:7
31.10.2015 09:45 8 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:3
07.11.2015 09:45 9 кръг Г Трявна (Трявна) 4:0
- 10 кръг
почива
21.11.2015 09:45 11 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
19.03.2016 09:45 12 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 6:0
26.03.2016 09:45 13 кръг Г Павликени (Павликени) 7:0
02.04.2016 09:45 14 кръг Д Севлиево (Севлиево) 4:0
09.04.2016 09:45 15 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 3:1
16.04.2016 09:45 16 кръг Д Академик (Свищов) 5:2
25.04.2016 16:30 17 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:7
30.04.2016 09:45 18 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 10:2
07.05.2016 09:45 19 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:1
14.05.2016 09:45 20 кръг Д Трявна (Трявна) 4:0
- 21 кръг
почива
28.05.2016 09:45 22 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Литекс (Ловеч) 20 16 1 3 99:15 49
2 Янтра Габрово (Габрово) 20 14 3 3 59:25 45
3 Етър В.Търново (Велико Търново) 20 15 0 5 74:31 45
4 Чардафон 1919 (Габрово) 20 12 4 4 43:21 40
5 Изгрев 93 (Царевец) 20 9 3 8 56:48 30

Етър В.Търново (Велико Търново)

Деца: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
05.06.2016 18:00 1-ви мач Г Левски (София) 1:3
08.06.2016 18:00 реванш Д Левски (София) 0:2
Елитна група (U-15) - Северозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2015 16:00 1 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 4:0
24.09.2015 16:00 2 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:2
02.10.2015 15:00 3 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 11:0
08.10.2015 15:00 4 кръг Д Ботев (Враца) 3:1
14.10.2015 15:00 5 кръг Г Видин (Видин) 7:0
- 6 кръг
почива
29.10.2015 15:00 7 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 12:0
05.11.2015 14:00 8 кръг Г Кариана (Ерден) 20:1
12.11.2015 14:00 9 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:0
24.03.2016 15:00 10 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 3:0
31.03.2016 15:00 11 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:4
07.04.2016 16:00 12 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 5:2
14.04.2016 16:00 13 кръг Г Ботев (Враца) 2:1
21.04.2016 16:00 14 кръг Д Видин (Видин) 3:0
- 15 кръг
почива
05.05.2016 16:00 16 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 9:1
12.05.2016 16:00 17 кръг Д Кариана (Ерден) 8:0
19.05.2016 16:00 18 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Литекс (Ловеч) 16 14 2 0 127:4 44
2 Етър В.Търново (Велико Търново) 16 12 3 1 91:13 39
3 Монтана 1921 (Монтана) 16 10 3 3 53:15 33
4 Спартак Плевен (Плевен) 16 10 1 5 56:32 31
5 Ботев (Враца) 16 7 2 7 69:21 23

Етър В.Търново (Велико Търново)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
15.10.2015 14:00 1-ви мач Д Пирин (Благоевград) 0:1
28.10.2015 14:00 реванш Г Пирин (Благоевград) 0:2


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:02 сезона
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2018/2019 Първа лига 7 място
2017/2018 Първа лига 11 място
2016/2017 Втора лига 1 място
2015/2016 "В" група 1 място
2014/2015 "В" група 2 място
2013/2014 "В" група 5 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -
2009/2010 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 52.622 7
април 2019 42.912 10
март 2019 51.640 7
ноември 2018 43.480 7
октомври 2018 64.905 2
септември 2018 31.086 14
май 2018 67.629 4
април 2018 41.615 10
март 2018 27.279 19
ноември 2017 22.514 24
октомври 2017 27.586 20
септември 2017 40.847 11
август 2017 51.835 8
май 2017 25.443 21
април 2017 40.459 10
март 2017 30.887 15
ноември 2016 41.304 11
октомври 2016 26.045 21
септември 2016 31.020 16
август 2016 32.579 11
май 2016 13.758 31
април 2016 17.520 24
март 2016 13.568 32
ноември 2015 10.421 51
октомври 2015 15.355 28
август 2015 12.199 41
май 2015 12.247 41
април 2015 13.232 36
март 2015 14.172 30
декември 2014 19.895 25
октомври 2014 10.023 55
септември 2014 11.610 46
май 2014 5.875 77
април 2014 13.494 39
март 2014 11.573 43
ноември 2013 19.032 29
септември 2013 12.216 51
август 2013 12.724 53
всички

Интернет страници