Етър ВТ (Велико Търново)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Етър Велико Търново съществува под това име от 2013 г.

Хроника: След като от сезон 2003/04 Етър - футболният шампион на България за 1990/91 г., започва да развива само детско-юношеска школа, Етър 1924 - единственият клуб във Велико Търново с мъжки отбор в първенството на страната, е изваден от елитната група на 20 май 2013 г. и скоро след това на практика престава да съществува. На 17 юли 2013 г. Ботев - от съседното до областния център градче Дебелец, който вече си е осигурил участие в Северозападна „В” група, се преименува на Етър Велико Търново и премества седалището си в старата столица.

Клубни цветове: виолетов и бял.

Прозвище: -

Адрес: Велико Търново 5002.
Телефон: -
E-mail: fcetarvt@abv.bg

Клубни върхове:
-

Етър ВТ (Велико Търново)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2016 18:00 1 кръг Г Банско (Банско) 0:0
13.08.2016 18:00 2 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
20.08.2016 18:00 3 кръг Г Оборище (Панагюрище) 2:1
28.08.2016 18:00 4 кръг Д Спартак (Плевен) 3:0
12.09.2016 17:00 5 кръг Г Септември (София) 2:1 Диема спорт 2
17.09.2016 17:00 6 кръг Д Поморие (Поморие) 2:1
26.09.2016 17:00 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:0 Диема спорт 2
30.09.2016 17:00 8 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:1
17.10.2016 16:00 9 кръг Д Ботев (Враца) 1:1 Диема спорт 2
22.10.2016 16:00 10 кръг Г Ботев (Гълъбово) 2:0
30.10.2016 14:45 11 кръг Д ЦСКА II (София) 2:2 Диема спорт 2
04.11.2016 14:30 12 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
19.11.2016 14:30 13 кръг Д Созопол (Созопол) 3:1
26.11.2016 14:30 14 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1
30.11.2016 14:30 15 кръг Д Несебър (Несебър) 6:0
04.12.2016 14:00 16 кръг Д Банско (Банско) 2:0
10.12.2016 14:00 17 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
25.02.2017 14:00 18 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:0
05.03.2017 15:30 19 кръг Г Спартак (Плевен) 2:1
11.03.2017 12:30 20 кръг Д Септември (София) 2:1 Диема спорт
20.03.2017 17:30 21 кръг Г Поморие (Поморие) 0:2 Диема спорт
01.04.2017 17:00 22 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:1
10.04.2017 17:00 23 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 3:0
14.04.2017 17:00 24 кръг Г Ботев (Враца) 3:3
22.04.2017 17:00 25 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:1
30.04.2017 17:00 26 кръг Г ЦСКА II (София) 3:2
08.05.2017 17:30 27 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0 Диема спорт
14.05.2017 18:00 28 кръг Г Созопол (Созопол) 1:1 Диема спорт 2
19.05.2017 17:30 29 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:0 Диема спорт
27.05.2017 17:30 30 кръг Г Несебър (Несебър) 2:2 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 30 17 10 3 52:27 61
2 Септември (София) 30 17 8 5 52:26 59
3 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 30 15 8 7 37:23 53
4 Созопол (Созопол) 30 14 8 8 38:25 50
5 Царско село 2015 (София) 30 14 6 10 54:39 48
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2016 16:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
01.07.2016 11:00 - Г ЦСКА II (София) 1:1
06.07.2016 18:00 - Д Ботев (Пловдив) 2:0
07.07.2016 20:00 - Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
09.07.2016 11:00 - Д Дунав 2010 (Русе) 0:2
13.07.2016 18:30 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1
20.07.2016 18:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:1
27.07.2016 18:00 - Д Верея II (Стара Загора) 6:1
30.07.2016 18:00 - Д Академик (Свищов) 2:0
12.10.2016 16:00 - Г Павликени (Павликени) 4:0
12.11.2016 14:30 - Д Спартак (Плевен) 5:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
04.02.2017 14:30 - Д ЦСКА II (София) 2:1
07.02.2017 15:00 - Д Петрокуб (Хинчещи, Мол, 1) 3:0
10.02.2017 15:00 - Д Дунав 2010 (Русе) 1:3
14.02.2017 15:00 - Д Калиакра (Каварна) 3:0
17.02.2017 12:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
24.03.2017 15:00 - Д Дунав 2010 (Русе) 0:0

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2016 16:00 1 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:4
28.09.2016 16:00 2 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 0:4
05.10.2016 16:00 3 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:2
12.10.2016 16:00 4 кръг Д Спартак (Плевен) 3:3
19.10.2016 16:00 5 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 2:3
09.11.2016 16:00 6 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
02.11.2016 16:00 7 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:4
29.03.2017 15:00 8 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 5:0
05.04.2017 16:00 9 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 0:1
12.04.2017 16:00 10 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:2
19.04.2017 16:00 11 кръг Г Спартак (Плевен) 2:3
26.04.2017 16:00 12 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 2:1
03.05.2017 16:00 13 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:1
10.05.2017 16:00 14 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спартак (Плевен) 14 6 3 5 24:28 21
5 Чардафон 1919 (Габрово) 14 4 3 7 15:25 15
6 Етър ВТ (Велико Търново) 14 4 1 9 22:31 13
7 Първа атомна (Козлодуй) 14 3 1 10 13:33 10
8 Янтра (Полски Тръмбеш) 14 1 1 12 11:37 4

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2016 14:00 1-ви мач Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
19.11.2016 14:00 реванш Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1

Етър ВТ (Велико Търново)

Квалификации за Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
15.06.2017 18:00 - Д Сокол (Марково) 1:3
Допълнителен бараж
26.06.2017 18:00 - Д Миньор (Перник) 2:0
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 09:45 1 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 3:1
- 2 кръг
почива
24.09.2016 09:45 3 кръг Г Академик (Свищов) 4:0
01.10.2016 09:45 4 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 0:3
- 5 кръг
почива
15.10.2016 10:30 6 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:0
22.10.2016 09:45 7 кръг Г Севлиево (Севлиево) 7:0
- 8 кръг
почива
05.11.2016 09:45 9 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 8:0
12.11.2016 09:45 10 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:3
03.12.2016 09:45 11 кръг Д Спартак (Плевен) 7:0
25.03.2017 09:45 12 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:0
- 13 кръг
почива
08.04.2017 09:45 14 кръг Д Академик (Свищов) 5:1
31.05.2017 09:45 15 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 5:0
- 16 кръг
почива
29.04.2017 10:30 17 кръг Г Литекс (Ловеч) 2:1
06.05.2017 09:45 18 кръг Д Севлиево (Севлиево) 5:0
- 19 кръг
почива
20.05.2017 09:45 20 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
27.05.2017 09:45 21 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 4:0
03.06.2017 09:45 22 кръг Г Спартак (Плевен) 7:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 16 14 0 2 65:10 42
2 Янтра Габрово (Габрово) 16 11 1 4 39:20 34
3 Локомотив (Горна Оряховица) 16 9 4 3 36:18 31
4 Чардафон 1919 (Габрово) 16 8 4 4 19:10 28
5 Литекс (Ловеч) 16 7 2 7 27:18 23

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
28.10.2016 14:00 1-ви мач Г Септември (София) 1:3
21.11.2016 14:00 реванш Д Септември (София) 2:3

Етър ВТ (Велико Търново)

Деца: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
08.06.2017 18:00 1-ви мач Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
11.06.2017 18:00 реванш Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
1/4 финали
16.06.2017 18:00 1-ви мач Г Славия 1913 (София) 1:0
19.06.2017 18:00 реванш Д Славия 1913 (София) 4:6
Елитна група (U-15) - Северозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2016 16:00 1 кръг Г Литекс (Ловеч) 4:0
22.09.2016 16:00 2 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:0
29.09.2016 16:00 3 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:0
10.10.2016 15:00 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
13.10.2016 15:00 5 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 4:0
- 6 кръг
почива
27.10.2016 15:00 7 кръг Д Спартак (Плевен) 7:0
03.11.2016 14:00 8 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 7:1
10.11.2016 14:00 9 кръг Д Ботев (Враца) 0:0
15.05.2017 16:00 10 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:1
30.03.2017 15:00 11 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 4:0
06.04.2017 16:00 12 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:0
13.04.2017 16:00 13 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
20.04.2017 16:00 14 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 3:0
- 15 кръг
почива
04.05.2017 16:00 16 кръг Г Спартак (Плевен) 1:1
11.05.2017 16:00 17 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 12:0
18.05.2017 16:00 18 кръг Г Ботев (Враца) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 16 9 6 1 48:6 33
2 Локомотив (Горна Оряховица) 16 9 5 2 36:9 32
3 Ботев (Враца) 16 10 2 4 42:9 32
4 Литекс (Ловеч) 16 9 4 3 35:13 31
5 Монтана 1921 (Монтана) 16 8 4 4 32:18 28

Етър ВТ (Велико Търново)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
30.10.2016 14:00 1-ви мач Г Литекс (Ловеч) 0:3
20.11.2016 14:00 реванш Д Литекс (Ловеч) 1:1
Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 11:30 1 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:3
17.09.2016 10:30 2 кръг Д Павликени (Павликени) 1:3
24.09.2016 11:30 3 кръг Г Академик (Свищов) 4:0
01.10.2016 11:30 4 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 2:0
08.10.2016 10:30 5 кръг Г Трявна (Трявна) 0:2
- 6 кръг
почива
22.10.2016 11:30 7 кръг Г Севлиево (Севлиево) 4:2
- 8 кръг
почива
05.11.2016 11:30 9 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
12.11.2016 11:30 10 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 5:2
03.12.2016 11:30 11 кръг Д Спартак (Плевен) 3:0
25.03.2017 11:30 12 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:2
01.04.2017 10:30 13 кръг Г Павликени (Павликени) 5:3
08.04.2017 11:30 14 кръг Д Академик (Свищов) 2:0
31.05.2017 10:30 15 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 2:1
22.04.2017 10:30 16 кръг Д Трявна (Трявна) 1:0
- 17 кръг
почива
06.05.2017 11:30 18 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:2
- 19 кръг
почива
20.05.2017 11:30 20 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:0
27.05.2017 11:30 21 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:2
03.06.2017 11:30 22 кръг Г Спартак (Плевен) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Горна Оряховица) 18 15 2 1 87:17 47
2 Янтра (Полски Тръмбеш) 18 13 0 5 52:24 39
3 Етър ВТ (Велико Търново) 18 12 2 4 41:22 38
4 Павликени (Павликени) 18 10 0 8 64:56 30
5 Янтра Габрово (Габрово) 18 9 2 7 51:54 29

Етър ВТ (Велико Търново)

ДПГ12: Републиканско първенство (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група "Б"
12.06.2017 19:30 - Г Национал (София) 3:1
13.06.2017 16:00 - Д ФК Спартак (Варна) -:-
14.06.2017 10:30 - Г Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 1 0 1 0 2:2 1
2 Етър ВТ (Велико Търново) 1 1 0 0 3:1 3
3 Национал (София) 3 1 1 1 8:5 4
4 ФК Спартак (Варна) 1 0 0 1 0:5 0
За 3-4 място
14.06.2017 15:00 - Г Литекс (Ловеч) 2:0

Етър ВТ (Велико Търново)

ДПГ11: Републиканско първенство (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група "Б"
13.06.2017 09:00 - Г Левски (София) 0:4
13.06.2017 16:00 - Д Дунав 2010 (Русе) 0:0
14.06.2017 10:30 - Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 3 3 0 0 16:1 9
2 Етър ВТ (Велико Търново) 2 0 1 1 0:4 1
3 Арда 1924 (Кърджали) 2 1 0 1 3:5 3
4 Дунав 2010 (Русе) 3 0 1 2 1:10 1
За 3-4 място
14.06.2017 15:30 - Г Витоша 13 (София) 0:1


Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2016/2017 Втора лига 1 място
2015/2016 "В" група 1 място
2014/2015 "В" група 2 място
2013/2014 "В" група 5 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -
2009/2010 - -
2008/2009 - -
2007/2008 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 41.304 11
октомври 2016 26.045 21
септември 2016 31.020 16
август 2016 32.579 11
май 2016 13.758 31
април 2016 17.520 24
март 2016 13.568 32
ноември 2015 10.421 51
октомври 2015 15.355 28
август 2015 12.199 41
май 2015 12.247 41
април 2015 13.232 36
март 2015 14.172 30
декември 2014 19.895 25
октомври 2014 10.023 55
септември 2014 11.610 46
май 2014 5.875 77
април 2014 13.494 39
март 2014 11.573 43
ноември 2013 19.032 29
септември 2013 12.216 51
август 2013 12.724 53
всички

Интернет страници