Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев 57 СОУ (София)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Джебел 1928 (Джебел)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Родопи 1935 (Момчилград)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Евроколеж (Пловдив)

BGSupporters форум

Евроколеж (Пловдив)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 4:2
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Миньор (Раднево) 3:7
30.08.2017 18:00 4 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:3
02.09.2017 17:00 5 кръг Г Сокол (Марково) 0:2
09.09.2017 17:00 6 кръг Д Атлетик (Куклен) 4:4
16.09.2017 17:00 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:7
22.09.2017 18:00 8 кръг Д Гигант (Съединение) 3:1
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
08.10.2017 16:00 10 кръг Г Верея II (Стара Загора) 8:0
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Арда (Кърджали) 0:2
21.10.2017 13:45 12 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:3
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:1
04.11.2017 14:30 14 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1
11.11.2017 14:30 15 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
18.11.2017 14:30 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
25.11.2017 14:30 17 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
24.02.2018 14:00 18 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 6:0
28.03.2018 17:00 19 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
10.03.2018 15:00 20 кръг Д Миньор (Раднево) 1:1
17.03.2018 15:00 21 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:2
24.03.2018 15:00 22 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
31.03.2018 16:00 23 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:2
05.04.2018 18:30 24 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:0
14.04.2018 17:00 25 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
18.04.2018 18:30 26 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
21.04.2018 18:30 27 кръг Д Верея II (Стара Загора) 2:0
28.04.2018 17:00 28 кръг Г Арда (Кърджали) 0:3
04.05.2018 19:00 29 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:2
09.05.2018 18:00 30 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 4:2
12.05.2018 19:00 31 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
19.05.2018 18:00 32 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:4
26.05.2018 18:00 33 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
02.06.2018 18:00 34 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Свиленград 1921 (Свиленград) 34 13 4 17 52:89 43
13 Гигант (Съединение) 34 12 7 15 33:53 43
14 Евроколеж (Пловдив) 34 12 6 16 63:71 42
15 Ямбол 1915 (Ямбол) 34 11 5 18 62:59 38
16 Раковски 2011 (Раковски) 34 11 2 21 44:65 35
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
11.10.2017 16:00 - Д Атлетик (Куклен) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
17.06.2017 11:00 - Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:15
19.07.2017 18:00 - Д Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
22.07.2017 10:30 - Г Чико Бунара (Бяга) 7:4
26.07.2017 18:30 - Д Левски (Карлово) 3:3
29.07.2017 18:30 - Д Арда (Кърджали) 1:3
02.08.2017 18:30 - Д Загорец (Нова Загора) 4:7
05.08.2017 18:30 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2018 13:30 - Г Атлетик (Куклен) 0:3
03.02.2018 14:00 - Г Вихър (Строево) 1:0
10.02.2018 13:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1

Евроколеж (Пловдив)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 10:30 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
02.10.2017 16:00 2 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
05.10.2017 10:30 3 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 0:2
10.11.2017 14:00 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:3
19.10.2017 11:00 5 кръг Д Хасково (Хасково) 2:0
05.11.2017 10:30 6 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 7:0
02.11.2017 14:00 7 кръг Г Арда (Кърджали) 0:2
29.03.2018 11:00 8 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:2
05.04.2018 16:00 9 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
14.04.2018 10:30 10 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:3
19.04.2018 16:00 11 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:2
03.05.2018 16:00 12 кръг Г Хасково (Хасково) 2:7
06.05.2018 10:30 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 8:0
10.05.2018 16:00 14 кръг Д Арда (Кърджали) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Арда (Кърджали) 14 7 4 3 33:17 25
5 Ботев 2002 (Пловдив) 14 6 3 5 38:22 21
6 Евроколеж (Пловдив) 14 5 1 8 27:24 16
7 Борислав 2009 (Първомай) 14 2 0 12 6:60 6
8 Димитровград 1947 (Димитровград) 14 2 0 12 7:36 6

Евроколеж (Пловдив)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Г Гигант (Съединение) 6:2
30.10.2017 10:30 2 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) 0:3
17.09.2017 10:30 3 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 8:2
23.09.2017 10:30 4 кръг Г Сокол (Марково) 3:4
30.09.2017 10:00 5 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:6
08.10.2017 10:30 6 кръг Г Кричим (Кричим) 1:2
21.11.2017 10:00 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
21.10.2017 10:30 8 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1
01.11.2017 10:30 9 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:2
04.11.2017 11:00 10 кръг Г Асти АБ (Хасково) 0:3
12.11.2017 10:00 11 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 6:4
19.11.2017 10:30 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
26.11.2017 10:30 13 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
11.03.2018 10:30 14 кръг Д Гигант (Съединение) 1:2
18.03.2018 10:30 15 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) 2:1
25.03.2018 10:30 16 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:0
31.03.2018 10:30 17 кръг Д Сокол (Марково) 0:5
04.04.2018 10:00 18 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
31.05.2018 18:00 19 кръг Д Кричим (Кричим) 3:1
13.04.2018 16:00 20 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
22.04.2018 10:30 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:6
27.04.2018 15:00 22 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
07.05.2018 11:00 23 кръг Д Асти АБ (Хасково) 4:3
12.05.2018 10:30 24 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 4:0
19.05.2018 10:30 25 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
23.05.2018 11:00 26 кръг Г Левски (Карлово) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Сокол (Марково) 26 12 3 11 55:42 39
8 Асти АБ (Хасково) 26 8 4 14 41:66 28
9 Евроколеж (Пловдив) 26 8 3 15 44:63 27
10 Брестник 1948 II (Пловдив) 26 7 3 16 27:63 24
11 Кричим (Кричим) 26 6 5 15 27:57 23

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 14 място
2016/2017 Трета лига 7 място
2015/2016 "В" група 10 място
2014/2015 "В" група 5 място
2013/2014 "В" група 9 място
2012/2013 А ОФГ ПД 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 4 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 9.350 56
април 2018 15.001 37
март 2018 8.111 68
ноември 2017 5.730 76
октомври 2017 8.318 67
септември 2017 4.598 86
август 2017 10.437 52
май 2017 13.709 45
април 2017 3.512 86
март 2017 5.320 81
ноември 2016 11.074 55
октомври 2016 11.257 50
септември 2016 14.982 38
август 2016 5.670 81
май 2016 4.991 78
април 2016 5.885 71
март 2016 8.116 61
ноември 2015 8.332 62
октомври 2015 6.767 70
август 2015 15.351 29
май 2015 4.256 76
април 2015 6.438 63
март 2015 9.154 54
декември 2014 11.217 48
октомври 2014 16.579 26
септември 2014 10.705 49
май 2014 13.912 43
април 2014 9.009 61
март 2014 7.032 68
ноември 2013 12.332 57
септември 2013 16.590 35
август 2013 5.713 79
всички

Интернет страници