Не развиват дейност

Августа (Хърлец)

Агротрон (Плъстина)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Академик (Варна)

Академик (Варна) /1949-69/

Академик (Габрово)

Академик (София)

Академик - Гео Милев (София)

Аксаково (Аксаково)

Акфикс (София)

Алеко (Алеко Константиново)

Алмус 2012 (Лом)

Алмус Биър (Стал. махала)

Алтай спорт (Асеновград)

Анхиало (Поморие)

Аполония (Созопол)

Арда 1 (Кърджали)

Арива (Пловдив)

Арсенал (Лъвино)

Аспарухово 2000 (Варна)

Атлетик (Благоевград)

Атлетик 09 (Усойка)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

АЦК "Вулкан" (Димитровград)

Аякс (Дивотино)

Аякс (Ореш)

Базел 2014 (Мърчево)

Байкал (Широко поле)

Балик (Балчик)

Балкан (Аспарухово)

Балкан (Горица)

Балкан (Горна Брезница)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Орешак)

Балкан (Прилеп)

Балкан (Разбойна)

Балкан (Селиминово)

Балкан (Церово)

Балкан 04 (Иново)

Балкански кът (Стеврек)

Баня (Баня)

Батишница (Батишница)

Беласица 1923 (Петрич)

Белите гълъби (Гълъбец)

Белите орли (Плевен)

Белица (Белица)

Белмекен (с.Костенец)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Лесковец)

Бенковски (Николаево)

Бенковски (Обединение)

Бенковски (Пазарджик)

Бенковски (Пищигово)

Бенковски (Ракево)

Бенковски (Салманово)

Бенковски (Септемврийци)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2007 (Крива бара)

Бенковски 2016 (Исперих)

Биоелит (Момино)

Бирлик (Левски)

Бистрица 2008 (Абланица)

БМ Спорт (София)

Болярки (Велико Търново)

Болярчета (Велико Търново)

Борба 10 (Шияково)

Боров дол (Боров дол)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев (Алваново)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Долна Митрополия)

Ботев (Левски)

Ботев (Ленково)

Ботев (Летница)

Ботев (Попица)

Ботев (Рупци)

Ботев (Свобода)

Ботев (Сливен)

Ботев (Спасово)

Ботев (Стара Загора)

Ботев (Черногорово)

Ботев 1 (Батановци)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2012 (Пудрия)

Ботев Д (Димово)

Бояджик 2004 (Бояджик)

Бригадир (Бургас)

Брусарци (Брусарци)

Бузлуджа (Кюстендил)

Бузово кале (Бузовград)

Буково (Буково)

Булдог (Айтос)

Бургас (Бургас)

Бургос (Ливада)

Бургос лейдис (Бургас)

Буря (Градско)

Бутан (Бутан)

Буховци 2016 (Буховци)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

ВВС (София)

Велбъжд Кн (Кюстендил)

Венец (гара Орешец)

Веселина (Веселина)

Ветрино (Ветрино)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вит (Дерманци)

Витановци (Витановци)

Витски орли (Д.Митрополия)

Вихър (Алдомировци)

Вихър (Баховица)

Вихър (Боил)

Вихър (Борима)

Вихър (Бързия)

Вихър (Йонково)

Вихър (кв.Горубляне, София)

Вихър (Лопян)

Вихър (Мараш)

Вихър (Семерджиево)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Вихър 97 (Превала)

Вихър С (Сенокос)

Владислав (Варна)

Възход (Радиево)

Върба 1917 (Радомир)

Върбица 2008 (Ореше)

Вършец 99 (Вършец)

Въча (Йоаким Груево)

Въча (Кадиево)

Габер (Габровдол)

Габър (Габерово)

Гагарин (Крумово)

Галатасарай (Малко Йонково)

Гелеменово (Гелеменово)

Генерал Скобелев (Подем)

Герена (Кюстендил)

Глоджево (Глоджево)

Големи връх (Долна Секирна)

Голое (Лозарево)

Голямоизворските тигри (Г.изв)

Гранит (Годешево)

Гранит (Кънчево)

Гранит (Сборище)

Гранит (Слатина)

Гранит (Широки дол)

Гранит 2012 (Скобелево)

Граничар 2008 (Доспат)

Грифид (Варна)

Гунди (Плевен)

Гълъбец (Гълъбец)

Давидово (Давидово)

ДАП (Добрич)

ДВТК "Г.Генев" (Габрово)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДЗЗ (Горна Оряховица)

ДЗС "Д.комуна" (Дупница)

ДЗС "Средногорец" (СЗ)

Диана 1924 (Правда)

Дивотино (Дивотино)

ДИК "Гаврил Генов" (Огоста)

Димитровград II (Димитровгр.)

Димитровец 1 (Ковачевци)

Димча (Димча)

Динамо (София)

Динамо 2011 (Стамболово)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

ДИП "Август Попов" (Шумен)

ДИП "Елпром" (Варна)

ДМЗ "Г.Димитров" (Видин)

ДМЗ "Георги Димитров" (Русе)

ДМЗ "Н.Вапцаров" (Плевен)

ДМЗ (Габрово)

ДМЗ (Шумен)

Добромирка (Добромирка)

Добруджа (Средище)

Добруджанец (Паскалево)

Долен (Долен)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Доростол 2013 (Силистра)

Драгалевци (София)

Дрен 2011 (Дрен)

Дружба (Добровница)

ДСНМ (Своге)

ДСО Динамо (Враца)

ДСО Динамо (Дупница)

ДСО Динамо (Лом)

ДСО Динамо (Пазарджик)

ДСО Динамо (Плевен)

ДСО Динамо (Пловдив)

ДСО Динамо (Русе)

ДСО Динамо (Ямбол)

ДСО Локомотив (Лом)

ДСО Септември (Добрич)

ДСО Спартак (Русе)

ДСО Спартак (Шумен)

ДСО Строител (Видин)

ДСО Строител (Димитровград)

ДСО Строител (Свищов)

ДСО Строител (София)

ДСО Торпедо (Русе)

ДСО Торпедо (Хасково)

ДСО Ударник (Шумен)

ДСО Черв.знаме (Берковица)

ДСО Черв.знаме (Благоевград)

ДСО Червено знаме (Видин)

ДСО Червено знаме (Габрово)

ДСО Червено знаме (Дупница)

ДСО Черв.знаме (Кюстендил)

ДСО Червено знаме (Поморие)

ДСО Червено знаме (Самоков)

ДСО Червено знаме (Силистра)

ДСО Червено знаме (Ямбол)

ДТК "Първи май" (Варна)

Дунав (Вардим)

Дунав (Гиген)

Дунав 09 (Лесковец)

Дъбене (Дъбене)

Дянково (Дянково)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство (Китанчево)

Единство (Търговище)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Елит (София)

Ера I (Севлиево)

ЕСФА (София)

Етър (Велико Търново)

Етър 1924 (Велико Търново)

Жиленци (Жиленци)

ЖПЗ "Г.Димитров" (София)

ЖСК Ихтиман (Ихтиман)

ЖФК Берое (Стара Загора)

ЖФК Бургас (Бургас)

ЖФК Варна (Варна)

ЖФК Оборище (Панагюрище)

Завод 12 (София)

Завод 14 (Ловеч)

Завод 15 (Карлово)

Загоре (Загоре)

Западно ехо (Бегуновци)

Заря (Крушаре)

Заря (Тодор Икономово)

Звезда (Студеница)

Здравец (Груево)

Здравец (Здравец)

ЗЕМ "Рекорд" (Пловдив)

Земеделец 93 (Козловец)

Зенит (Памукчии)

Зенит 2012 (Православен)

ЗКМО (Бараково)

Златен клас (Благоево)

Златен рог (Кутово)

Златия (Вълчедръм)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Игнатиево (Игнатиево)

Изтребител (Иваняне)

Илинден (Ключ)

Илинден 2005 (Илинден)

Имренчево (Имренчево)

Искра (Власатица)

Искра (Голямо градище)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кабиюк (Коньовец)

Каблешково 07 (Каблешково)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Казичене (Казичене)

Кайлъка (Плевен)

Кале (Крепча)

Кале (Руйно)

Калчево (Калчево)

Камбурово (Камбурово)

Каменар (Каменар)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Камчийски сокол (Дъбравино)

Караджалово (Караджалово)

Керамик (гара Елин Пелин)

Кликач (Кликач)

Ком-Миньор (Берковица)

Коматево 2001 (Пловдив)

Комуна 2011 (Черногорово)

Конелиано 2005 (Герман)

Копривлен (Копривлен)

Корабостроител (Варна)

Космос (Каменец)

Космос 2013 (Браничево)

Костиево (Костиево)

Котел (Котел)

Кочово (Кочово)

Кошарица (Кошарица)

Кула 04 (Кула)

Лазур (Сирищник)

Лайтс (Велико Търново)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Коньово)

Левски (Коняво)

Левски (Лиляк)

Левски (Одърне)

Левски (Оризово)

Левски (Пазарджик)

Левски (Сухаче)

Левски (Чепинци, обл.Смолян)

Левски 2000 (Русе)

Левски 2012 (Карапелит)

Левски 2012 (Лом)

Левски (кв.Драгалевци)

Ленчо (Якимово)

Ловско (Ловско)

Лозен (Лозен, обл.ВТ)

Локомотив (Бургас)

Локомотив (Бс) /2016-18/

Локомотив (Вакарел)

Локомотив (Кардам)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Локомотив (София)

Локомотив (Хан Крум)

Локомотив (Черноград)

Локомотив 101 (София)

Локомотив 1929 (Мездра)

Локомотив Мездра (Мездра)

Лудогорец (Доброплодно)

Лъки 2004 (Лъки)

Любляна (Люблен)

Люляк (Люляково)

Люта (Владимирово)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Манастирище (Манастирище)

Маниш (кв.Църква, Перник)

Марек 2007 (Дупница)

Марисан (Русе)

Марица (Крум)

Марица (Мененкьово)

Марица (Огняново)

Месамбрия (Несебър)

Металург (Елисейна)

Металург (Кърджали)

МИГ 2010 (Девня)

Мизия (Мизия)

Миланово 2007 (Миланово)

Милин камък (Баница)

Милковица 09 (Милковица)

Минерал (Рударци)

Миньор (Брежани)

Миньор (Бургас)

Миньор (Бухово)

Миньор (Димитровград)

Миньор (Кюстендил)

Миньор (Маджарово)

Миньор (Рудник)

Миньор (Устрем)

Миньор 1919 (Перник)

Миньор 1934 (Рудник)

Миньор 2013 (Перник)

Мирково (Мирково)

Мокреш 2005 (Мокреш)

Морена (Кладница)

Мортагоново (Мортагоново)

Мост (Мост)

МСЗ "Струма" (Перник)

Надежда 1926 (Оряхово)

Надежди (Сливен)

Неизвестен

Нефтяник 2010 (Шабла)

Ник (Изгрев)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нова Черна (Нова Черна)

Нови Искър 2005 (Нови Искър)

Новосел (Новосел)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огражденец (Кърналово)

Одесос 2014 (Варна)

Олд Хаус (Каварна)

Олимекс (Покрайна)

Олимпик (Бургас)

Олимпик (Галата)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия (Оризари)

Олимпия (Шумен)

Орел (Глухар)

Орел (Разделци)

Орел 19 (Оряхово)

Оризаре (Оризаре)

Орлите (Надарево)

Орлите (Секулово)

Орлите (Стефан Караджа)

Орловец (Габрово)

Орловец 94 (Габрово)

Оскар ЕЛ (София)

Осмар (Осмар)

Осъм (Козар Белене)

ОФК Варна (Варна)

ОФК Твърдица (Твърдица)

Пазарджик 2012 (Пазарджик)

Паламара (Венец)

Партизан (Скалица)

Партизани (Градина)

Партизанин (Русе)

Пауталия (Соволяно)

ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград)

Пегас спорт (Видин)

Пелезо (Пелишат)

Перун (Кресна)

Петър Бонев (Перущица)

Пирин Бл (Благоевград)

Планинец (Батошево)

Плевен 2009 (Плевен)

Плиска (Плиска)

Победа (Вресово)

Победа (Градница)

Победа (Колобър)

Победа (Паламарца)

Поломие 2016 (Лом)

Поповица (Поповица)

Пороминово (Пороминово)

Порто (Портитовци)

Прециз Интер (Иваново)

Ракета (Търговище)

Ракета 1111 (Буковлък)

Раковски (Русе)

Раковски 2011 (Раковски)

Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)

Реал (Божурово)

Ремзавод (Шумен)

Републиканец (Енево)

Републиканец (Лисец)

Рила (Белица)

Рилски орли (Бистрица)

Родопа 2018 (Смолян)

Родопи (Сатовча)

Родопски сокол (Кърджали)

Рома (Тополчане)

Рома 2014 (Тервел)

Росица (Стоките)

Рудник "Ал.Миленов" (Пк)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сарата (Долни Раковец)

Сб.отбор на АБФ

Сборен отбор (София)

Свети Влас 08 (Свети Влас)

Светкавица (Баните)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Своге (Своге)

Свраките (Гълъбник)

Сейдол (Сейдол)

Селтик (Овчарово)

Септември (Варна)

Септември (Градец)

Септември (Краводер)

Септември (Медковец)

Септември (Плевен)

Септември (Ямбол)

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 2009 (Лехчево)

Силистра 2009 (Силистра)

Сините извори (ГорнаГращица)

Синя вода (Синя вода)

СК Марица (Пловдив)

Скала (гара Бов)

Скала (Зверино)

Скала (Камен)

Скалите (Русе)

Скобелево (Сливен)

Скрита сила (Мъдрево)

Слава (Севар)

Слави мес (Ловеч)

Славилов (Търговище)

Славия (Асеновци)

Славия (Граница)

Славия (Пловдив)

Славия 1947 (Хаджиево)

Смолян 2000 (Смолян)

Смоляновци (Смоляновци)

Сокол (Каравелово)

Сокол (кв.Бенковски, София)

Сокол 2008 (Зърнево)

Сокол 2009 (Еленино)

Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)

Солей 97 (кв.Калкас, Перник)

СОУ "Кл.Охридски" (Ракитово)

Спарта (Бургас)

Спарта (Самоводене)

Спартак (Бошуля)

Спартак (Бяла)

Спартак (Муселиево)

Спартак (Самоков)

Спартак (Сливен)

Спартак (София)

Спартак (Триводици)

Спартак (Търнава)

Спартак 2001 (Пирдоп)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спартак 76 (Плевен)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Баниска)

Спортист (Бата)

Спортист (Бели извор)

Спортист (Добрич)

Спортист (Книжовник)

Спортист (Ковачевец)

Спортист (Преславци)

Спортист (София)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Стара Загора (Стара Загора)

Старосел (Старосел)

Старчево 2010 (Старчево)

Стефаново (Стефаново)

Стоби (Стоб)

Столипиново (Пловдив)

Сторгозия (Плевен)

Стражица 2012 (Стражица)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Странджа (Малко Търново)

Стрела (Доброславци)

Стрела (Дъбник)

Стрела (Обединение)

Стрелец (Стрелча)

Струма (Кралев дол)

Струма 2017 (Невестино)

Струмска слава (Шишковци)

Струмски сокол (Калище)

Стряма 2001 (Стряма)

Суворово 1920 (Суворово)

Сунгурларска дол. (Сунгурларе)

Съединение (Съединение)

Съкровището на (Кралево)

Тетевен (Тетевен)

Титан (Лесново)

Тича (Варна)

Тича 1948 (Долни чифлик)

ТКЗС "V-ти конгрес" (Петрич)

ТКЗС "Манчо Генов" (Гита)

Топлика 77 (Минерални бани)

Тополите (Тополи)

Тополите 2005 (Тополчане)

Топчийско (Топчийско)

Торпедо (Косово)

Торпедо (Стара Загора)

ТПК "Г.Делчев" (Благоевград)

ТПК "Прогрес" (Търговище)

Тракиец (Говедаре)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2012 (Бяла река)

Трапище (Трапище)

Тръстиково (Тръстиково)

Тунджа (Веселиново)

Тунджа (Срем)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Тунджа 2006 (Ягода)

Тунджа 2007 (Желю войвода)

Тунджа 2010 (Копринка)

Тунджа спорт (Елхово)

Удар 99 (Петко Каравелово)

Ураган (Белинци)

Ураган (Бъзовец)

Ураган (Владимир)

Ураган (Манастирци)

Ураган (Патреш)

Урожай (Българово)

Урожай (Гърчиново)

Урожай (Пиргово)

Урума (Хасково)

Успех (Угърчин)

Устрем (Белодол)

Устрем (Дропла)

Устрем (Пет могили)

Устрем (Раковски)

Феникси (Варна)

Фердо (Тръстеник)

Феърплей (кв.Мътница, Шумен)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Берое (Стара Загора)

ФК Костинброд (Костинброд)

ФК Несебър (Несебър)

ФК Спартак (Варна)

Фортуна (Плевен)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Хаджи Димитър (Сливен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Харманли 04 (Харманли)

Хебър 2011 (Пазарджик)

Химик (Димитровград)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Хранинвест (Стара Загора)

Христо Ботев (Чешнегирово)

ЦеСеKа (Лесичери)

Чавдар (Ковачите)

Чайка Конуш 2000 (Конуш)

Чарган (Чарган)

Чардафон (Габрово)

Челник (Реселец)

Чепинци (Чепинци)

Червена звезда (Глава)

Червено знаме (София)

Черно море (Топола)

Черноломец (Горско Абланово)

Черноломец (Острица)

Черноломец 2017 (Попово)

Черноморец (Поморие)

Черноморец Бургас (Бургас)

Чиракман (Селце)

Шабла (Шабла)

Шампиони 2014 (Варна)

Шемшево (Шемшево)

Шерба (Гроздьово)

Шипка (Стара Загора)

Шипка 1955 (Мало Конаре)

Шипченски сокол (Варна)

Шумен 1929 (Шумен)

Юнак (Варна)

Юнак (Юнаците)

Юнак 2000 (Ардино)

Юстина (Устина)

Яворов 1929 (Чирпан)

Яков (Яворница)

Якоруда 2007 (Якоруда)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янково (Янково)

Янтра 2013 (Габрово)

Янтра Габрово (Габрово)

Ястреб (Страцин)

Евроколеж (Пловдив)

BGSupporters форум

Евроколеж (Пловдив)

Югоизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2015 18:00 1 кръг Г Гигант (Съединение) 1:0
15.08.2015 18:00 2 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 5:1
22.08.2015 18:00 3 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
29.08.2015 18:00 4 кръг Г Левски (Карлово) 3:0
05.09.2015 17:00 5 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:2
11.09.2015 17:00 6 кръг Г Несебър (Несебър) 1:2
19.09.2015 17:00 7 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 5:3
26.09.2015 17:00 8 кръг Г Марица (Пловдив) 1:0
03.10.2015 16:00 9 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:0
10.10.2015 16:00 10 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:5
17.10.2015 16:00 11 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:2
23.10.2015 14:30 12 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:5
31.10.2015 14:30 13 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:2
08.11.2015 14:30 14 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 3:1
14.11.2015 14:30 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
21.11.2015 14:30 16 кръг Г Ураган (Бояджик) 6:2
28.11.2015 14:30 17 кръг Д Миньор (Раднево) 2:4
20.02.2016 14:30 18 кръг Д Гигант (Съединение) 3:1
27.02.2016 14:30 19 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 4:2
05.03.2016 15:00 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:4
13.03.2016 15:00 21 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
19.03.2016 15:00 22 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:3
26.03.2016 15:00 23 кръг Д Несебър (Несебър) 3:4
02.04.2016 17:00 24 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
09.04.2016 17:00 25 кръг Д Марица (Пловдив) 0:3
16.04.2016 15:30 26 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:2 Канал 3
20.04.2016 17:00 27 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:4
23.04.2016 17:00 28 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:2
29.04.2016 17:00 29 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:1
07.05.2016 18:00 30 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:3
11.05.2016 18:00 31 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:2
14.05.2016 18:00 32 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
21.05.2016 17:00 33 кръг Д Ураган (Бояджик) 3:5
28.05.2016 17:00 34 кръг Г Миньор (Раднево) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 34 15 8 11 57:46 53
9 Марица (Пловдив) 34 14 9 11 45:29 51
10 Евроколеж (Пловдив) 34 14 4 16 69:74 46
11 Карнобат (Карнобат) 34 13 4 17 56:56 43
12 Спартак-С 94 (Пловдив) 34 12 6 16 36:38 42
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
14.10.2015 16:00 - Г Раковски (Раковски) 0:3

Евроколеж (Пловдив)

ЮМВ "А": Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 10:30 1 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 3:2
26.09.2015 10:30 2 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 1:1
04.10.2015 12:30 3 кръг Д СК Марица (Пловдив) 3:0
11.10.2015 12:00 4 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
18.10.2015 10:30 5 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 10:1
22.10.2015 15:00 6 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 3:0
04.11.2015 15:00 7 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 3:1
07.11.2015 10:30 8 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 3:1
15.11.2015 10:30 9 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:1
27.03.2016 12:00 10 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 3:0
03.04.2016 12:00 11 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:0
09.04.2016 10:30 12 кръг Г СК Марица (Пловдив) 0:3
17.04.2016 10:30 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
24.04.2016 10:30 14 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 4:1
18.05.2016 12:00 15 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:3
06.05.2016 18:00 16 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 3:1
15.05.2016 10:00 17 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 3:1
21.05.2016 10:00 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Евроколеж (Пловдив) 18 14 1 3 52:22 43
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 18 13 1 4 67:23 40
3 Ботев 2002 (Пловдив) 18 12 2 4 47:14 38
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 18 11 2 5 40:23 35
5 СК Марица (Пловдив) 18 9 2 7 43:21 29

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 14 място
2016/2017 Трета лига 7 място
2015/2016 "В" група 10 място
2014/2015 "В" група 5 място
2013/2014 "В" група 9 място
2012/2013 А ОФГ ПД 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 4 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 9.350 56
април 2018 15.001 37
март 2018 8.111 68
ноември 2017 5.730 76
октомври 2017 8.318 67
септември 2017 4.598 86
август 2017 10.437 52
май 2017 13.709 45
април 2017 3.512 86
март 2017 5.320 81
ноември 2016 11.074 55
октомври 2016 11.257 50
септември 2016 14.982 38
август 2016 5.670 81
май 2016 4.991 78
април 2016 5.885 71
март 2016 8.116 61
ноември 2015 8.332 62
октомври 2015 6.767 70
август 2015 15.351 29
май 2015 4.256 76
април 2015 6.438 63
март 2015 9.154 54
декември 2014 11.217 48
октомври 2014 16.579 26
септември 2014 10.705 49
май 2014 13.912 43
април 2014 9.009 61
март 2014 7.032 68
ноември 2013 12.332 57
септември 2013 16.590 35
август 2013 5.713 79
всички

Интернет страници