Евроколеж (Пловдив)

BGSupporters форум

Евроколеж (Пловдив)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:1
20.08.2016 18:00 2 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0
27.08.2016 18:00 3 кръг Г Арда (Кърджали) 1:2
12.10.2016 16:00 4 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
03.09.2016 17:00 5 кръг Г Гигант (Съединение) 1:3
10.09.2016 17:00 6 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:3
17.09.2016 17:00 7 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 6:2
24.09.2016 17:00 8 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:1
30.09.2016 16:00 9 кръг Г Елхово (Елхово) 1:2
09.10.2016 16:00 10 кръг Д Миньор (Раднево) 1:0
15.10.2016 15:00 11 кръг Г Ураган (Бояджик) 3:4
22.10.2016 16:00 12 кръг Д Любимец (Любимец) 4:2
29.10.2016 16:00 13 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:1
04.11.2016 14:30 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
12.11.2016 14:30 15 кръг Д Марица (Пловдив) 0:2
19.11.2016 14:30 16 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
26.11.2016 14:30 17 кръг Д Верея II (Стара Загора) 4:2
25.02.2017 14:30 18 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:1
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Арда (Кърджали) 4:0
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:4
24.03.2017 15:00 22 кръг Д Гигант (Съединение) 1:2
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:2
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:6
14.04.2017 17:00 26 кръг Д Елхово (Елхово) 3:0
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Миньор (Раднево) 1:4
26.04.2017 17:00 28 кръг Д Ураган (Бояджик) 0:1
29.04.2017 17:00 29 кръг Г Любимец (Любимец) 1:3
06.05.2017 18:00 30 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:0
10.05.2017 18:00 31 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
13.05.2017 18:00 32 кръг Г Марица (Пловдив) 4:2
20.05.2017 18:00 33 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 5:1
27.05.2017 18:00 34 кръг Г Верея II (Стара Загора) 3:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Атлетик (Куклен) 34 15 8 11 58:44 53
6 Борислав 2009 (Първомай) 34 14 8 12 60:48 50
7 Евроколеж (Пловдив) 34 14 4 16 64:65 46
8 Ураган (Бояджик) 34 13 6 15 55:66 45
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 34 13 5 16 50:56 44
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 - Д Раковски 2011 (Раковски) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.06.2016 10:30 - Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
24.06.2016 18:00 - Д Ботев (Пловдив) 1:4
16.07.2016 18:30 - Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:1
20.07.2016 18:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
23.07.2016 10:30 - Д Раковски 2011 (Раковски) 4:2
27.07.2016 18:30 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
30.07.2016 09:45 - Д Гигант (Съединение) 0:0
30.07.2016 10:45 - Д Оборище (Панагюрище) 1:0
03.08.2016 18:30 - Д Левски (Карлово) 3:2
23.08.2016 18:30 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3

Евроколеж (Пловдив)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2016 10:30 1 кръг Д Векта (Пловдив) 1:2
14.11.2016 11:00 2 кръг Г Левски (Карлово) 4:1
30.09.2016 13:00 3 кръг Д Палас (Рудозем) 4:3
07.10.2016 16:00 4 кръг Д Марица (Пловдив) 0:3
18.10.2016 16:00 5 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
21.10.2016 15:00 6 кръг Д Арда (Кърджали) 0:4
27.10.2016 15:00 7 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
07.11.2016 12:00 8 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:2
13.11.2016 10:30 9 кръг Г Марица 2003 (Маноле) анл.
- 10 кръг Г Векта (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 12 кръг Г Палас (Рудозем) -:-
- 13 кръг Г Марица (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Г Арда (Кърджали) -:-
- 16 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 17 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 18 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Марица (Пловдив) 8 6 0 2 18:4 18
4 Арда 1924 (Кърджали) 8 3 2 3 9:11 11
5 Евроколеж (Пловдив) 8 2 2 4 12:17 8
6 Димитровград 1947 (Димитровград) 8 2 2 4 8:15 8
7 Палас (Рудозем) 8 1 3 4 10:21 6

Евроколеж (Пловдив)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:30 1 кръг Д Кричим (Кричим) 0:4
25.10.2016 16:00 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
25.09.2016 10:30 3 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 3:2
30.09.2016 16:00 4 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 0:5
09.10.2016 10:30 5 кръг Д Вихър (Белозем) 2:2
16.10.2016 13:00 6 кръг Г Реал (Пловдив) 1:1
23.10.2016 10:30 7 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:6
29.10.2016 10:30 8 кръг Г Хисаря 2013 (Хисаря) 3:4
05.11.2016 10:00 9 кръг Д Сокол (Марково) 1:4
09.11.2016 15:00 10 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
17.11.2016 15:30 11 кръг Д Хасково (Хасково) 0:4
- 12 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 17 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Хисаря 2013 (Хисаря) -:-
- 20 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 22 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Кричим (Кричим) 11 4 1 6 18:35 13
9 Вихър (Белозем) 11 2 2 7 14:48 8
10 Евроколеж (Пловдив) 11 1 2 8 11:40 5
11 Реал (Пловдив) 11 1 1 9 12:36 4
12 Хисаря 2013 (Хисаря) 11 1 0 10 16:111 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 7 място
2015/2016 "В" група 10 място
2014/2015 "В" група 5 място
2013/2014 "В" група 9 място
2012/2013 А ОФГ ПД 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 4 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 11.074 55
октомври 2016 11.257 50
септември 2016 14.982 38
август 2016 5.670 81
май 2016 4.991 78
април 2016 5.885 71
март 2016 8.116 61
ноември 2015 8.332 62
октомври 2015 6.767 70
август 2015 15.351 29
май 2015 4.256 76
април 2015 6.438 63
март 2015 9.154 54
декември 2014 11.217 48
октомври 2014 16.579 26
септември 2014 10.705 49
май 2014 13.912 43
април 2014 9.009 61
март 2014 7.032 68
ноември 2013 12.332 57
септември 2013 16.590 35
август 2013 5.713 79
всички

Интернет страници