Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Аида (Караманци)

Академия Ботев (Враца)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Вива (София)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър (Завет)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Езерче (Езерче)

BGSupporters форум

Езерче (Езерче)

"А" ОФГ Разград - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2014 17:00 1 кръг Д Светкавица (Чудомир) 0:1
14.09.2014 17:00 2 кръг Д Ураган (Гецово) 4:0
21.09.2014 17:00 3 кръг Г Локомотив (Самуил) 3:4
28.09.2014 17:00 4 кръг Д Орел (Владимировци) 4:0
04.10.2014 15:00 5 кръг Г Вихър (Лозница) 2:3
12.10.2014 15:00 6 кръг Д Миньор (Сеново) 3:0
19.10.2014 15:00 7 кръг Г Устрем (Раковски) 0:0
23.11.2014 14:00 8 кръг Д Златен клас (Благоево) 3:0
02.11.2014 14:00 9 кръг Г Голямоизворските тигри (Гол.извор) 5:4
09.11.2014 14:00 10 кръг Д Спортист (Пороище) 3:1
16.11.2014 14:00 11 кръг Г Бели Лом (Дряновец) 1:0
15.03.2015 16:00 12 кръг Г Светкавица (Чудомир) 0:3
22.03.2015 16:00 13 кръг Г Ураган (Гецово) 0:3
29.03.2015 15:00 14 кръг Д Локомотив (Самуил) 6:1
05.04.2015 17:00 15 кръг Г Орел (Владимировци) 0:2
12.04.2015 17:00 16 кръг Д Вихър (Лозница) 1:1
19.04.2015 17:00 17 кръг Г Миньор (Сеново) 3:0
26.04.2015 17:00 18 кръг Д Устрем (Раковски) 7:0
03.05.2015 18:00 19 кръг Г Златен клас (Благоево) 4:3
10.05.2015 18:00 20 кръг Д Голямоизворските тигри (Гол.извор) 3:0
17.05.2015 18:00 21 кръг Г Спортист (Пороище) 0:4
24.05.2015 18:00 22 кръг Д Бели Лом (Дряновец) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Бели Лом (Дряновец) 22 13 5 4 57:28 44
4 Орел (Владимировци) 22 14 2 6 62:47 44
5 Езерче (Езерче) 22 12 3 7 53:31 39
6 Ураган (Гецово) 22 11 4 7 59:33 37
7 Вихър (Лозница) 22 10 1 11 51:52 31

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ РЗ 7 място
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ РЗ 4 място
2014/2015 А ОФГ РЗ 5 място
2013/2014 А ОФГ РЗ 3 място
2012/2013 А ОФГ РЗ 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници