ФА Пловдив (Пловдив)

BGSupporters форум

ФА Пловдив (Пловдив)

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Ботев (Рогош) -:-
22.09.2019 17:00 2 кръг Д Марица (Ясно поле) 2:0
29.09.2019 17:00 3 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) 5:0
06.10.2019 16:00 4 кръг Д Тополово (Тополово) 4:1
13.10.2019 16:00 5 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:0
20.10.2019 16:00 6 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 6:2
08.12.2019 14:00 7 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) 2:2
10.11.2019 14:30 8 кръг Д Спартак (Болярци) 2:0
17.11.2019 14:30 9 кръг Г Вихър (Войводиново) 5:1
23.11.2019 14:30 10 кръг Г Марица 2006 (Градина) 3:0
01.12.2019 14:30 11 кръг Д Сокол (Буково) 3:0
- 12 кръг Д Ботев (Рогош) -:-
- 13 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Тополово (Тополово) -:-
- 16 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 17 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
- 18 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) -:-
- 19 кръг Г Спартак (Болярци) -:-
- 20 кръг Д Вихър (Войводиново) -:-
- 21 кръг Д Марица 2006 (Градина) -:-
- 22 кръг Г Сокол (Буково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак (Болярци) 10 8 1 1 29:5 25
2 ФА Пловдив (Пловдив) 9 7 2 0 27:6 23
3 Траките 2007 (Скутаре) 10 6 2 2 21:12 20
4 Марица 2006 (Градина) 10 6 1 3 33:10 19
5 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 10 5 1 4 32:25 16

ФА Пловдив (Пловдив)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 10:00 1 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 1:1
15.09.2019 11:00 2 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 8:0
14.12.2019 11:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
22.09.2019 13:00 4 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:2
25.09.2019 17:00 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
28.09.2019 13:00 6 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0
06.10.2019 11:00 7 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0
13.10.2019 11:00 8 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:1
19.10.2019 09:00 9 кръг Г Ботев II (Пловдив) 0:1
13.11.2019 12:00 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 7:1
06.11.2019 13:00 11 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 4:1
08.11.2019 15:00 12 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
17.11.2019 13:00 13 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:3
24.11.2019 10:00 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:0
01.12.2019 10:00 15 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:0
- 16 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 17 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 20 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 24 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 26 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 27 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 29 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев (Пловдив) 14 10 2 2 30:8 32
5 Сините камъни 2013 (Сливен) 15 9 0 6 26:14 27
6 ФА Пловдив (Пловдив) 14 8 2 4 29:11 26
7 Спартак 1947 (Пловдив) 14 8 2 4 26:17 26
8 Берое (Стара Загора) 14 8 1 5 26:15 25

ФА Пловдив (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:00 1 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) 0:5
22.09.2019 10:30 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
28.09.2019 10:30 3 кръг Г Атлетик (Куклен) 4:2
05.10.2019 11:00 4 кръг Д Извор (Горски извор) 0:8
12.10.2019 10:30 5 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:3
- 6 кръг
почива
01.12.2019 12:00 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:2
05.11.2019 10:30 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:11
10.11.2019 12:00 9 кръг Д Палас (Рудозем) 2:6
17.11.2019 10:30 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:6
24.11.2019 12:00 11 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:1
- 12 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) -:-
- 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 15 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
- 16 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Г Палас (Рудозем) -:-
- 21 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Спартак 1947 (Пловдив) 8 3 3 2 19:11 12
8 Марица 1921 (Пловдив) 10 3 1 6 14:19 10
9 ФА Пловдив (Пловдив) 10 3 0 7 14:45 9
10 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 1 1 7 9:38 4
11 Атлетик (Куклен) 10 1 1 8 14:41 4

ФА Пловдив (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.11.2019 13:30 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1
15.09.2019 11:00 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
23.09.2019 10:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
29.09.2019 11:00 4 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 4:1
06.10.2019 13:00 5 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
13.10.2019 10:30 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
20.10.2019 10:30 7 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 3:1
29.10.2019 12:00 8 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 4:2
отложен 9 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
10.11.2019 10:30 10 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:1
17.11.2019 10:30 11 кръг Д Векта (Пловдив) 5:0
24.11.2019 10:00 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
01.12.2019 10:30 13 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 3:1
- 14 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 16 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 18 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 19 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 21 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 22 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Векта (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Пловдив сити (Пловдив) 13 9 1 3 35:21 28
4 Спартак 1947 (Пловдив) 12 8 2 2 29:11 26
5 ФА Пловдив (Пловдив) 12 8 2 2 28:17 26
6 Ботев (Пловдив) 13 7 2 4 36:19 23
7 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 6 0 6 25:25 18

ФА Пловдив (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
28.09.2019 15:00 2 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) 8:2
05.10.2019 17:30 3 кръг Г ФА Пловдив II (Пловдив) 2:4
12.10.2019 16:15 4 кръг Д Пълдин (Пловдив) 5:3
19.10.2019 15:00 5 кръг Г Палас (Рудозем) 4:1
09.11.2019 17:30 6 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:1
16.11.2019 16:15 7 кръг Г Лион (Пловдив) 4:1
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Г УФК Васил Левски (Пловдив) -:-
- 10 кръг Д ФА Пловдив II (Пловдив) -:-
- 11 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Палас (Рудозем) -:-
- 13 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Лион (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФА Пловдив II (Пловдив) 6 5 1 0 28:10 16
2 ФА Пловдив (Пловдив) 6 5 0 1 26:12 15
3 Пълдин (Пловдив) 6 4 0 2 25:13 12
4 Палас (Рудозем) 6 2 2 2 13:12 8
5 Юнайтед (Пловдив) 5 1 1 3 11:17 4

ФА Пловдив II (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 16:15 1 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 8:1
28.09.2019 16:15 2 кръг Г Лион (Пловдив) 4:1
05.10.2019 17:30 3 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 4:2
12.10.2019 17:30 4 кръг Г УФК Васил Левски (Пловдив) 7:4
- 5 кръг
почива
09.11.2019 16:15 6 кръг Д Пълдин (Пловдив) 3:0
16.11.2019 15:00 7 кръг Г Палас (Рудозем) 2:2
- 8 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 9 кръг Д Лион (Пловдив) -:-
- 10 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Палас (Рудозем) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФА Пловдив II (Пловдив) 6 5 1 0 28:10 16
2 ФА Пловдив (Пловдив) 6 5 0 1 26:12 15
3 Пълдин (Пловдив) 6 4 0 2 25:13 12
4 Палас (Рудозем) 6 2 2 2 13:12 8
5 Юнайтед (Пловдив) 5 1 1 3 11:17 4

ФА Пловдив (Пловдив)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 10:30 1 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
28.09.2019 12:00 2 кръг Г Барокко (София) 4:1
05.10.2019 12:00 3 кръг Д Септември (София) 0:1
12.10.2019 10:30 4 кръг Г Левски (София) 0:5
19.10.2019 10:30 5 кръг Д Арес (София) 4:0
30.11.2019 15:00 6 кръг Г Н спорт (София) 4:0
09.11.2019 10:30 7 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:4
16.11.2019 15:00 8 кръг Д София спорт (София) 1:0
23.11.2019 10:30 9 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (София) 9 8 0 1 53:6 24
3 Славия 1913 (София) 9 6 2 1 23:8 20
4 ФА Пловдив (Пловдив) 9 5 1 3 17:13 16
5 Септември (София) 9 5 0 4 19:18 15
6 Н спорт (София) 9 4 0 5 19:19 12

ФА Пловдив (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 10:15 1 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 12:1
21.09.2019 11:30 2 кръг Д Улпия (Пловдив) 12:0
28.09.2019 10:15 3 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:0
05.10.2019 14:00 4 кръг Д Марица (Цалапица) 7:1
12.10.2019 14:00 5 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 5:0
19.10.2019 11:30 6 кръг Д Шипка 2015 (Асеновград) 1:0
30.11.2019 11:30 7 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 2:1
- 8 кръг
почива
09.11.2019 09:00 9 кръг Д Академик (Пловдив) 8:2
16.11.2019 09:00 10 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 4:0
23.11.2019 10:15 11 кръг Д Феникс (Пловдив) 2:0
- 12 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Улпия (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
- 16 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 17 кръг Г Шипка 2015 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 22 кръг Г Феникс (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФА Пловдив (Пловдив) 10 10 0 0 56:5 30
2 Тракия 06 (Стамболийски) 10 8 1 1 28:12 25
3 Юнайтед (Пловдив) 10 5 2 3 23:25 17
4 Свобода 2011 (Пещера) 10 5 2 3 24:16 17
5 Марица (Цалапица) 9 4 2 3 20:13 14

ФА Пловдив (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 09:00 1 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 1:1
22.09.2019 09:00 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
29.09.2019 14:00 3 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 3:1
06.10.2019 09:00 4 кръг Г Академик (Пловдив) 2:6
13.10.2019 11:00 5 кръг Д Беломорец (Асеновград) 2:1
20.10.2019 13:00 6 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:1
08.12.2019 09:00 7 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:4
14.12.2019 10:00 8 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
15.12.2019 09:00 9 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
10.11.2019 12:00 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:3
17.11.2019 14:00 11 кръг Д Левски (Паталеница) 1:1
24.11.2019 14:00 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 5:2
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Чико Бунара (Бяга) -:-
- 17 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 19 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 20 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 22 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Левски (Паталеница) -:-
- 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Металик 1938 (Сопот) 10 4 3 3 11:10 15
8 Шипка старс 2015 (Асеновград) 10 5 0 5 20:23 15
9 ФА Пловдив (Пловдив) 10 4 3 3 19:20 15
10 ФК Хасково 1957 (Хасково) 10 4 1 5 17:17 13
11 УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 10 2 1 7 20:25 7

ФА Пловдив (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:00 1 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 1:4
21.09.2019 09:00 2 кръг Г Велд (Пловдив) 5:4
28.09.2019 10:00 3 кръг Д Велд II (Пловдив) 1:0
05.10.2019 13:00 4 кръг Г Атлетик (Куклен) 4:4
12.10.2019 14:00 5 кръг Д Реал (Пловдив) 1:2
19.10.2019 12:00 6 кръг Г Лион (Пловдив) 4:4
30.11.2019 13:00 7 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 0:4
07.12.2019 12:00 8 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 1:3
09.11.2019 13:00 9 кръг Г Кричим (Кричим) 2:0
16.11.2019 13:00 10 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 5:1
23.11.2019 13:00 11 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 0:4
- 12 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 13 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Велд II (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 16 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Лион (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 19 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
- 21 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Тракия 2004 (Пловдив) 11 7 0 4 27:38 21
6 Кричим (Кричим) 11 5 0 6 29:34 15
7 ФА Пловдив (Пловдив) 11 4 2 5 24:30 14
8 Велд (Пловдив) 11 3 1 7 18:28 10
9 Реал (Пловдив) 11 3 0 8 25:41 9

ФА Пловдив (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 09:00 1 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 6:1
22.09.2019 09:00 2 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 6:2
29.09.2019 11:00 3 кръг Д Беломорец (Асеновград) 8:3
06.10.2019 13:00 4 кръг Г Шампион (Стара Загора) 5:2
13.10.2019 09:00 5 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 9:1
20.10.2019 12:00 6 кръг Г Бригада (Димитровград) 15:1
01.12.2019 09:00 7 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 8:2
08.12.2019 11:00 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 6:4
10.11.2019 14:00 9 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 13:2
17.11.2019 09:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 6:2
24.11.2019 09:00 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 6:5
- 12 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 15 кръг Д Шампион (Стара Загора) -:-
- 16 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Бригада (Димитровград) -:-
- 18 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФА Пловдив (Пловдив) 11 11 0 0 88:25 33
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 11 7 2 2 36:22 23
3 Марица 1921 (Пловдив) 11 6 2 3 45:31 20
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 5 3 3 28:23 18
5 Шампион (Стара Загора) 11 5 1 5 33:34 16

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници