Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Арда 1924 (Кърджали)

ЮМВ: Хасково - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 11:45 1 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 3:0
30.09.2017 11:45 2 кръг Г Арда (Кърджали) 0:1
07.10.2017 11:45 3 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
14.10.2017 11:45 4 кръг Г Хасково (Хасково) 3:4
21.10.2017 11:45 5 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 5:1
28.10.2017 11:45 6 кръг Д Бенковски (Симеоновград) 3:0
04.11.2017 11:00 7 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 7:0
17.03.2018 11:45 8 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 1:0
25.03.2018 10:30 9 кръг Д Арда (Кърджали) анл.
01.04.2018 11:45 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 6:0
01.05.2018 11:45 11 кръг Д Хасково (Хасково) 3:2
21.04.2018 11:45 12 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 5:1
28.04.2018 10:00 13 кръг Г Бенковски (Симеоновград) 7:1
05.05.2018 11:45 14 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 14:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 (Кърджали) 13 11 0 2 60:10 33
2 Хасково (Хасково) 14 10 2 2 57:18 32
3 Арда (Кърджали) 13 9 2 2 28:11 29
4 Свиленград 1921 (Свиленград) 14 7 1 6 44:25 22
5 Хасково 1957 (Хасково) 14 5 0 9 17:60 15

Арда 1924 (Кърджали)

Деца: Кърджали - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2017 11:00 1 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) 9:0
07.10.2017 11:00 2 кръг Г Арда (Кърджали) 0:3
14.10.2017 16:00 3 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 2:1
21.10.2017 11:00 4 кръг Г Граничар (Кирково) 5:0
- 5 кръг
почива
01.11.2017 11:00 6 кръг Г Палас (Рудозем) 6:3
03.11.2017 13:00 7 кръг Д Златоград (Златоград) 9:0
11.11.2017 11:00 8 кръг Г Мадан (Мадан) 3:2
18.11.2017 11:00 9 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 5:0
10.03.2018 11:00 10 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) 3:0
11.04.2018 15:00 11 кръг Д Арда (Кърджали) 0:0
28.03.2018 13:00 12 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 2:0
31.03.2018 11:00 13 кръг Д Граничар (Кирково) 1:0
- 14 кръг
почива
21.04.2018 11:00 15 кръг Д Палас (Рудозем) 5:0
28.04.2018 11:00 16 кръг Г Златоград (Златоград) 5:0
05.05.2018 11:00 17 кръг Д Мадан (Мадан) 2:0
10.05.2018 18:00 18 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 7:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда (Кърджали) 16 14 2 0 85:9 44
2 Арда 1924 (Кърджали) 16 14 1 1 64:12 43
3 Родопи 1935 (Момчилград) 16 10 0 6 76:33 30
4 Палас (Рудозем) 16 9 2 5 68:42 29
5 Левски 2005 (Крумовград) 16 6 2 8 53:41 20

Арда 1924 (Кърджали)

Деца: Хасково - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 10:00 1 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 7:0
- 2 кръг
почива
07.10.2017 10:00 3 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:6
14.10.2017 10:00 4 кръг Г Хасково (Хасково) 1:3
21.10.2017 10:00 5 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 6:1
28.10.2017 10:00 6 кръг Д Свиленград (Свиленград) 3:0
04.11.2017 11:30 7 кръг Г Любимец (Любимец) 9:1
17.03.2018 10:00 8 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 7:1
- 9 кръг
почива
01.04.2018 10:00 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
01.05.2018 10:00 11 кръг Д Хасково (Хасково) 2:0
21.04.2018 10:00 12 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 4:0
07.05.2018 11:30 13 кръг Г Свиленград (Свиленград) 9:0
12.05.2018 10:00 14 кръг Д Любимец (Любимец) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хасково (Хасково) 12 10 1 1 55:17 31
2 Арда 1924 (Кърджали) 12 10 0 2 54:12 30
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 12 7 2 3 50:38 23
4 Свиленград 1921 (Свиленград) 12 6 0 6 40:40 18
5 Любимец (Любимец) 12 4 0 8 24:52 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници