ФК ЦСКА 1948 (София)

BGSupporters форум

ФК ЦСКА 1948 (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2019 18:30 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:0 Диема спорт
27.07.2019 20:00 2 кръг Г Спартак (Плевен) 4:1
03.08.2019 20:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:0
12.08.2019 20:30 4 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0 Диема спорт
19.08.2019 20:00 5 кръг Д Поморие (Поморие) 5:1
26.08.2019 18:00 6 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 3:2 Диема спорт
30.08.2019 20:00 7 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0
14.09.2019 18:00 8 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
23.09.2019 20:00 9 кръг Д Септември (София) 5:0 Диема спорт
01.10.2019 17:30 10 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:1 Диема спорт
06.10.2019 18:00 11 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:0
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Кариана (Ерден) 2:3
24.10.2019 19:00 13 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:0
31.10.2019 13:30 14 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1 Диема спорт
08.11.2019 19:00 15 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
24.11.2019 16:00 16 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:2
30.11.2019 13:30 17 кръг Г Ботев (Гълъбово) 5:4
07.12.2019 12:00 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:2 Диема спорт
17.02.2020 18:00 19 кръг Д Спартак (Плевен) 7:1
22.02.2020 14:00 20 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:0
27.02.2020 17:30 21 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0 Диема спорт
08.03.2020 14:00 22 кръг Г Поморие (Поморие) 3:0
отложен 23 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
отложен 24 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 25 кръг
почива
отложен 26 кръг Г Септември (София) -:-
отложен 27 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
отложен 28 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
отложен 29 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
02.05.2020 30 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
09.05.2020 31 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
13.05.2020 32 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
16.05.2020 33 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
23.05.2020 34 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК ЦСКА 1948 (София) 21 18 1 2 59:18 55
2 Септември (София) 20 17 1 2 47:19 52
3 Монтана 1921 (Монтана) 21 13 3 5 40:17 42
4 Локомотив София 1929 (София) 21 12 3 6 34:18 39
5 Нефтохимик 1962 (Бургас) 21 10 3 8 35:29 33
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
05.09.2019 16:00 - Г Суворово 1 (Суворово) 3:0
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2019 19:00 - Д Дунав (Русе) 2:1 Диема спорт
Втори кръг (1/8 финали)
03.12.2019 14:30 - Г Берое (Стара Загора) 4:3 Диема спорт
Трети кръг (1/4 финали)
03.03.2020 15:00 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.06.2019 17:30 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 4:0
22.06.2019 18:00 - Г Локомотив София 1929 (София) 2:0
29.06.2019 19:00 - Д Ботев (Враца) 2:4
03.07.2019 20:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
06.07.2019 18:45 - Г Славия 1913 (София) 3:1
10.07.2019 19:00 - Г Пирин (Благоевград) 1:0
13.07.2019 19:00 - Д АЕЛ (Лимасол, Кипър, 1) 0:0
14.07.2019 19:00 - Г Миньор (Перник) 0:3
14.09.2019 10:30 - Д Надежда (Доброславци) 6:1
18.09.2019 18:30 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
12.10.2019 15:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
15.11.2019 14:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 2:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2020 11:00 - Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
24.01.2020 16:00 - Д Зенит II (Санкт Петербург, Рус, 3) 4:0
28.01.2020 15:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 3:0
01.02.2020 14:00 - Д Ален (Ален, Германия, 4) 0:0
02.02.2020 14:30 - Д Рапид (Букурещ, Румъния, 2) 2:0
08.02.2020 15:00 - Г Ботев (Пловдив) 1:2

ФК ЦСКА 1948 II (София)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2019 17:00 1 кръг Д Гранит (Владая) 1:0
07.09.2019 17:00 2 кръг Г Левски Раковски (София) 3:0
14.09.2019 17:00 3 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 9:0
21.09.2019 17:00 4 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:0
28.09.2019 17:00 5 кръг Д Урвич (Панчарево) 10:0
05.10.2019 16:00 6 кръг Г Академик 1947 (София) 4:1
23.02.2020 14:00 7 кръг Д Витоша II (Бистрица) 2:2
19.10.2019 16:00 8 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 5:0
30.10.2019 15:00 9 кръг Д Спарта (София) 3:0
30.11.2019 14:00 10 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 7:0
09.11.2019 14:00 11 кръг Г Железница (Железница) 7:2
16.11.2019 14:00 12 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 14:0
23.11.2019 14:00 13 кръг Г Младост 2015 (София) 7:0
01.03.2020 16:00 14 кръг Г Гранит (Владая) 1:4
отложен 15 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
отложен 16 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
отложен 17 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
отложен 18 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
отложен 19 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
отложен 20 кръг Г Витоша II (Бистрица) -:-
26.04.2020 17:00 21 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
03.05.2020 16:30 22 кръг Г Спарта (София) -:-
10.05.2020 18:00 23 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
17.05.2020 18:00 24 кръг Д Железница (Железница) -:-
24.05.2020 18:00 25 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Гранит (Владая) 14 13 0 1 55:9 39
2 ФК ЦСКА 1948 II (София) 14 12 1 1 74:9 37
3 Витоша II (Бистрица) 14 11 1 2 66:16 34
4 Обеля сити (кв.Обеля, София) 14 10 0 4 29:20 30
5 Железница (Железница) 14 9 0 5 55:36 27
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.01.2020 14:00 - Д Миньор (Перник) 0:7
01.02.2020 10:00 - Г Надежда (Доброславци) 1:4
19.02.2020 14:00 - Г Септември (Симитли) 0:1

ФК ЦСКА 1948 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2019 17:00 1 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 5:1
01.09.2019 11:30 2 кръг Д Левски (София) 0:4
08.09.2019 14:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:3
15.09.2019 14:00 4 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:2
22.09.2019 14:00 5 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:2
29.09.2019 09:30 6 кръг Д Барокко (София) 1:1
06.10.2019 14:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
13.10.2019 14:00 8 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:1
20.10.2019 14:00 9 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 3:0
07.11.2019 14:00 10 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
14.11.2019 14:00 11 кръг Д Септември (София) 4:2
10.11.2019 14:00 12 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:2
17.11.2019 14:00 13 кръг Д Беласица (Петрич) 3:1
24.11.2019 14:00 14 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:2
01.12.2019 14:00 15 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
22.02.2020 14:00 16 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 7:1
отложен 17 кръг Г Левски (София) -:-
отложен 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
отложен 19 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
отложен 20 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
отложен 21 кръг Г Барокко (София) -:-
отложен 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
отложен 23 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
отложен 24 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
22.04.2020 16:00 25 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
25.04.2020 14:00 26 кръг Г Септември (София) -:-
02.05.2020 14:00 27 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
09.05.2020 14:00 28 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
16.05.2020 14:00 29 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
30.05.2020 14:00 30 кръг Г Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Вихрен 1925 (Сандански) 17 8 4 5 41:33 28
7 Спортист 2009 (Своге) 17 8 2 7 35:29 26
8 ФК ЦСКА 1948 (София) 16 7 4 5 36:26 25
9 Барокко (София) 17 6 5 6 28:40 23
10 Локомотив София 1929 (София) 17 6 5 6 33:35 23

ФК ЦСКА 1948 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 11:30 1 кръг Г Витоша 13 (София) 1:2
12.09.2019 17:00 2 кръг Д Левски (София) 1:4
08.09.2019 11:30 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:4
15.09.2019 11:30 4 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:1
20.09.2019 11:00 5 кръг Г Септември (София) 0:5
29.09.2019 11:30 6 кръг Д Барокко (София) 10:0
06.10.2019 11:30 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
13.10.2019 11:30 8 кръг Г Оборище (Панагюрище) 7:1
20.10.2019 11:30 9 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
07.11.2019 11:30 10 кръг Г Левски Раковски (София) 1:3
14.11.2019 11:30 11 кръг Д Олимпиец (София) 2:1
10.11.2019 11:30 12 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:2
17.11.2019 09:30 13 кръг Д Национал (София) 2:1
24.11.2019 11:30 14 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:2
01.12.2019 11:30 15 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
22.02.2020 11:30 16 кръг Д Витоша 13 (София) 1:1
29.02.2020 11:30 17 кръг Г Левски (София) 0:1
отложен 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
отложен 19 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
отложен 20 кръг Д Септември (София) -:-
отложен 21 кръг Г Барокко (София) -:-
отложен 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
отложен 23 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
отложен 24 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
22.04.2020 14:00 25 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
25.04.2020 11:30 26 кръг Г Олимпиец (София) -:-
02.05.2020 11:30 27 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
10.05.2020 11:30 28 кръг Г Национал (София) -:-
16.05.2020 11:30 29 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
24.05.2020 14:00 30 кръг Г ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Славия 1913 (София) 17 8 2 7 37:26 26
8 Национал (София) 17 8 1 8 42:40 25
9 ФК ЦСКА 1948 (София) 17 7 2 8 33:32 23
10 Ботев 57 СОУ (София) 16 7 2 7 26:19 23
11 Хебър 1918 (Пазарджик) 17 4 3 10 23:44 15

ФК ЦСКА 1948 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
11.09.2019 15:00 2 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:0
14.09.2019 11:30 3 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
21.09.2019 11:30 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 9:0
28.09.2019 11:30 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:5
02.10.2019 11:30 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:2
05.10.2019 11:30 7 кръг Г Левски Раковски (София) 2:4
12.10.2019 09:30 8 кръг Г Септември (София) 1:2
19.10.2019 11:30 9 кръг Д Метал 2002 (Перник) 4:0
24.10.2019 11:30 10 кръг Г РД Спорт (София) 3:0
06.11.2019 09:00 11 кръг Д Елит София (София) 3:0
09.11.2019 09:30 12 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
16.11.2019 11:30 13 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:3
23.11.2019 11:30 14 кръг Г Олимпиец (София) 1:0
30.11.2019 11:30 15 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:0
- 16 кръг
почива
29.02.2020 11:30 17 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:0
отложен 18 кръг Д Миньор (Перник) -:-
отложен 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
отложен 20 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
отложен 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
отложен 22 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
отложен 23 кръг Д Септември (София) -:-
22.04.2020 15:00 24 кръг Г Метал 2002 (Перник) -:-
25.04.2020 11:30 25 кръг Д РД Спорт (София) -:-
02.05.2020 09:30 26 кръг Г Елит София (София) -:-
09.05.2020 11:30 27 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
16.05.2020 09:30 28 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
23.05.2020 11:30 29 кръг Д Олимпиец (София) -:-
30.05.2020 11:30 30 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ботев 57 СОУ (София) 16 10 2 4 38:26 32
3 Септември (София) 15 9 4 2 40:15 31
4 ФК ЦСКА 1948 (София) 15 10 1 4 38:19 31
5 Миньор (Перник) 15 8 5 2 41:11 29
6 Царско село 2015 (София) 16 8 5 3 28:22 29

ФК ЦСКА 1948 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 10:30 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9:1
28.09.2019 13:30 2 кръг Г Миньор (Перник) 3:0
05.10.2019 09:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:0
12.10.2019 13:30 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:4
19.10.2019 10:30 5 кръг Г Победа 2013 (София) 3:0
16.11.2019 12:00 6 кръг Д Олимпиец (София) 10:0
09.11.2019 13:30 7 кръг Г Спортист 13 (София) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 7 7 0 0 39:1 21
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 7 6 0 1 34:5 18
3 Сливнишки герой (Сливница) 7 4 1 2 19:10 13
4 Миньор (Перник) 7 3 0 4 11:11 9
5 Победа 2013 (София) 7 3 0 4 18:21 9
Втора фаза / Група "А"
отложен 1 кръг Г Левски (София) -:-
отложен 2 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
отложен 3 кръг Г Н спорт (София) -:-
отложен 4 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
25.04.2020 15:00 5 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
17.05.2020 15:00 6 кръг Г ОФК София (София) -:-
09.05.2020 13:30 7 кръг Д ЦСКА (София) -:-
16.05.2020 10:30 8 кръг Г Национал (София) -:-
23.05.2020 15:00 9 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК София (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Славия 1913 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 ФК ЦСКА 1948 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 ЦСКА (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Царско село 2015 (София) - 0 0 0 0:0 0

ФК ЦСКА 1948 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 13:30 1 кръг Д Атлетико Артен (София) 0:6
29.09.2019 12:00 2 кръг Г Интернационал (София) 1:1
06.10.2019 12:00 3 кръг Д Щурче (София) 1:2
13.10.2019 13:30 4 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:3
20.10.2019 10:30 5 кръг Д Септември II (София) 1:2
17.11.2019 12:00 6 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:2
10.11.2019 09:00 7 кръг Д РД Спорт (София) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 7 2 1 4 22:21 7
5 Интернационал (София) 7 2 1 4 9:15 7
6 Щурче (София) 7 2 1 4 11:22 7
7 ФК ЦСКА 1948 (София) 7 1 2 4 9:17 5
8 Ботев 57 СОУ (София) 7 0 2 5 13:43 2
Втора фаза / Група "Д"
отложен 1 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
отложен 2 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
отложен 3 кръг Г ДАФ (София) -:-
25.04.2020 11:00 4 кръг Д Ботев 57 СОУ II (София) -:-
02.05.2020 11:00 5 кръг Г София 2010 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
37 Ботев 57 СОУ II (София) - 0 0 0 0:0 0
37 ДАФ (София) - 0 0 0 0:0 0
37 Младост 2015 (София) - 0 0 0 0:0 0
37 София 2010 (София) - 0 0 0 0:0 0
37 ФК ЦСКА 1948 (София) - 0 0 0 0:0 0

ФК ЦСКА 1948 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 11:20 1 кръг Г Младост 2015 (София) 5:1
28.09.2019 10:10 2 кръг Д Витоша 13 (София) 2:1
05.10.2019 12:30 3 кръг Г Елит София (София) 1:0
12.10.2019 09:00 4 кръг Г Железница (Железница) 3:5
19.10.2019 12:30 5 кръг Д Академик 1947 (София) 3:1
16.11.2019 10:10 6 кръг Г Металург 1957 (Перник) 3:4
09.11.2019 11:20 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Железница (Железница) 7 5 2 0 30:10 17
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 7 5 0 2 20:12 15
3 Витоша 13 (София) 7 4 1 2 20:19 13
4 Елит София (София) 7 4 0 3 23:12 12
5 Металург 1957 (Перник) 7 3 1 3 21:23 10
Втора фаза / Група "Б"
отложен 1 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
отложен 2 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
отложен 3 кръг Д Септември (София) -:-
отложен 4 кръг Г Елит София (София) -:-
26.04.2020 13:30 5 кръг Д Железница (Железница) -:-
03.05.2020 12:20 6 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
10.05.2020 11:10 7 кръг Д Национал (София) -:-
17.05.2020 11:10 8 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
24.05.2020 12:20 9 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0
12 Септември (София) - 0 0 0 0:0 0
12 Спорт за всички (София) - 0 0 0 0:0 0
12 ФК ЦСКА 1948 (София) - 0 0 0 0:0 0
12 Царско село 2015 (София) - 0 0 0 0:0 0

ФК ЦСКА 1948 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
- 1 кръг
почива
28.09.2019 11:00 2 кръг Г София спорт (София) 0:3
05.10.2019 09:00 3 кръг Д Спорт за всички (София) 6:2
12.10.2019 12:00 4 кръг Г Левски (София) 4:3
19.10.2019 11:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) 2:2
30.11.2019 12:00 6 кръг Г Шампион (София) 7:1
09.11.2019 09:00 7 кръг Д ОФК София (София) 2:2
16.11.2019 12:00 8 кръг Д Арес (София) 2:4
23.11.2019 12:00 9 кръг Г Лъвчетата (София) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Лъвчетата (София) 8 5 0 3 20:13 15
4 ОФК София (София) 8 4 2 2 19:10 14
5 ФК ЦСКА 1948 (София) 8 3 2 3 23:23 11
6 Левски (София) 8 3 0 5 21:21 9
7 София спорт (София) 8 2 2 4 8:19 8
Втора фаза / Група "А"
отложен 1 кръг Г Арес (София) -:-
отложен 2 кръг Д Вива (София) -:-
отложен 3 кръг Г ОФК София (София) -:-
25.04.2020 09:00 4 кръг Г ЦСКА (София) -:-
02.05.2020 12:00 5 кръг Д Талант (София) -:-
09.05.2020 09:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
16.05.2020 11:00 7 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК София (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Славия 1913 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Талант (София) - 0 0 0 0:0 0
1 ФК ЦСКА 1948 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 ЦСКА (София) - 0 0 0 0:0 0


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 47.871 9
октомври 2019 35.839 12
септември 2019 38.718 10
август 2019 41.420 12
май 2019 33.024 16
април 2019 34.072 16
март 2019 40.268 11
ноември 2018 36.935 13
октомври 2018 20.662 25
септември 2018 34.914 12
май 2018 20.650 22
април 2018 23.905 19
март 2018 16.188 35
ноември 2017 23.364 23
октомври 2017 21.847 24
септември 2017 20.186 23
август 2017 20.595 29
всички

Интернет страници