ФК ЦСКА 1948 (София)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Регистър ММС: 155-017
ЕИК: 203605608
"Футболен клуб Централен спортен клуб на армията 1948" ЕАД

Основан: 19 юли 2016 г.

Хроника:
19 юли 2016 г.: Основан е ФК ЦСКА 1948 (София).

 


 

общо

0

2

1

0

1

0

 

 

 

0

сезон

НС

I

II

III

IV

V

VI

 

К1

 

ЕТ

2019/20

2

 

1

 

 

 

 

 

 

 

2018/19

2

 

4

 

 

 

 

 

16ф

 

 

2017/18

3

 

 

1

 

 

 

 

-

 

 

2016/17

4

 

 

 

 

1

 

 

-

 

 

 


Съкращения, използвани в таблиците за представянето по сезони и други пояснения:
общо: общ брой сезони, в които отборът е записал крайно класиране в група от съответното базово ниво на футболната пирамида;
НС: ниво на футболната пирамида за съответния сезон, в което отборът се състезава;
I-VI: мястото, което отборът заема в крайного класиране на групата си и принадлежността ѝ към съответното базово ниво на футболната ни пирамида (напр. 5 в колна III означава, че отборът е заел 5-то място в група, принадлежаща на III-то базово ниво);
К1: етап, достигнат от отбора в първостепенния турнир за купата на страната в съответния сезон (н = носител, ф = финалист, 2ф = полуфиналист, 4ф = четвъртфиналист и т.н.)
ЕТ: международен клубен турнир, в който отборът участва през съответния сезон.

Забележки:
Подробна информация за редакционната ни политика при тълкуване на историческите процеси в клубовете и приемствеността между тях може да намерите в този документ.
Подробна информация за редакционната ни политика при категоризирането на базовите нива във футболната ни пирамида може да намерите в този документ.

ФК ЦСКА 1948 (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
07.08.2020 20:00 1 кръг Д ЦСКА (София) 2:2 Диема спорт
17.08.2020 20:00 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:0 Диема спорт
24.08.2020 21:00 3 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:2 Диема спорт
28.08.2020 18:45 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:0 Диема спорт
13.09.2020 18:45 5 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0 Диема спорт
19.09.2020 21:00 6 кръг Г Левски (София) 0:3 Диема спорт
25.09.2020 21:00 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 5:1 Диема спорт
02.10.2020 20:15 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 5:0 Диема спорт
18.10.2020 15:15 9 кръг Г Ботев (Враца) 0:0 Диема спорт
25.10.2020 12:30 10 кръг Д Славия 1913 (София) 5:1 Диема спорт
30.10.2020 17:00 11 кръг Г Черно море (Варна) 2:1 Диема спорт
08.11.2020 17:30 12 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 Диема спорт
22.11.2020 17:30 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 Диема спорт
29.11.2020 19:00 14 кръг Г ЦСКА (София) -:- Диема спорт
05.12.2020 14:15 15 кръг Д Берое (Стара Загора) -:- Диема спорт
11.12.2020 17:30 16 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:- Диема спорт
13.02.2021 17 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
20.02.2021 18 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
27.02.2021 19 кръг Д Левски (София) -:-
06.03.2021 20 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
13.03.2021 21 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
20.03.2021 22 кръг Д Ботев (Враца) -:-
03.04.2021 23 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
10.04.2021 24 кръг Д Черно море (Варна) -:-
14.04.2021 25 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
17.04.2021 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ЦСКА (София) 12 5 6 1 18:14 21
5 Черно море (Варна) 14 6 3 5 21:19 21
6 ФК ЦСКА 1948 (София) 13 5 5 3 22:14 20
7 Берое (Стара Загора) 11 5 3 3 22:12 18
8 Ботев (Враца) 12 4 3 5 15:17 15
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
21.10.2020 15:00 - Г Дреновец (Дреновец) 6:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
17.06.2020 18:00 - Д Беласица (Петрич) 2:0
20.06.2020 18:00 - Д Септември (Симитли) 4:1
24.06.2020 18:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0
27.06.2020 18:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 5:0
08.07.2020 18:00 - Г Миньор (Перник) анл.
11.07.2020 11:00 - Д Кариана (Ерден) 1:1
16.07.2020 19:00 - Г Пирин (Благоевград) 1:1
19.07.2020 18:30 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
25.07.2020 19:30 - Г Берое (Стара Загора) 0:4
29.07.2020 19:00 - Г Царско село 2015 (София) 2:1
01.08.2020 18:00 - Г Локомотив София 1929 (София) 2:2
05.09.2020 18:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 4:1
09.10.2020 14:30 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:2

ФК ЦСКА 1948 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 14:00 1 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 4:0
06.09.2020 14:00 2 кръг Г Беласица (Петрич) 2:1
13.09.2020 14:00 3 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 6:0
20.09.2020 14:00 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:2
27.09.2020 14:00 5 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:1
03.10.2020 13:30 6 кръг Г Барокко (София) 4:0
11.10.2020 14:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:1
18.10.2020 13:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) 5:4
12.11.2020 14:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:1
01.11.2020 14:00 10 кръг Д Миньор (Перник) 3:0
08.11.2020 14:00 11 кръг Г Струмска слава 1927 (Рад) 9:0
15.11.2020 14:00 12 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 7:2
22.11.2020 14:00 13 кръг Г Септември (Симитли) 3:0
- 14 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 15 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 16 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 18 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 19 кръг Д Барокко (София) -:-
- 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 21 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 22 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 23 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 24 кръг Д Струмска слава 1927 (Рад) -:-
- 25 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 26 кръг Д Септември (Симитли) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК ЦСКА 1948 (София) 13 12 1 0 53:12 37
2 Миньор (Перник) 13 10 0 3 30:11 30
3 Локомотив София 1929 (София) 13 9 2 2 41:9 29
4 Беласица (Петрич) 12 8 2 2 25:7 26
5 Кюстендил (Кюстендил) 13 6 1 6 41:41 19

ФК ЦСКА 1948 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 13:00 1 кръг Д Витоша 13 (София) 0:1
05.09.2020 13:00 2 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:3
- 3 кръг
почива
19.09.2020 13:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
26.09.2020 13:00 5 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
11.11.2020 14:00 6 кръг Д Левски (София) 0:1
10.10.2020 13:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:1
17.10.2020 13:00 8 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:2
18.11.2020 13:00 9 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
31.10.2020 13:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
25.11.2020 15:00 11 кръг Г Септември (София) 0:1
14.11.2020 13:00 12 кръг Д РД Спорт (София) 0:0
21.11.2020 13:00 13 кръг Г Малеш (Микрево) 3:0
- 14 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 15 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 18 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 19 кръг Г Левски (София) -:-
- 20 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 21 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 22 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Д Септември (София) -:-
- 25 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 26 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Витоша 13 (София) 12 4 1 7 13:21 13
10 Беласица (Петрич) 11 3 2 6 9:23 11
11 ФК ЦСКА 1948 (София) 12 2 4 6 12:16 10
12 Марек 1915 (Дупница) 12 1 4 7 9:27 7
13 Малеш (Микрево) 12 1 1 10 16:53 4

ФК ЦСКА 1948 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:00 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:3
05.09.2020 11:00 2 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:3
12.09.2020 11:00 3 кръг Д Металург 1957 (Перник) 7:0
19.09.2020 11:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 2:2
26.09.2020 11:00 5 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
03.10.2020 11:00 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:4
10.10.2020 11:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
17.10.2020 11:00 8 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
18.11.2020 15:00 9 кръг Г Беласица (Петрич) 1:2
31.10.2020 11:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
07.11.2020 11:00 11 кръг Г Национал (София) 4:0
- 12 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 13 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 14 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
- 15 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 16 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 17 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 18 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 19 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 20 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски Раковски (София) 10 4 2 4 18:19 14
7 Беласица (Петрич) 10 4 1 5 18:14 13
8 ФК ЦСКА 1948 (София) 11 3 2 6 20:19 11
9 Миньор (Перник) 11 3 2 6 20:24 11
10 Национал (София) 11 3 1 7 22:27 10

ФК ЦСКА 1948 (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
22.10.2020 11:00 1-ви мач Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:0
29.10.2020 11:00 реванш Д Черноморец 1919 (Бургас) 5:2
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2020 17:00 - Г Локомотив София 1929 (София) 5:2
Област София (столица) / Финали
30.09.2020 16:00 - Д Национал (София) 2:0
Югозападна България / Финали
- -
почива

ФК ЦСКА 1948 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 09:00 1 кръг Д Метал 2002 (Перник) 8:0
03.10.2020 12:30 2 кръг Д БАМФ (София) 8:1
10.10.2020 11:20 3 кръг Г Победа 2013 (София) 9:1
17.10.2020 11:20 4 кръг Д Шампион (София) 11:0
24.10.2020 09:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 13:1
31.10.2020 10:10 6 кръг Д Академик 1947 (София) 2:4
07.11.2020 12:30 7 кръг Г Лъвчетата (София) 2:2
14.11.2020 10:10 8 кръг Д Спорт за всички (София) 9:2
отложен 9 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
28.11.2020 12:30 10 кръг Д Урвич (Панчарево) анл.
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК ЦСКА 1948 (София) 8 6 1 1 62:11 19
2 Академик 1947 (София) 7 6 0 1 42:11 18
3 Лъвчетата (София) 7 5 2 0 35:8 17
4 Спорт за всички (София) 7 4 0 3 16:15 12
5 Шампион (София) 7 4 0 3 17:26 12


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:02 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 47.871 9
октомври 2019 35.839 12
септември 2019 38.718 10
август 2019 41.420 12
май 2019 33.024 16
април 2019 34.072 16
март 2019 40.268 11
ноември 2018 36.935 13
октомври 2018 20.662 25
септември 2018 34.914 12
май 2018 20.650 22
април 2018 23.905 19
март 2018 16.188 35
ноември 2017 23.364 23
октомври 2017 21.847 24
септември 2017 20.186 23
август 2017 20.595 29
всички

Интернет страници