Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Балкан 1965 (Градище)

Балкански (Михайлово)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Синитово)

Сокол (Крислово)

Софияспорт 2020 (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Червена звезда (Дулово)

Юнак (Мерданя)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

BGSupporters форум

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
10.08.2019 18:00 2 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:3
17.08.2019 18:00 3 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
25.08.2019 18:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:1
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Несебър (Несебър) 2:2
08.09.2019 17:00 6 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
14.09.2019 17:00 7 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:1
22.09.2019 17:00 8 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
28.09.2019 17:00 9 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
06.10.2019 16:00 10 кръг Д Миньор (Раднево) 1:1
13.10.2019 16:00 11 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:2
20.10.2019 16:00 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
24.10.2019 16:00 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:0
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Созопол (Созопол) 0:2
09.11.2019 14:30 15 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:3
16.11.2019 14:30 16 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
24.11.2019 14:30 17 кръг Д Левски (Карлово) 1:0
23.02.2020 14:00 18 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:3
29.02.2020 14:00 19 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
08.03.2020 15:00 20 кръг Д Атлетик (Куклен) анл.
14.03.2020 15:00 21 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
22.03.2020 15:00 22 кръг Д Несебър (Несебър) анл.
28.03.2020 15:00 23 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
05.04.2020 17:00 24 кръг Д Карнобат (Карнобат) анл.
08.04.2020 17:00 25 кръг Г Сокол (Марково) анл.
12.04.2020 17:00 26 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
16.04.2020 17:00 27 кръг Г Миньор (Раднево) анл.
26.04.2020 17:00 28 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) анл.
02.05.2020 18:00 29 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
10.05.2020 18:00 30 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) анл.
13.05.2020 18:00 31 кръг Г Созопол (Созопол) анл.
17.05.2020 18:00 32 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
24.05.2020 18:00 33 кръг Д Гигант (Съединение) анл.
31.05.2020 18:00 34 кръг Г Левски (Карлово) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 19 4 4 11 17:38 16
15 Сокол (Марково) 19 5 3 11 18:47 15
16 Карнобат (Карнобат) 19 3 5 11 17:33 14
17 Димитровград 1947 (Димитровград) 19 3 3 13 13:49 12
18 ФК Хасково 1957 (Хасково) 19 6 4 9 23:29 22
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / 1/2 финали
09.10.2019 16:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:2
Област Хасково / Финал
20.11.2019 14:00 - Г Любимец 2000 (Любимец) 3:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
03.07.2019 18:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 1:3
06.07.2019 18:00 - Г Розова долина (Казанлък) 2:2
13.07.2019 10:30 - Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
27.07.2019 18:30 - Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1

ФК Хасково 1957 (Хасково)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 16:30 1 кръг Д Беломорец (Асеновград) 6:3
28.09.2019 11:30 2 кръг Д Левски (Карлово) 4:3
05.10.2019 14:00 3 кръг Г Чавдар (Пловдив) 0:5
12.10.2019 12:45 4 кръг Д Пълдин (Пловдив) 3:0
19.10.2019 15:15 5 кръг Г Девин (Девин) 11:0
16.11.2019 15:15 6 кръг Д Реал (Пловдив) 6:0
09.11.2019 16:30 7 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 1:3
21.03.2020 15:15 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
28.03.2020 15:15 9 кръг Г Пълдин (Пловдив) анл.
- 10 кръг
почива
12.04.2020 15:15 11 кръг Д Левски (Карлово) анл.
16.04.2020 16:30 12 кръг Г Чавдар (Пловдив) анл.
25.04.2020 15:15 13 кръг Д Реал (Пловдив) анл.
03.05.2020 15:15 14 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) анл.
09.05.2020 16:30 15 кръг Д Беломорец (Асеновград) анл.
16.05.2020 15:15 16 кръг Г Девин (Девин) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чавдар (Пловдив) 7 6 0 1 32:7 18
2 ФК Хасково 1957 (Хасково) 7 5 0 2 31:14 15
3 Шипка 2018 (Асеновград) 7 4 1 2 19:11 13
4 Беломорец (Асеновград) 7 4 1 2 25:18 13
5 Левски (Карлово) 7 4 0 3 21:20 12
ДПГ13: Хасково - Областна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 11:00 1 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) 2:3
28.09.2019 09:30 2 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:3
05.10.2019 11:00 3 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) 2:9
06.11.2019 14:30 4 кръг Г Евророма (Свиленград) 5:0
19.10.2019 09:30 5 кръг Д АФК Хасково (Хасково) 2:1
25.10.2019 10:00 6 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 1:1
02.11.2019 11:00 7 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) 6:0
20.03.2020 16:00 8 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) анл.
28.03.2020 13:00 9 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
04.04.2020 11:30 10 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) анл.
11.04.2020 09:30 11 кръг Д Евророма (Свиленград) анл.
24.04.2020 17:00 12 кръг Г АФК Хасково (Хасково) анл.
02.05.2020 10:00 13 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) анл.
10.05.2020 11:00 14 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Хеброс 1921 (Харманли) 7 4 3 0 30:5 15
3 ФК Хасково 1924 (Хасково) 7 4 2 1 20:8 14
4 ФК Хасково 1957 (Хасково) 7 3 2 2 21:17 11
5 Свиленград 1921 (Свиленград) 7 3 2 2 28:15 11
6 Евророма (Свиленград) 7 2 0 5 6:37 6

ФК Хасково 1957 (Хасково)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 10:15 1 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) 1:1
21.09.2019 11:30 2 кръг Г Беломорец (Асеновград) 4:0
28.09.2019 12:45 3 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:0
05.10.2019 10:15 4 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 3:1
12.10.2019 12:45 5 кръг Д Родопа 1927 (Смолян) анл.
19.10.2019 11:30 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
30.11.2019 10:15 7 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 2:0
09.11.2019 14:00 8 кръг Д Левски (Карлово) 6:2
- 9 кръг
почива
16.11.2019 10:15 10 кръг Д Велд (Пловдив) 2:1
23.11.2019 11:30 11 кръг Г Лион (Пловдив) 2:0
14.03.2020 10:15 12 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) анл.
21.03.2020 12:45 13 кръг Д Беломорец (Асеновград) анл.
28.03.2020 11:30 14 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) анл.
04.04.2020 10:15 15 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) анл.
11.04.2020 10:15 16 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) анл.
16.04.2020 10:15 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
25.04.2020 10:15 18 кръг Д Чико Бунара (Бяга) анл.
02.05.2020 10:15 19 кръг Г Левски (Карлово) анл.
- 20 кръг
почива
16.05.2020 10:15 21 кръг Г Велд (Пловдив) анл.
23.05.2020 12:45 22 кръг Д Лион (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 9 6 3 0 35:11 21
2 ФК Хасково 1957 (Хасково) 9 6 2 1 20:7 20
3 Лион (Пловдив) 9 6 1 2 16:11 19
4 Чико Бунара (Бяга) 9 5 1 3 32:17 16
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 9 5 1 3 24:13 16

ФК Хасково 1957 (Хасково)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 0:0
22.09.2019 10:00 2 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:2
- 3 кръг
почива
06.10.2019 10:00 4 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:0
13.10.2019 10:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:1
20.10.2019 10:00 6 кръг Д Левски (Паталеница) 0:4
08.12.2019 10:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 5:0
14.12.2019 10:00 8 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 5:1
15.12.2019 10:00 9 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 3:2
10.11.2019 10:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
17.11.2019 10:00 11 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 0:1
24.11.2019 10:00 12 кръг Д Академик (Пловдив) 1:5
01.12.2019 10:00 13 кръг Г Беломорец (Асеновград) 1:2
08.03.2020 11:00 14 кръг Г Металик 1938 (Сопот) анл.
15.03.2020 11:00 15 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
22.03.2020 15:00 16 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) анл.
29.03.2020 10:00 17 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) анл.
05.04.2020 10:00 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
12.04.2020 12:00 19 кръг Г Левски (Паталеница) анл.
17.04.2020 11:00 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
26.04.2020 10:00 21 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
03.05.2020 10:00 22 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) анл.
10.05.2020 10:00 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
17.05.2020 11:00 24 кръг Д Чико Бунара (Бяга) анл.
24.05.2020 10:00 25 кръг Г Академик (Пловдив) анл.
31.05.2020 10:00 26 кръг Д Беломорец (Асеновград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Академик (Пловдив) 12 8 2 2 32:17 26
4 Беломорец (Асеновград) 12 7 2 3 32:13 23
5 ФК Хасково 1957 (Хасково) 12 6 1 5 25:20 19
6 Шипка старс 2015 (Асеновград) 12 6 0 6 24:27 18
7 Металик 1938 (Сопот) 12 5 3 4 14:12 18

ФК Хасково 1957 (Хасково)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 7:0
22.09.2019 10:00 2 кръг Г Лион (Пловдив) 2:0
29.09.2019 10:00 3 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
06.10.2019 10:00 4 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:1
13.10.2019 10:00 5 кръг Д Вихър (Белозем) 0:4
20.10.2019 10:00 6 кръг Д Труд (Труд) 7:0
09.11.2019 10:00 7 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:0
17.11.2019 10:00 8 кръг Д ФА Спартак (Пловдив) 0:5
10.11.2019 11:00 9 кръг Г Шампион (Стара Загора) 4:2
22.03.2020 13:00 11 кръг Д Вихър (Белозем) анл.
29.03.2020 10:00 12 кръг Г Житница (Житница) анл.
05.04.2020 12:00 13 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
12.04.2020 12:00 14 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
17.04.2020 12:00 15 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) анл.
26.04.2020 10:00 16 кръг Д Труд (Труд) анл.
03.05.2020 12:00 17 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) анл.
09.05.2020 12:00 18 кръг Д ФА Спартак (Пловдив) анл.
10.05.2020 11:00 19 кръг Г Шампион (Стара Загора) анл.
16.05.2020 12:00 20 кръг Д ФА Карлово (Карлово) анл.
17.05.2020 12:00 21 кръг Г Лион (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър (Белозем) 9 8 1 0 40:8 25
2 ФА Спартак (Пловдив) 9 6 3 0 27:7 21
3 ФК Хасково 1957 (Хасково) 9 6 0 3 25:14 18
4 Пловдив сити (Пловдив) 9 5 1 3 27:23 16
5 Спартак 1947 (Пловдив) 9 4 3 2 21:25 15

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 10.046 51
октомври 2019 5.316 80
септември 2019 8.846 65
август 2019 8.086 67
май 2019 10.257 56
април 2019 11.148 52
март 2019 7.582 74
ноември 2018 7.606 74
октомври 2018 13.963 48
септември 2018 11.872 51
всички

Интернет страници