ФК Хасково 1957 (Хасково)

BGSupporters форум

Хасково 1957 (Хасково)

Баражи за Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
09.06.2018 18:00 - Г Садово (Садово) 1:2
Допълнителен бараж
05.08.2018 18:00 - Г Палас (Рудозем) 5:1
"А" ОГ Хасково
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2017 18:00 1 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 4:2
13.09.2017 17:00 2 кръг Г Асти АБ (Хасково) 4:2
10.09.2017 17:00 3 кръг Д Аида (Караманци) 3:0
17.09.2017 17:00 4 кръг Г Герганин извор (Бисер) 1:3
23.09.2017 16:00 5 кръг Д Свиленград 1921 II (Свиленград) 2:0
01.10.2017 16:00 6 кръг Д Тунджа (Срем) 3:1
08.10.2017 16:00 7 кръг Г Раковски (Ивайловград) 3:0
14.10.2017 16:00 8 кръг Д Хасково (Хасково) 2:3
22.10.2017 16:00 9 кръг Г Любимец (Любимец) 4:1
29.10.2017 14:30 10 кръг Д Топлика (Минерални бани) 2:2
05.11.2017 14:30 11 кръг Г Извор (Горски извор) 1:1
12.11.2017 14:30 12 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) анл.
19.11.2017 14:30 13 кръг Г Стамболово (Стамболово) 4:2
11.03.2018 15:00 14 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 1:0
18.03.2018 15:30 15 кръг Д Асти АБ (Хасково) 8:0
- 16 кръг
почива
31.03.2018 15:30 17 кръг Д Герганин извор (Бисер) 2:1
06.04.2018 16:30 18 кръг Г Свиленград 1921 II (Свиленград) 1:0
15.04.2018 16:30 19 кръг Г Тунджа (Срем) 3:0
22.04.2018 16:30 20 кръг Д Раковски (Ивайловград) 5:1
29.04.2018 17:00 21 кръг Г Хасково (Хасково) 1:2
07.05.2018 18:00 22 кръг Д Любимец (Любимец) 4:2
13.05.2018 18:00 23 кръг Г Топлика (Минерални бани) 4:1
20.05.2018 18:00 24 кръг Д Извор (Горски извор) 3:0
- 25 кръг
почива
31.05.2018 18:00 26 кръг Д Стамболово (Стамболово) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хасково 1957 (Хасково) 22 17 2 3 66:25 53
2 Герганин извор (Бисер) 22 15 4 3 60:25 49
3 Хасково (Хасково) 22 14 4 4 49:20 46
4 Хеброс 1921 (Харманли) 22 13 2 7 59:39 41
5 Топлика (Минерални бани) 22 11 2 9 33:37 35

Хасково 1957 (Хасково)

ЮМВ: Хасково - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 10:00 1 кръг Г Бенковски (Симеоновград) 3:1
30.09.2017 11:45 2 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:9
07.10.2017 10:00 3 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 3:1
14.10.2017 11:45 4 кръг Г Арда (Кърджали) 1:2
21.10.2017 10:00 5 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
28.10.2017 11:45 6 кръг Г Хасково (Хасково) 1:2
04.11.2017 11:00 7 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:7
17.03.2018 10:00 8 кръг Д Бенковски (Симеоновград) 1:3
24.03.2018 11:00 9 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
01.04.2018 11:45 10 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 0:3
14.04.2018 10:30 11 кръг Д Арда (Кърджали) 3:0
21.04.2018 11:45 12 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:4
28.04.2018 10:00 13 кръг Д Хасково (Хасково) 0:13
05.05.2018 11:45 14 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:14
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Арда (Кърджали) 13 9 2 2 28:11 29
4 Свиленград 1921 (Свиленград) 14 7 1 6 44:25 22
5 Хасково 1957 (Хасково) 14 5 0 9 17:60 15
6 Хеброс 1921 (Харманли) 14 4 0 10 16:40 12
7 Димитровград 1947 (Димитровград) 14 4 0 10 18:45 12

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 10.046 51
октомври 2019 5.316 80
септември 2019 8.846 65
август 2019 8.086 67
май 2019 10.257 56
април 2019 11.148 52
март 2019 7.582 74
ноември 2018 7.606 74
октомври 2018 13.963 48
септември 2018 11.872 51
всички

Интернет страници