ФК Хасково 1957 (Хасково)

BGSupporters форум

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
10.08.2019 18:00 2 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:3
17.08.2019 18:00 3 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
25.08.2019 18:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:1
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Несебър (Несебър) 2:2
08.09.2019 17:00 6 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
14.09.2019 17:00 7 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:1
22.09.2019 17:00 8 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
28.09.2019 17:00 9 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
06.10.2019 16:00 10 кръг Д Миньор (Раднево) 1:1
13.10.2019 16:00 11 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:2
20.10.2019 16:00 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
24.10.2019 16:00 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:0
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Созопол (Созопол) 0:2
09.11.2019 14:30 15 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:3
16.11.2019 14:30 16 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
24.11.2019 14:30 17 кръг Д Левски (Карлово) 1:0
- 18 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 19 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 20 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 21 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 22 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 23 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 24 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 25 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 26 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 27 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
- 28 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 29 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 31 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 32 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 33 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 34 кръг Г Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Миньор (Раднево) 17 7 7 3 26:13 28
8 Розова долина (Казанлък) 17 8 3 6 35:26 27
9 ФК Хасково 1957 (Хасково) 17 6 4 7 23:23 22
10 Борислав 2009 (Първомай) 17 6 2 9 26:32 20
11 Несебър (Несебър) 17 6 2 9 19:24 20
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / 1/2 финали
09.10.2019 16:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:2
Област Хасково / Финал
20.11.2019 14:00 - Г Любимец 2000 (Любимец) 3:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
03.07.2019 18:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 1:3
06.07.2019 18:00 - Г Розова долина (Казанлък) 2:2
13.07.2019 10:30 - Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
27.07.2019 18:30 - Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1

ФК Хасково 1957 (Хасково)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 16:30 1 кръг Д Беломорец (Асеновград) 6:3
28.09.2019 11:30 2 кръг Д Левски (Карлово) 4:3
05.10.2019 14:00 3 кръг Г Чавдар (Пловдив) 0:5
12.10.2019 12:45 4 кръг Д Пълдин (Пловдив) 3:0
19.10.2019 15:15 5 кръг Г Девин (Девин) 11:0
16.11.2019 15:15 6 кръг Д Реал (Пловдив) 6:0
09.11.2019 16:30 7 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 1:3
- 8 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 9 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 10 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 11 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Девин (Девин) -:-
- 13 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чавдар (Пловдив) 7 6 0 1 32:7 18
2 ФК Хасково 1957 (Хасково) 7 5 0 2 31:14 15
3 Шипка 2018 (Асеновград) 7 4 1 2 19:11 13
4 Беломорец (Асеновград) 7 4 1 2 25:18 13
5 Левски (Карлово) 7 4 0 3 21:20 12
ДПГ13: Хасково - Областна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 11:00 1 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) 2:3
28.09.2019 09:30 2 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:3
05.10.2019 11:00 3 кръг Д Свиленград (Свиленград) 2:9
06.11.2019 14:30 4 кръг Г Евророма (Свиленград) 5:0
19.10.2019 09:30 5 кръг Д АФК Хасково (Хасково) 2:1
25.10.2019 10:00 6 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 1:1
02.11.2019 11:00 7 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) 6:0
- 8 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) -:-
- 9 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 10 кръг Г Свиленград (Свиленград) -:-
- 11 кръг Д Евророма (Свиленград) -:-
- 12 кръг Г АФК Хасково (Хасково) -:-
- 13 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) -:-
- 14 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Хеброс 1921 (Харманли) 7 4 3 0 30:5 15
3 ФК Хасково 1924 (Хасково) 7 4 2 1 20:8 14
4 ФК Хасково 1957 (Хасково) 7 3 2 2 21:17 11
5 Свиленград 1921 (Свиленград) 7 3 2 2 28:15 11
6 Евророма (Свиленград) 7 2 0 5 6:37 6

ФК Хасково 1957 (Хасково)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 10:15 1 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) 1:1
21.09.2019 11:30 2 кръг Г Беломорец (Асеновград) 4:0
28.09.2019 12:45 3 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:0
05.10.2019 10:15 4 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 3:1
12.10.2019 12:45 5 кръг Д Родопа 1927 (Смолян) анл.
19.10.2019 11:30 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
30.11.2019 10:15 7 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 2:0
09.11.2019 14:00 8 кръг Д Левски (Карлово) 6:2
- 9 кръг
почива
16.11.2019 10:15 10 кръг Д Велд (Пловдив) 2:1
23.11.2019 11:30 11 кръг Г Лион (Пловдив) 2:0
- 12 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) -:-
- 13 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 14 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 15 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Д Чико Бунара (Бяга) -:-
- 19 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Лион (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 9 6 3 0 35:11 21
2 ФК Хасково 1957 (Хасково) 9 6 2 1 20:7 20
3 Лион (Пловдив) 9 6 1 2 16:11 19
4 Чико Бунара (Бяга) 9 5 1 3 32:17 16
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 9 5 1 3 24:13 16

ФК Хасково 1957 (Хасково)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 0:0
22.09.2019 10:00 2 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:2
- 3 кръг
почива
06.10.2019 10:00 4 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:0
13.10.2019 10:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:1
20.10.2019 10:00 6 кръг Д Левски (Паталеница) 0:4
08.12.2019 10:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
14.12.2019 10:00 8 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) -:-
15.12.2019 10:00 9 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) -:-
10.11.2019 10:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
17.11.2019 10:00 11 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 0:1
24.11.2019 10:00 12 кръг Д Академик (Пловдив) 1:5
01.12.2019 10:00 13 кръг Г Беломорец (Асеновград) 1:2
- 14 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 15 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Левски (Паталеница) -:-
- 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Чико Бунара (Бяга) -:-
- 25 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Металик 1938 (Сопот) 9 3 3 3 9:10 12
9 Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 4 0 5 16:22 12
10 ФК Хасково 1957 (Хасково) 9 3 1 5 12:17 10
11 УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 9 2 1 6 20:23 7
12 Кронос 2016 (Пловдив) 9 1 0 8 5:41 3

ФК Хасково 1957 (Хасково)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 7:0
22.09.2019 10:00 2 кръг Г Лион (Пловдив) 2:0
29.09.2019 10:00 3 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
06.10.2019 10:00 4 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:1
13.10.2019 10:00 5 кръг Д Вихър (Белозем) 0:4
20.10.2019 10:00 6 кръг Д Труд (Труд) 7:0
09.11.2019 10:00 7 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:0
17.11.2019 10:00 8 кръг Д ФА Спартак (Пловдив) 0:5
10.11.2019 11:00 9 кръг Г Шампион (Стара Загора) 4:2
- 10 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 11 кръг Д Лион (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 15 кръг Г Труд (Труд) -:-
- 16 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г ФА Спартак (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Шампион (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър (Белозем) 9 8 1 0 40:8 25
2 ФА Спартак (Пловдив) 9 6 3 0 27:7 21
3 ФК Хасково 1957 (Хасково) 9 6 0 3 25:14 18
4 Пловдив сити (Пловдив) 9 5 1 3 27:23 16
5 Спартак 1947 (Пловдив) 9 4 3 2 21:25 15

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 10.257 56
април 2019 11.148 52
март 2019 7.582 74
ноември 2018 7.606 74
октомври 2018 13.963 48
септември 2018 11.872 51
всички

Интернет страници