Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Младост 2015 (София)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Шумен 2007 (Шумен)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

ФК Рилски спортист (Самоков)

BGSupporters форум

ФК Рилски спортист (Самоков)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 16:30 1 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
28.09.2017 17:00 2 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 4:3
05.10.2017 16:00 3 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:3
12.10.2017 16:00 4 кръг Г Германея (Сапарева баня) 7:2
19.10.2017 16:00 5 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 6:2
26.10.2017 16:00 6 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:2
02.11.2017 15:00 7 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 4:2
09.11.2017 15:00 8 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:1
16.11.2017 15:00 9 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:3
07.05.2018 17:00 10 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:1
28.03.2018 15:00 11 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 3:4
05.04.2018 16:00 12 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:1
12.04.2018 16:00 13 кръг Д Германея (Сапарева баня) 9:0
19.04.2018 16:00 14 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:3
26.04.2018 16:00 15 кръг Д Металург 1957 (Перник) 5:2
02.05.2018 16:00 16 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 6:0
10.05.2018 17:00 17 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:6
17.05.2018 17:00 18 кръг Г Ком 98 (Годеч) 2:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев 1937 (Ихтиман) 18 11 0 7 58:49 33
5 Балкан 1929 (Ботевград) 18 9 2 7 52:31 29
6 ФК Рилски спортист (Самоков) 18 9 0 9 57:44 27
7 Рилски спортист 2011 (Самоков) 18 8 3 7 45:34 27
8 Спортист 2009 (Своге) 18 5 1 12 33:49 16

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници