Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Барокко (София)

Батак (Батак)

Белица 2017 (Килифарево)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Вива (София)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Граничар (Кирково)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дуло (Дулово)

Дунав 2016 (Селановци)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

Звездичка (Бургас)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кърджали (Кърджали)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Мадан (Мадан)

Малеш (Микрево)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК София (София)

Палас (Рудозем)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РМФ (София)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Марек 1919 (Дупница)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Свиленград (Свиленград)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

ФК Тича (Варна)

BGSupporters форум

ФК Тича (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 4:0
21.09.2019 14:30 2 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
28.09.2019 16:30 3 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:2
06.10.2019 16:30 4 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 1:1
- 5 кръг
почива
20.10.2019 17:00 6 кръг Г Олимпик II (Варна) 0:3
01.11.2019 10:00 7 кръг Д Девня 2005 (Девня) 0:5
10.11.2019 11:00 8 кръг Г Дунав (Русе) 0:3
17.11.2019 14:30 9 кръг Д Тополи 2010 II (Тополи) 4:0
24.11.2019 11:00 10 кръг Г Аристон (Русе) 2:4
04.12.2019 16:00 11 кръг Д Олимпик (Варна) 2:0
08.03.2020 12:30 12 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) анл.
15.03.2020 14:30 13 кръг Г Спартак 1918 (Варна) анл.
22.03.2020 13:00 14 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) анл.
29.03.2020 10:00 15 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) анл.
- 16 кръг
почива
12.04.2020 10:00 17 кръг Д Олимпик II (Варна) анл.
26.04.2020 10:00 18 кръг Г Девня 2005 (Девня) анл.
03.05.2020 11:00 19 кръг Д Дунав (Русе) анл.
10.05.2020 10:00 20 кръг Г Тополи 2010 II (Тополи) анл.
17.05.2020 11:00 21 кръг Д Аристон (Русе) анл.
24.05.2020 12:30 22 кръг Г Олимпик (Варна) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Девня 2005 (Девня) 10 5 1 4 44:19 16
6 Олимпик (Варна) 10 5 0 5 40:28 15
7 ФК Тича (Варна) 10 4 2 4 17:19 14
8 Тополи 2010 (Тополи) 10 3 2 5 20:31 11
9 Вихър 2016 (Вълчи дол) 10 2 0 8 12:50 6

ФК Тича (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2019 10:00 1 кръг Г Черно море (Варна) 0:11
21.09.2019 13:00 2 кръг Д Черно море II (Варна) 1:2
28.09.2019 11:00 3 кръг Г Дунав (Русе) 1:7
05.10.2019 13:00 4 кръг Д Дунав II (Русе) 0:8
13.11.2019 11:00 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:3
19.10.2019 13:00 6 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:3
26.10.2019 11:00 7 кръг Г Олимпик (Варна) 1:1
01.11.2019 12:30 8 кръг Д Варна 2017 (Варна) 4:2
04.11.2019 14:00 9 кръг Г МФК Тича (Варна) 0:3
09.11.2019 13:00 10 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
16.11.2019 14:30 11 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:6
23.11.2019 13:00 12 кръг Д Аристон (Русе) 0:3
30.11.2019 11:00 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:13
14.03.2020 13:30 14 кръг Д Черно море (Варна) анл.
21.03.2020 11:00 15 кръг Г Черно море II (Варна) анл.
28.03.2020 13:30 16 кръг Д Дунав (Русе) анл.
04.04.2020 11:00 17 кръг Г Дунав II (Русе) анл.
11.04.2020 13:30 18 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) анл.
17.04.2020 11:00 19 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) анл.
25.04.2020 13:30 20 кръг Д Олимпик (Варна) анл.
02.05.2020 11:00 21 кръг Г Варна 2017 (Варна) анл.
06.05.2020 13:30 22 кръг Д МФК Тича (Варна) анл.
09.05.2020 11:00 23 кръг Г Спартак 1918 (Варна) анл.
16.05.2020 13:30 24 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) анл.
23.05.2020 11:00 25 кръг Г Аристон (Русе) анл.
30.05.2020 13:30 26 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Шумен 2007 (Шумен) 12 4 0 8 29:28 12
11 Спартак 1918 (Варна) 12 2 2 8 15:38 8
12 Добруджа 1919 (Добрич) 12 2 0 10 6:78 6
13 ФК Тича (Варна) 12 1 1 10 9:52 4
14 Варна 2017 (Варна) 12 0 0 12 3:89 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници