ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

BGSupporters форум

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:1
11.08.2019 18:00 2 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Гигант (Съединение) 1:1
24.08.2019 18:00 4 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:6
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:2
07.09.2019 17:00 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
15.09.2019 17:00 7 кръг Г Несебър (Несебър) 0:1
21.09.2019 17:00 8 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
28.09.2019 17:00 9 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:0
05.10.2019 16:00 10 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
12.10.2019 16:00 11 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
19.10.2019 16:00 12 кръг Д Миньор (Раднево) 2:2
24.10.2019 16:00 13 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:1
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:4
09.11.2019 14:30 15 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:3
16.11.2019 14:30 16 кръг Д Созопол (Созопол) 1:6
23.11.2019 14:30 17 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:4
23.02.2020 14:00 18 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 3:0
29.02.2020 14:00 19 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
07.03.2020 15:00 20 кръг Г Гигант (Съединение) анл.
14.03.2020 15:00 21 кръг Г Загорец (Нова Загора) анл.
21.03.2020 15:00 22 кръг Д Атлетик (Куклен) анл.
28.03.2020 15:00 23 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
04.04.2020 17:00 24 кръг Д Несебър (Несебър) анл.
08.04.2020 17:00 25 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
11.04.2020 17:00 26 кръг Д Карнобат (Карнобат) анл.
19.04.2020 17:00 27 кръг Г Сокол (Марково) анл.
25.04.2020 17:00 28 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
02.05.2020 18:00 29 кръг Г Миньор (Раднево) анл.
09.05.2020 18:00 30 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) анл.
13.05.2020 18:00 31 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
16.05.2020 18:00 32 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) анл.
23.05.2020 19:00 33 кръг Г Созопол (Созопол) анл.
30.05.2020 18:00 34 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Родопа Смолян (Смолян) 19 6 3 10 23:33 21
13 Атлетик (Куклен) 19 6 2 11 19:30 20
14 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 19 4 4 11 17:38 16
15 Сокол (Марково) 19 5 3 11 18:47 15
16 Карнобат (Карнобат) 19 3 5 11 17:33 14
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / 1/2 финали
12.11.2019 14:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
05.07.2019 18:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:5
10.07.2019 18:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:5
13.07.2019 18:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:2
24.07.2019 19:00 - Г Созопол (Созопол) 0:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
02.02.2020 13:00 - Д АФК Хасково (Хасково) 3:0
08.02.2020 14:00 - Д Карнобат (Карнобат) 2:0
12.02.2020 14:00 - Д Раднички (Пирот, Сърбия, 2) 0:5
21.02.2020 14:30 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:4

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2019 17:00 1 кръг Г Созопол (Созопол) 3:3
25.09.2019 17:00 2 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:3
02.10.2019 16:00 3 кръг Г Поморие (Поморие) 2:3
08.10.2019 16:00 4 кръг Д Свети Никола (Бургас) 3:0
16.10.2019 16:00 5 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:8
- 6 кръг
почива
30.10.2019 14:30 7 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:5
06.11.2019 14:30 8 кръг Г Червени войводи (Сливен) 0:12
13.11.2019 14:30 9 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
20.11.2019 14:30 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
28.11.2019 14:30 11 кръг Д Несебър (Несебър) 2:6
04.03.2020 15:30 12 кръг Д Созопол (Созопол) анл.
11.03.2020 15:30 13 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) анл.
18.03.2020 15:30 14 кръг Д Поморие (Поморие) анл.
25.03.2020 15:30 15 кръг Г Свети Никола (Бургас) анл.
01.04.2020 17:00 16 кръг Д Бургас спорт (Бургас) анл.
- 17 кръг
почива
15.04.2020 17:00 18 кръг Г Карнобат (Карнобат) анл.
22.04.2020 17:00 19 кръг Д Червени войводи (Сливен) анл.
29.04.2020 17:00 20 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) анл.
07.05.2020 17:00 21 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
14.05.2020 17:00 22 кръг Г Несебър (Несебър) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Сливен 2000 (Сливен) 10 4 1 5 26:19 13
8 Карнобат (Карнобат) 10 4 1 5 17:34 13
9 Червени войводи (Сливен) 10 4 0 6 27:21 12
10 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 10 1 1 8 12:46 4
11 Свети Никола (Бургас) 10 1 0 9 12:52 3

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:30 1 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:20
28.09.2019 10:30 2 кръг Д Ропотамо (Приморско) 3:0
05.10.2019 10:00 3 кръг Г Стралджа (Стралджа) 0:7
13.10.2019 10:30 4 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 3:5
19.10.2019 10:30 5 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:11
23.11.2019 10:30 6 кръг Д Свети Никола (Бургас) 1:11
02.11.2019 10:30 7 кръг Г Несебър (Несебър) анл.
09.11.2019 10:00 8 кръг Д Вихър (Айтос) 1:10
16.11.2019 10:30 9 кръг Г Поморие (Поморие) 1:11
14.03.2020 10:30 10 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) анл.
21.03.2020 10:00 11 кръг Г Ропотамо (Приморско) анл.
28.03.2020 10:00 12 кръг Д Стралджа (Стралджа) анл.
04.04.2020 10:30 13 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) анл.
11.04.2020 10:30 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
09.05.2020 10:00 17 кръг Г Вихър (Айтос) анл.
16.05.2020 10:30 18 кръг Д Поморие (Поморие) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ропотамо (Приморско) 8 2 0 6 6:32 6
7 Черноморски спортист (Обзор) 8 2 0 6 8:40 6
8 Свети Никола (Бургас) 8 1 0 7 15:25 3
9 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 8 1 0 7 9:75 3
-- Несебър (Несебър) - 0 0 0 0:0 -

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

Деца: Ямбол - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2019 10:30 1 кръг Д Тунджа 2006 (Тенево) анл.
06.10.2019 10:30 2 кръг Г Христо Ботев (Генерал Инзово) 1:5
13.10.2019 12:30 3 кръг Д Стралджа (Стралджа) 0:2
20.10.2019 10:30 4 кръг Г Бенковски (Зимница) 3:3
24.11.2019 10:30 5 кръг Д Тракиец (Кукорево) 2:2
10.11.2019 10:30 6 кръг Д Елхово (Елхово) 0:3
17.11.2019 10:30 7 кръг Г Арена (Ямбол) 0:3
- 8 кръг
почива
08.12.2019 10:30 9 кръг Д Христо Ботев (Генерал Инзово) 1:7
- 10 кръг Г Стралджа (Стралджа) анл.
- 11 кръг Д Бенковски (Зимница) анл.
- 12 кръг Г Тракиец (Кукорево) анл.
- 13 кръг Г Елхово (Елхово) анл.
- 14 кръг Д Арена (Ямбол) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Тракиец (Кукорево) 6 2 2 2 18:12 8
5 Арена (Ямбол) 7 2 0 5 11:51 6
6 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7 0 2 5 7:25 2
7 Бенковски (Зимница) 7 0 1 6 10:36 1
- Тунджа 2006 (Тенево) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 1.626 77
октомври 2019 4.122 85
септември 2019 9.789 62
август 2019 3.746 89
май 2018 8.545 64
април 2018 9.127 62
март 2018 3.141 87
ноември 2017 2.249 87
октомври 2017 6.243 80
септември 2017 8.903 65
август 2017 18.723 32
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници