ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

BGSupporters форум

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:1
11.08.2019 18:00 2 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Гигант (Съединение) 1:1
24.08.2019 18:00 4 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:6
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:2
07.09.2019 17:00 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
15.09.2019 17:00 7 кръг Г Несебър (Несебър) 0:1
21.09.2019 17:00 8 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
28.09.2019 17:00 9 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:0
05.10.2019 16:00 10 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
12.10.2019 16:00 11 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
19.10.2019 16:00 12 кръг Д Миньор (Раднево) 2:2
24.10.2019 16:00 13 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:1
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:4
09.11.2019 14:30 15 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:3
16.11.2019 14:30 16 кръг Д Созопол (Созопол) 1:6
23.11.2019 14:30 17 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 18 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 19 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 20 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 21 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 22 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 23 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 24 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 25 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 26 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 27 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 28 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 29 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
- 30 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 31 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 32 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 33 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 34 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Родопа Смолян (Смолян) 16 4 3 9 19:30 15
15 Сокол (Марково) 16 5 2 9 17:41 14
16 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 16 3 3 10 12:33 12
17 Димитровград 1947 (Димитровград) 16 3 3 10 13:40 12
18 Карнобат (Карнобат) 16 2 4 10 14:31 10
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Първи кръг
12.11.2019 14:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
05.07.2019 18:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:5
10.07.2019 18:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:5
13.07.2019 18:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:2
24.07.2019 19:00 - Г Созопол (Созопол) 0:4

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2019 17:00 1 кръг Г Созопол (Созопол) 3:3
25.09.2019 17:00 2 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:3
02.10.2019 16:00 3 кръг Г Поморие (Поморие) 2:3
отложен 4 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
16.10.2019 16:00 5 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:8
- 6 кръг
почива
30.10.2019 14:30 7 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:5
06.11.2019 14:30 8 кръг Г Червени войводи (Сливен) 0:12
13.11.2019 14:30 9 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
20.11.2019 14:30 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
28.11.2019 14:30 11 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 12 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 13 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 14 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 15 кръг Г Свети Никола (Бургас) -:-
- 16 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 19 кръг Д Червени войводи (Сливен) -:-
- 20 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 21 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 22 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Сливен 2000 (Сливен) 8 3 0 5 15:17 9
8 Карнобат (Карнобат) 6 2 1 3 12:25 7
9 Созопол (Созопол) 6 1 2 3 9:21 5
10 Свети Никола (Бургас) 5 1 0 4 6:25 3
11 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 6 0 1 5 7:34 1

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:30 1 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:20
28.09.2019 10:30 2 кръг Д Ропотамо (Приморско) 3:0
05.10.2019 10:00 3 кръг Г Стралджа (Стралджа) 0:7
13.10.2019 10:30 4 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 3:5
19.10.2019 10:30 5 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:11
28.10.2019 10:30 6 кръг Д Свети Никола (Бургас) анл.
02.11.2019 10:30 7 кръг Г Несебър (Несебър) анл.
09.11.2019 10:00 8 кръг Д Вихър (Айтос) 1:10
16.11.2019 10:30 9 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
- 10 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 11 кръг Г Ропотамо (Приморско) -:-
- 12 кръг Д Стралджа (Стралджа) -:-
- 13 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
- 18 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Нефтохимик 1962 (Бургас) 5 2 0 3 31:7 6
6 Черноморски спортист (Обзор) 4 1 0 3 5:22 3
7 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 6 1 0 5 7:53 3
8 Ропотамо (Приморско) 5 0 0 5 0:29 0
- Свети Никола (Бургас) 1 0 0 1 0:3 -

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

Деца: Ямбол - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2019 10:30 1 кръг Д Тунджа 2006 (Тенево) анл.
06.10.2019 10:30 2 кръг Г Христо Ботев (Генерал Инзово) 1:5
13.10.2019 12:30 3 кръг Д Стралджа (Стралджа) 0:2
20.10.2019 10:30 4 кръг Г Бенковски (Зимница) 3:3
отложен 5 кръг Д Тракиец (Кукорево) -:-
10.11.2019 10:30 6 кръг Д Елхово (Елхово) 0:3
отложен 7 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Д Христо Ботев (Генерал Инзово) -:-
- 10 кръг Г Стралджа (Стралджа) -:-
- 11 кръг Д Бенковски (Зимница) -:-
- 12 кръг Г Тракиец (Кукорево) -:-
- 13 кръг Г Елхово (Елхово) -:-
- 14 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Тракиец (Кукорево) 5 2 1 2 16:10 7
5 Арена (Ямбол) 4 1 0 3 7:46 3
6 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 4 0 1 3 4:13 1
7 Бенковски (Зимница) 5 0 1 4 9:28 1
- Тунджа 2006 (Тенево) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 8.545 64
април 2018 9.127 62
март 2018 3.141 87
ноември 2017 2.249 87
октомври 2017 6.243 80
септември 2017 8.903 65
август 2017 18.723 32
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници