ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

BGSupporters форум

Ямбол 1915 (Ямбол)

Баражи за Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
- -
почива
Първи кръг
06.06.2019 18:00 - Г Върбица 2006 (Бенковски) 4:0
"А" ОГ Ямбол
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 17:00 1 кръг Г Межда (Межда) 7:1
22.09.2018 17:00 2 кръг Д Елхово (Елхово) 2:1
29.09.2018 17:00 3 кръг Г Ботев (Болярово) 3:0
- 4 кръг
почива
13.10.2018 16:00 5 кръг Д Тракиец (Кукорево) 2:0
21.10.2018 16:00 6 кръг Г Стралджа (Стралджа) 2:1
27.10.2018 16:00 7 кръг Д Червена звезда (Каменец) 2:4
04.11.2018 14:30 8 кръг Г Спортист (Роза) 4:1
10.11.2018 14:30 9 кръг Д Бенковски (Зимница) 3:0
17.11.2018 14:30 10 кръг Г Искра (Симеоново) 3:1
24.11.2018 14:30 11 кръг Д Христо Ботев (Генерал Инзово) 6:1
16.03.2019 15:00 12 кръг Д Межда (Межда) 5:0
23.03.2019 15:00 13 кръг Г Елхово (Елхово) 2:0
30.03.2019 15:00 14 кръг Д Ботев (Болярово) 1:0
- 15 кръг
почива
13.04.2019 17:00 16 кръг Г Тракиец (Кукорево) 2:1
20.04.2019 17:00 17 кръг Д Стралджа (Стралджа) 2:2
27.04.2019 17:00 18 кръг Г Червена звезда (Каменец) 4:2
05.05.2019 18:00 19 кръг Д Спортист (Роза) 14:1
12.05.2019 18:00 20 кръг Г Бенковски (Зимница) 9:1
18.05.2019 18:00 21 кръг Д Искра (Симеоново) 1:1
25.05.2019 18:00 22 кръг Г Христо Ботев (Генерал Инзово) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ямбол 1915 (Ямбол) 20 17 2 1 79:18 53
2 Елхово (Елхово) 20 14 2 4 78:29 44
3 Стралджа (Стралджа) 20 12 4 4 49:25 40
4 Червена звезда (Каменец) 20 11 4 5 66:29 37
5 Искра (Симеоново) 20 11 4 5 51:20 37
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.02.2019 15:00 - Г Созопол (Созопол) 0:5

Ямбол 1915 (Ямбол)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2018 17:00 1 кръг Д Созопол (Созопол) 3:8
27.09.2018 17:00 2 кръг Г Поморие (Поморие) 0:1
- 3 кръг
почива
11.10.2018 16:00 4 кръг Д Свети Никола (Бургас) 0:2
17.10.2018 16:00 5 кръг Г Несебър (Несебър) 1:10
25.10.2018 16:00 6 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:6
31.10.2018 14:30 7 кръг Г Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 6:2
08.11.2018 14:30 8 кръг Г Созопол (Созопол) 1:6
14.11.2018 14:30 9 кръг Д Поморие (Поморие) 2:3
- 10 кръг
почива
06.03.2019 15:30 11 кръг Г Свети Никола (Бургас) 1:2
14.03.2019 15:30 12 кръг Д Несебър (Несебър) 0:5
21.03.2019 15:30 13 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:6
28.03.2019 15:30 14 кръг Д Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 7:0
03.04.2019 17:00 15 кръг Д Созопол (Созопол) 3:0
11.04.2019 17:00 16 кръг Г Поморие (Поморие) 1:2
- 17 кръг
почива
24.04.2019 17:00 18 кръг Д Свети Никола (Бургас) 3:0
01.05.2019 18:00 19 кръг Г Несебър (Несебър) 0:3
09.05.2019 18:00 20 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:9
15.05.2019 18:00 21 кръг Г Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Созопол (Созопол) 18 12 0 6 67:32 36
4 Поморие (Поморие) 18 7 1 10 44:49 22
5 Свети Никола (Бургас) 18 7 0 11 41:43 21
6 Ямбол 1915 (Ямбол) 18 5 0 13 31:65 15
7 Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 18 0 0 18 10:173 0

Ямбол 1915 (Ямбол)

ЮМВ: Сливен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2018 10:30 1 кръг Г Хаджи Димитър (Сливен) 1:5
06.10.2018 10:30 2 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) 1:5
13.10.2018 10:30 3 кръг Д Балкан (Твърдица) 3:0
20.10.2018 10:30 4 кръг Г Стралджа (Стралджа) 2:4
27.10.2018 10:30 5 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:12
03.11.2018 10:30 6 кръг Д Хаджи Димитър (Сливен) 3:3
10.11.2018 10:30 7 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 0:3
17.11.2018 10:30 8 кръг Г Балкан (Твърдица) 3:4
23.03.2019 10:30 9 кръг Д Стралджа (Стралджа) 3:11
30.03.2019 10:30 10 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:3
06.04.2019 10:30 11 кръг Д Балкан (Твърдица) 4:4
13.04.2019 10:30 12 кръг Д Стралджа (Стралджа) 0:2
20.04.2019 10:30 13 кръг Г Хаджи Димитър (Сливен) 0:3
27.04.2019 10:30 14 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) 0:3
04.05.2019 10:30 15 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Хаджи Димитър (Сливен) 15 9 4 2 52:28 31
3 Стралджа (Стралджа) 15 9 2 4 52:31 29
4 Ямбол 2004 (Ямбол) 15 8 1 6 40:37 25
5 Ямбол 1915 (Ямбол) 15 1 2 12 20:70 5
6 Балкан (Твърдица) 15 1 1 13 30:76 4

Ямбол 1915 (Ямбол)

Деца: Ямбол - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2018 10:30 1 кръг Г Балкан (Лозенец) 5:2
07.10.2018 10:30 2 кръг Д Бенковски (Зимница) 1:3
14.10.2018 10:30 3 кръг Г Тунджа 2006 (Тенево) 0:12
21.10.2018 10:30 4 кръг Д Сливен 2000 II (Сливен) 1:7
26.10.2018 16:30 5 кръг Г Елхово (Елхово) 1:3
04.11.2018 10:00 6 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) 1:13
11.11.2018 10:30 7 кръг Д Ямбол 2004 II (Ямбол) 2:2
18.11.2018 10:30 8 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:7
25.11.2018 10:00 9 кръг Д Стралджа (Стралджа) 0:7
24.03.2019 10:30 10 кръг Д Балкан (Лозенец) 6:1
31.03.2019 10:30 11 кръг Г Бенковски (Зимница) 2:0
07.04.2019 10:30 12 кръг Д Тунджа 2006 (Тенево) 0:1
24.05.2019 10:30 13 кръг Г Сливен 2000 II (Сливен) 4:1
19.04.2019 16:30 14 кръг Д Елхово (Елхово) 1:1
26.04.2019 14:30 15 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 0:6
05.05.2019 10:30 16 кръг Г Ямбол 2004 II (Ямбол) 0:3
12.05.2019 10:30 17 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:3
19.05.2019 12:00 18 кръг Г Стралджа (Стралджа) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Сливен 2000 II (Сливен) 18 7 0 11 36:82 21
7 Ямбол 2004 II (Ямбол) 18 4 2 12 41:68 14
8 Ямбол 1915 (Ямбол) 18 4 2 12 25:77 14
9 Бенковски (Зимница) 18 4 0 14 40:117 12
10 Балкан (Лозенец) 18 1 0 17 25:156 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 8.545 64
април 2018 9.127 62
март 2018 3.141 87
ноември 2017 2.249 87
октомври 2017 6.243 80
септември 2017 8.903 65
август 2017 18.723 32
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници