Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Барокко (София)

Батак (Батак)

Белица 2017 (Килифарево)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Вива (София)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Граничар (Кирково)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дуло (Дулово)

Дунав 2016 (Селановци)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

Звездичка (Бургас)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Мадан (Мадан)

Малеш (Микрево)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК София (София)

Палас (Рудозем)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РМФ (София)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Марек 1919 (Дупница)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Свиленград (Свиленград)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Ферион (София)

BGSupporters форум

Ферион (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2015 14:00 1 кръг Д София 2010 (София) анл.
12.09.2015 14:00 2 кръг Г БМ Спорт (София) анл.
19.09.2015 14:00 3 кръг Д Изтребител (Иваняне) анл.
27.09.2015 12:00 4 кръг Г Лъвчетата (София) анл.
03.10.2015 13:30 5 кръг Д Олимпиец (София) анл.
10.10.2015 13:30 6 кръг Д Чавдар (Етрополе) анл.
17.10.2015 14:00 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) анл.
26.10.2015 12:00 8 кръг Д Септември (София) анл.
01.11.2015 14:00 9 кръг Г Витоша (Бистрица) анл.
04.11.2015 14:00 10 кръг Д Атлетик 11 (София) анл.
07.11.2015 14:00 11 кръг Г Гранит (Владая) анл.
14.11.2015 14:00 12 кръг Д Интернационал (София) анл.
18.11.2015 14:00 13 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) анл.
21.11.2015 13:00 14 кръг Д Ботев 57 (София) анл.
28.11.2015 14:00 15 кръг Г ДИТ Спорт (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Интернационал (София) 28 7 5 16 36:74 26
13 Лъвчетата (София) 28 7 1 20 42:92 22
14 Атлетик 11 (София) 28 3 2 23 50:135 11
15 Изтребител (Иваняне) 28 0 2 26 25:229 2
-- Ферион (София) - 0 0 0 0:0 -

Ферион (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 11:00 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:4
05.09.2015 18:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 2:6
09.09.2015 11:00 3 кръг Д Левски (София) 0:5
12.09.2015 12:30 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:2
19.09.2015 10:00 5 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:5
26.09.2015 11:00 6 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:6
03.10.2015 10:00 7 кръг Д БМ Спорт (София) 2:1
10.10.2015 11:00 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
17.10.2015 11:00 9 кръг Д ЕСФА (София) 5:0
24.10.2015 11:00 10 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:1
31.10.2015 11:00 11 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:0
07.11.2015 11:00 12 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
14.11.2015 11:00 13 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
21.11.2015 11:00 14 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
28.11.2015 11:00 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:0
05.03.2016 11:00 16 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:1
12.03.2016 11:00 17 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
18.03.2016 13:30 18 кръг Г Левски (София) 0:6
26.03.2016 16:00 19 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
02.04.2016 13:00 20 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:3
06.04.2016 11:00 21 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:8
09.04.2016 11:00 22 кръг Г БМ Спорт (София) 3:0
16.04.2016 11:00 23 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4
23.04.2016 18:00 24 кръг Г ЕСФА (София) 3:1
27.04.2016 11:00 25 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:2
07.05.2016 11:00 26 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:2
18.05.2016 11:00 27 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
14.05.2016 11:00 28 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:0
21.05.2016 11:00 29 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
28.05.2016 11:00 30 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 30 16 2 12 65:54 50
7 Локомотив 1929 (София) 30 13 7 10 37:29 46
8 Ферион (София) 30 14 2 14 45:67 44
9 Пирин (Благоевград) 30 14 1 15 52:49 43
10 Чавдар (Етрополе) 30 9 6 15 27:46 33

Ферион (София)

Деца: София (столица) - Областна група - "Б" възраст, втора група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 09:00 1 кръг Г Елит София (София) 0:6
- 2 кръг
почива
19.09.2015 12:00 3 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 12:1
26.09.2015 17:00 4 кръг Г БМ Спорт (София) 0:3
03.10.2015 12:00 5 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 11:3
10.10.2015 16:00 6 кръг Г Ботев 57 (София) 3:0
15.10.2015 10:30 7 кръг Д Царско село (София) 2:1
17.10.2015 14:00 8 кръг Г Витоша (Бистрица) 4:6
26.10.2015 09:30 9 кръг Д Ком 98 (Годеч) 4:2
31.10.2015 14:00 10 кръг Д Елит София (София) 1:3
- 11 кръг
почива
15.11.2015 09:30 12 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:2
25.11.2015 13:00 13 кръг Д БМ Спорт (София) 4:0
28.11.2015 11:00 14 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 4:2
05.03.2016 12:00 15 кръг Д Ботев 57 (София) 7:0
13.03.2016 09:00 16 кръг Г Царско село (София) 2:4
20.03.2016 16:30 17 кръг Д Витоша (Бистрица) 3:1
27.03.2016 15:00 18 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:2
02.04.2016 09:00 19 кръг Д Ботев 57 (София) 10:0
10.04.2016 14:30 20 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
17.04.2016 11:30 21 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 9:0
24.04.2016 15:00 22 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:2
- 23 кръг
почива
12.05.2016 18:00 24 кръг Д Елит София (София) 1:9
14.05.2016 09:00 25 кръг Г БМ Спорт (София) 1:1
25.05.2016 17:00 26 кръг Д Ком 98 (Годеч) 6:0
29.05.2016 09:30 27 кръг Г Царско село (София) 1:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Елит София (София) 24 23 0 1 128:16 69
2 Витоша (Бистрица) 24 16 3 5 124:48 51
3 Ферион (София) 24 14 1 9 94:55 43
4 БМ Спорт (София) 24 12 4 8 66:47 40
5 Царско село (София) 24 12 2 10 76:47 38

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници