Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дуло (Дулово)

Дунав 2016 (Селановци)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УФК Васил Левски (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Шипка 2018 (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Ферион (София)

BGSupporters форум

Ферион (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2015 14:00 1 кръг Д София 2010 (София) анл.
12.09.2015 14:00 2 кръг Г БМ Спорт (София) анл.
19.09.2015 14:00 3 кръг Д Изтребител (Иваняне) анл.
27.09.2015 12:00 4 кръг Г Лъвчетата (София) анл.
03.10.2015 13:30 5 кръг Д Олимпиец (София) анл.
10.10.2015 13:30 6 кръг Д Чавдар (Етрополе) анл.
17.10.2015 14:00 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) анл.
26.10.2015 12:00 8 кръг Д Септември (София) анл.
01.11.2015 14:00 9 кръг Г Витоша (Бистрица) анл.
04.11.2015 14:00 10 кръг Д Атлетик 11 (София) анл.
07.11.2015 14:00 11 кръг Г Гранит (Владая) анл.
14.11.2015 14:00 12 кръг Д Интернационал (София) анл.
18.11.2015 14:00 13 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) анл.
21.11.2015 13:00 14 кръг Д Ботев 57 (София) анл.
28.11.2015 14:00 15 кръг Г ДИТ Спорт (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Интернационал (София) 28 7 5 16 36:74 26
13 Лъвчетата (София) 28 7 1 20 42:92 22
14 Атлетик 11 (София) 28 3 2 23 50:135 11
15 Изтребител (Иваняне) 28 0 2 26 25:229 2
-- Ферион (София) - 0 0 0 0:0 -

Ферион (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 11:00 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:4
05.09.2015 18:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 2:6
09.09.2015 11:00 3 кръг Д Левски (София) 0:5
12.09.2015 12:30 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:2
19.09.2015 10:00 5 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:5
26.09.2015 11:00 6 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:6
03.10.2015 10:00 7 кръг Д БМ Спорт (София) 2:1
10.10.2015 11:00 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
17.10.2015 11:00 9 кръг Д ЕСФА (София) 5:0
24.10.2015 11:00 10 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:1
31.10.2015 11:00 11 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:0
07.11.2015 11:00 12 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
14.11.2015 11:00 13 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
21.11.2015 11:00 14 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
28.11.2015 11:00 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:0
05.03.2016 11:00 16 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:1
12.03.2016 11:00 17 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
18.03.2016 13:30 18 кръг Г Левски (София) 0:6
26.03.2016 16:00 19 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
02.04.2016 13:00 20 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:3
06.04.2016 11:00 21 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:8
09.04.2016 11:00 22 кръг Г БМ Спорт (София) 3:0
16.04.2016 11:00 23 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4
23.04.2016 18:00 24 кръг Г ЕСФА (София) 3:1
27.04.2016 11:00 25 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:2
07.05.2016 11:00 26 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:2
18.05.2016 11:00 27 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
14.05.2016 11:00 28 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:0
21.05.2016 11:00 29 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
28.05.2016 11:00 30 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 30 16 2 12 65:54 50
7 Локомотив 1929 (София) 30 13 7 10 37:29 46
8 Ферион (София) 30 14 2 14 45:67 44
9 Пирин (Благоевград) 30 14 1 15 52:49 43
10 Чавдар (Етрополе) 30 9 6 15 27:46 33

Ферион (София)

Деца: София (столица) - Областна група - "Б" възраст, втора група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 09:00 1 кръг Г Елит София (София) 0:6
- 2 кръг
почива
19.09.2015 12:00 3 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 12:1
26.09.2015 17:00 4 кръг Г БМ Спорт (София) 0:3
03.10.2015 12:00 5 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 11:3
10.10.2015 16:00 6 кръг Г Ботев 57 (София) 3:0
15.10.2015 10:30 7 кръг Д Царско село (София) 2:1
17.10.2015 14:00 8 кръг Г Витоша (Бистрица) 4:6
26.10.2015 09:30 9 кръг Д Ком 98 (Годеч) 4:2
31.10.2015 14:00 10 кръг Д Елит София (София) 1:3
- 11 кръг
почива
15.11.2015 09:30 12 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:2
25.11.2015 13:00 13 кръг Д БМ Спорт (София) 4:0
28.11.2015 11:00 14 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 4:2
05.03.2016 12:00 15 кръг Д Ботев 57 (София) 7:0
13.03.2016 09:00 16 кръг Г Царско село (София) 2:4
20.03.2016 16:30 17 кръг Д Витоша (Бистрица) 3:1
27.03.2016 15:00 18 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:2
02.04.2016 09:00 19 кръг Д Ботев 57 (София) 10:0
10.04.2016 14:30 20 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
17.04.2016 11:30 21 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 9:0
24.04.2016 15:00 22 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:2
- 23 кръг
почива
12.05.2016 18:00 24 кръг Д Елит София (София) 1:9
14.05.2016 09:00 25 кръг Г БМ Спорт (София) 1:1
25.05.2016 17:00 26 кръг Д Ком 98 (Годеч) 6:0
29.05.2016 09:30 27 кръг Г Царско село (София) 1:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Елит София (София) 24 23 0 1 128:16 69
2 Витоша (Бистрица) 24 16 3 5 124:48 51
3 Ферион (София) 24 14 1 9 94:55 43
4 БМ Спорт (София) 24 12 4 8 66:47 40
5 Царско село (София) 24 12 2 10 76:47 38

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници