Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони (София)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Ферион (София)

BGSupporters форум

Ферион (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2017 11:30 1 кръг Д Барокко (София) 0:9
10.09.2017 15:00 2 кръг Д Септември (София) 0:11
17.09.2017 11:30 3 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
24.09.2017 15:00 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:5
01.10.2017 11:30 5 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:7
08.10.2017 10:30 6 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:10
15.10.2017 11:30 7 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:8
22.10.2017 12:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:6
29.10.2017 10:30 9 кръг Г Чепинец (Велинград) 1:3
01.11.2017 13:30 10 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:8
05.11.2017 11:30 11 кръг Г Левски (София) 0:8
12.11.2017 12:30 12 кръг Д ЦСКА (София) 0:9
19.11.2017 11:30 13 кръг Г Миньор (Перник) -:-
26.11.2017 11:30 14 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
03.12.2017 11:30 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 16 кръг Г Барокко (София) -:-
- 17 кръг Г Септември (София) -:-
- 18 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 19 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 20 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 22 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
- 25 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 26 кръг Д Левски (София) -:-
- 27 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 28 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 29 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 30 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Пирин 2001 (Благоевград) 12 2 5 5 16:17 11
13 Чепинец (Велинград) 12 3 0 9 17:50 9
14 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 2 1 9 17:33 7
15 Миньор (Перник) 12 1 3 8 13:32 6
16 Ферион (София) 12 0 0 12 2:87 0

Ферион (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2017 17:00 - Г Спортист 13 (София) 0:11

Ферион (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2017 17:00 1 кръг Г Искър (Герман) 15:1
16.09.2017 15:00 2 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 12:1
22.09.2017 10:00 3 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:4
30.09.2017 10:00 4 кръг Д Левски (Чепинци) 14:1
07.10.2017 10:00 5 кръг Г Надежда (Доброславци) 5:0
14.10.2017 14:00 6 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:2
21.10.2017 14:30 7 кръг Г Олимпиец (София) 2:0
28.10.2017 13:00 8 кръг Г Интернационал (София) 3:0
01.11.2017 15:00 9 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 1:3
04.11.2017 10:00 10 кръг Г Конкордия (София) 2:6
11.11.2017 10:00 11 кръг Д Младост 2015 (София) анл.
18.11.2017 10:00 12 кръг Г София спорт (София) анл.
25.11.2017 09:00 13 кръг Д Барокко (София) -:-
02.12.2017 13:00 14 кръг Г Септември (София) -:-
02.09.2017 14:00 15 кръг Д Гранит (Владая) 2:3
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
- 18 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 19 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 20 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 21 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
- 22 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 23 кръг Д Интернационал (София) -:-
- 24 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 25 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 26 кръг
почива
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Г Барокко (София) -:-
- 29 кръг Д Септември (София) -:-
- 30 кръг Г Гранит (Владая) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Обеля (кв.Обеля, София) 11 7 0 4 44:33 21
7 Конкордия (София) 11 5 0 6 55:51 15
8 Ферион (София) 10 5 0 5 42:20 15
9 Интернационал (София) 10 3 0 7 11:30 9
10 Левски (Чепинци) 10 2 0 8 20:92 6

Ферион (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2017 17:00 - Г Витоша 13 (София) 0:8

Ферион (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
09.09.2017 13:30 1 кръг Г София спорт (София) 1:3
16.09.2017 09:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
23.09.2017 15:00 3 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:1
- 4 кръг
почива
отложен 5 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
14.10.2017 09:00 6 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 12:0
21.10.2017 13:30 7 кръг Д Легия (София) 15:2
28.10.2017 10:30 8 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:3
04.11.2017 12:00 9 кръг Д Олимпиец (София) анл.
11.11.2017 12:00 10 кръг Г Национал (София) 1:2
18.11.2017 10:30 11 кръг Д Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Олимпиец (София) 8 5 0 3 29:15 15
6 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 8 4 2 2 32:14 14
7 Ферион (София) 7 4 1 2 37:11 13
8 Победа 2013 (София) 8 3 0 5 14:42 9
9 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9 1 0 8 11:42 3

Ферион (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 15:00 1 кръг Г Сердика (София) 1:2
17.09.2017 10:30 2 кръг Д Спартак 2015 (София) 3:0
24.09.2017 16:30 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:0
01.10.2017 09:00 4 кръг Г Спортист 13 (София) 5:0
08.10.2017 16:30 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9:0
15.10.2017 13:30 6 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:2
22.10.2017 15:00 7 кръг Д София спорт (София) 0:4
29.10.2017 13:30 8 кръг Г Левски (София) 0:8
05.11.2017 13:30 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:5
12.11.2017 15:00 10 кръг Г Национал (София) 1:3
19.11.2017 11:20 11 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Царско село 2015 (София) 10 5 2 3 22:11 17
6 Металург 1957 (Перник) 10 4 1 5 17:34 13
7 Ферион (София) 10 4 0 6 23:24 12
8 Спартак 2015 (София) 10 3 2 5 14:23 11
9 Сердика (София) 10 3 1 6 13:35 10

Ферион (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
- 1 кръг
почива
17.09.2017 13:40 2 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:1
24.09.2017 09:00 3 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 4:1
01.10.2017 13:40 4 кръг Д Надежда (Доброславци) 4:2
08.10.2017 09:00 5 кръг Г ОФК София (София) 7:1
15.10.2017 12:30 6 кръг Д ДАФ (София) 0:0
22.10.2017 11:20 7 кръг Г Урвич (Панчарево) 3:1
29.10.2017 11:20 8 кръг Д Спортист 13 (София) 2:0
отложен 9 кръг Г Арес (София) -:-
12.11.2017 10:10 10 кръг Д Елит София (София) 0:1
19.11.2017 13:40 11 кръг Г Ултраспорт академия (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1929 (София) 9 7 0 2 43:6 21
2 Ферион (София) 8 6 1 1 22:7 19
3 Арес (София) 8 6 0 2 23:8 18
4 Елит София (София) 8 6 0 2 22:10 18
5 ДАФ (София) 8 5 1 2 30:11 16

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници