Галактика (Черник)

BGSupporters форум

Галактика (Черник)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 16:30 1 кръг Г Правда 1944 (Правда) 0:4
- 2 кръг
почива
16.09.2018 16:30 3 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:3
22.09.2018 16:30 4 кръг Д Светкавица (Поройно) 3:0
30.09.2018 16:30 5 кръг Г Релакс (Овен) 1:0
06.10.2018 15:30 6 кръг Д Червена звезда (Дулово) 1:0
13.10.2018 15:30 7 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 2:1
20.10.2018 15:30 8 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3
27.10.2018 14:30 9 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:3
03.11.2018 14:30 10 кръг Г Вихър (Боил) 1:0
10.11.2018 14:30 11 кръг Д Вихър (Любен) 1:2
17.03.2019 15:30 12 кръг Д Правда 1944 (Правда) 1:2
- 13 кръг
почива
31.03.2019 15:30 14 кръг Д Чернолик (Чернолик) 0:0
06.04.2019 16:30 15 кръг Г Светкавица (Поройно) 0:3
14.04.2019 16:30 16 кръг Д Релакс (Овен) 3:1
20.04.2019 16:30 17 кръг Г Червена звезда (Дулово) 3:0
27.04.2019 16:30 18 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 4:1
04.05.2019 17:30 19 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:1
11.05.2019 17:30 20 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:2
19.05.2019 17:30 21 кръг Д Вихър (Боил) 3:0
24.05.2019 17:30 22 кръг Г Вихър (Любен) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Победа 2009 (Вокил) 20 9 3 8 31:23 30
5 Правда 1944 (Правда) 20 8 5 7 44:32 29
6 Галактика (Черник) 20 9 1 10 23:29 28
7 Йълдъръм (Яребица) 20 7 3 10 43:43 24
8 Светкавица (Поройно) 20 7 1 12 22:48 22

Галактика (Черник)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 15:00 1 кръг Г Правда 1944 (Правда) 4:2
- 2 кръг
почива
16.09.2018 15:00 3 кръг Г Чернолик (Чернолик) 4:0
22.09.2018 15:00 4 кръг Д Светкавица (Поройно) 5:0
30.09.2018 15:00 5 кръг Г Релакс (Овен) 1:1
06.10.2018 14:00 6 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:1
13.10.2018 14:00 7 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 3:0
20.10.2018 14:00 8 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:1
27.10.2018 14:00 9 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 1:1
03.11.2018 13:00 10 кръг Г Вихър (Боил) 0:0
10.11.2018 13:00 11 кръг Д Вихър (Любен) 2:0
17.03.2019 14:00 12 кръг Д Правда 1944 (Правда) 4:0
- 13 кръг
почива
31.03.2019 14:00 14 кръг Д Чернолик (Чернолик) 5:1
06.04.2019 15:00 15 кръг Г Светкавица (Поройно) 5:0
14.04.2019 15:00 16 кръг Д Релакс (Овен) 5:1
20.04.2019 15:00 17 кръг Г Червена звезда (Дулово) 2:2
27.04.2019 15:00 18 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:2
04.05.2019 16:00 19 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
11.05.2019 16:00 20 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:0
19.05.2019 16:00 21 кръг Д Вихър (Боил) 3:0
24.05.2019 16:00 22 кръг Г Вихър (Любен) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Червена звезда (Дулово) 20 15 2 3 74:21 47
2 Галактика (Черник) 20 14 5 1 55:12 47
3 Победа 2009 (Вокил) 20 12 2 6 40:19 38
4 Релакс (Овен) 20 11 3 6 34:26 36
5 Йълдъръм (Яребица) 20 10 3 7 48:29 33
ЮМВ: Силистра - Областна група - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
За 3-4 място
31.05.2019 15:30 - Д Добруджа (Ситово) 4:4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 6 място
2017/2018 А ОФГ СС 11 място
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ СС 9 място
2014/2015 А ОФГ СС 5 място
2013/2014 А ОФГ СС 9 място
2012/2013 А ОФГ СС 11 място
2011/2012 А ОФГ СС 9 място
2010/2011 А ОФГ СС 9 място
2009/2010 А ОФГ СС 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници