Германея (Сапарева баня)

BGSupporters форум

Германея (Сапарева баня)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Септември (Симитли) 0:4
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:4
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
02.09.2017 17:00 4 кръг Д Банско (Банско) 1:3
09.09.2017 17:00 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:2
16.09.2017 17:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
23.09.2017 17:00 7 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
27.09.2017 17:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:5
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:2
08.10.2017 16:00 10 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:0
14.10.2017 16:00 11 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 2:1
21.10.2017 16:00 12 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:2
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0
04.11.2017 14:00 14 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:2
11.11.2017 14:00 15 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:4
18.11.2017 14:00 16 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:5
25.11.2017 14:00 17 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 0:2
24.02.2018 18 кръг Д Септември (Симитли) -:-
03.03.2018 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
10.03.2018 20 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
17.03.2018 21 кръг Г Банско (Банско) -:-
24.03.2018 22 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
31.03.2018 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
04.04.2018 24 кръг Д Миньор (Перник) -:-
07.04.2018 25 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
14.04.2018 26 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
21.04.2018 27 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
28.04.2018 28 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
05.05.2018 29 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
12.05.2018 30 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
16.05.2018 31 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
19.05.2018 32 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
26.05.2018 33 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
02.06.2018 34 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Пирин (Гоце Делчев) 17 5 4 8 15:29 19
15 Балкан 1929 (Ботевград) 17 4 6 7 31:35 18
16 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 17 4 2 11 22:42 14
17 Германея (Сапарева баня) 17 2 2 13 11:40 8
18 Ботев 1937 (Ихтиман) 17 2 2 13 11:42 8
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / Финал
13.09.2017 17:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 10:30 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
21.07.2017 18:00 - Д Апоел (Ашкелон, Израел, 1) 1:2
22.07.2017 18:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 2:2
25.07.2017 18:30 - Г Пирин (Благоевград) 0:1
28.07.2017 18:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
29.07.2017 18:30 - Г Вихрен 1925 (Сандански) 3:3
04.08.2017 18:00 - Д Сокол (Марково) 0:0
08.08.2017 18:30 - Г Пирин (Благоевград) 1:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
07.02.2018 - Г ЦСКА /юн.ст./ (София) -:-

Германея (Сапарева баня)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 17:00 1 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 4:4
28.09.2017 17:00 2 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:4
05.10.2017 16:00 3 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:8
12.10.2017 16:00 4 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 2:7
19.10.2017 16:00 5 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:6
26.10.2017 16:00 6 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:0
02.11.2017 15:00 7 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:7
09.11.2017 15:00 8 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:5
16.11.2017 15:00 9 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:3
- 10 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 11 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 12 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 13 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
- 14 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
- 15 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 16 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 17 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
- 18 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ФК Рилски спортист (Самоков) 9 4 0 5 24:19 12
7 Ботев 1937 (Ихтиман) 9 4 0 5 28:25 12
8 Спортист 2009 (Своге) 9 2 1 6 14:26 7
9 Германея (Сапарева баня) 9 1 1 7 10:44 4
10 Струмска слава 1927 (Радомир) 9 0 1 8 13:64 1

Германея (Сапарева баня)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:30 1 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) 0:1
01.10.2017 10:30 2 кръг Г Малеш 1940 (Микрево) 1:1
08.10.2017 10:30 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:2
15.10.2017 10:30 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:7
22.10.2017 10:30 5 кръг Д Аякс (Дивотино) 3:0
29.10.2017 10:30 6 кръг Г Легия (София) 5:0
19.11.2017 10:30 7 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:1
- 8 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) -:-
- 9 кръг Д Малеш 1940 (Микрево) -:-
- 10 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 11 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 12 кръг Г Аякс (Дивотино) -:-
- 13 кръг Д Легия (София) -:-
- 14 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пирин (Благоевград) 7 4 0 3 25:16 12
5 Марек 1915 (Дупница) 7 3 1 3 18:18 10
6 Германея (Сапарева баня) 7 3 1 3 13:12 10
7 Аякс (Дивотино) 7 2 1 4 9:21 7
8 Легия (София) 7 1 0 6 10:31 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници