Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Бенковски (Троян)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Луковит)

Ботев (Момина клисура)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър (Бързия)

Вихър (Войводиново)

Вихър (Войсил)

Вихър (Раданово)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Върба 1917 (Радомир)

Германея (Сапарева баня)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Милин камък (Баница)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Обнова (Обнова)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

Пробив 2015 (Овча могила)

Ракета (Търговище)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Септември 2005 (Жабокрът)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тракия 06 (Стамболийски)

Тунджа 2006 (Ягода)

Устрем (Крета)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Янтра Габрово (Габрово)

Германея (Сапарева баня)

BGSupporters форум

Германея (Сапарева баня)

Югозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.08.2014 18:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 0:4
24.08.2014 18:00 2 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:3
31.08.2014 18:00 3 кръг Д Места 2005 (Хаджидимово) 1:1
07.09.2014 17:00 4 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
14.09.2014 17:00 5 кръг Д Чепинец (Велинград) 1:2
21.09.2014 17:00 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:4
28.09.2014 17:00 7 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 1:0
02.10.2014 16:00 8 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:2
12.10.2014 16:00 9 кръг Г Конелиано (Герман) 6:2
19.10.2014 16:00 10 кръг Д Балкан (Варвара) 0:1
26.10.2014 14:00 11 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:1
02.11.2014 14:00 12 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
09.11.2014 14:00 13 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:2
16.11.2014 14:00 14 кръг Д Спортист 2012 (Своге) 0:1
23.11.2014 14:00 15 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:3
01.03.2015 15:00 16 кръг Г Миньор (Перник) 1:4
18.03.2015 15:00 17 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 4:0
01.04.2015 16:00 18 кръг Г Места 2005 (Хаджидимово) 1:1
22.03.2015 15:00 19 кръг Д Беласица (Петрич) 1:0
29.03.2015 15:00 20 кръг Г Чепинец (Велинград) 1:2
05.04.2015 16:00 21 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
11.04.2015 16:00 22 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:6
19.04.2015 16:00 23 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:3
26.04.2015 16:00 24 кръг Д Конелиано (Герман) 1:5
03.05.2015 17:00 25 кръг Г Балкан (Варвара) 0:2
10.05.2015 17:00 26 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:0
13.05.2015 17:00 27 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
17.05.2015 17:00 28 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:1
24.05.2015 17:00 29 кръг Г Спортист 2012 (Своге) 3:1
31.05.2015 17:00 30 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Конелиано (Герман) 30 11 4 15 46:80 37
11 Балкан (Варвара) 30 11 1 18 47:69 34
12 Германея (Сапарева баня) 30 10 3 17 32:55 33
13 Чепинец (Велинград) 30 9 5 16 35:58 32
14 Рилски спортист 2011 (Самоков) 30 7 6 17 26:46 27

Германея (Сапарева баня)

ЮСВ: Благоевград - зона "Струма"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2014 17:00 1 кръг Г Банско (Банско) 2:1
25.09.2014 17:00 2 кръг Д Пирин 2002 (Разлог) 1:3
02.10.2014 16:00 3 кръг Г Септември (Симитли) 0:5
09.10.2014 16:00 4 кръг Г Беласица (Петрич) 2:5
16.10.2014 16:00 5 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 0:6
09.05.2015 6 кръг Д Банско (Банско) 3:0
30.10.2014 15:00 7 кръг Г Пирин 2002 (Разлог) 0:2
06.11.2014 15:00 8 кръг Д Септември (Симитли) 1:5
13.11.2014 15:00 9 кръг Д Беласица (Петрич) 2:1
20.11.2014 15:00 10 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:3
21.05.2015 17:00 11 кръг Г Банско (Банско) 0:3
09.05.2015 12 кръг Д Пирин 2002 (Разлог) 3:0
26.03.2015 15:00 13 кръг Г Септември (Симитли) 1:8
02.04.2015 16:00 14 кръг Г Беласица (Петрич) 0:5
09.05.2015 15 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 0:3
16.04.2015 16:00 16 кръг Д Банско (Банско) 2:2
23.04.2015 16:00 17 кръг Г Пирин 2002 (Разлог) 1:3
30.04.2015 16:00 18 кръг Д Септември (Симитли) 0:4
07.05.2015 17:00 19 кръг Д Беласица (Петрич) 1:2
14.05.2015 17:00 20 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Септември (Симитли) 20 15 1 4 79:29 46
3 Беласица (Петрич) 20 12 1 7 43:35 37
4 Пирин 2002 (Разлог) 20 5 4 11 22:39 19
5 Германея (Сапарева баня) 20 4 1 15 19:69 13
6 Банско (Банско) 20 3 2 15 21:55 11

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 5.962 74
април 2019 7.420 74
март 2019 8.405 68
ноември 2018 10.761 52
октомври 2018 2.264 92
септември 2018 15.779 38
май 2018 12.905 39
април 2018 12.026 47
март 2018 17.090 31
ноември 2017 2.288 86
октомври 2017 13.139 47
септември 2017 4.480 87
август 2017 2.307 87
май 2017 17.524 31
април 2017 10.786 57
март 2017 6.304 76
ноември 2016 15.256 35
октомври 2016 9.384 58
септември 2016 6.996 71
август 2016 9.892 58
май 2016 7.132 68
април 2016 3.877 82
март 2016 4.538 81
ноември 2015 10.116 52
октомври 2015 6.648 73
август 2015 3.676 85
май 2015 19.680 22
април 2015 1.994 82
март 2015 10.263 48
декември 2014 8.247 63
октомври 2014 10.880 47
септември 2014 3.139 86
май 2014 12.615 47
април 2014 5.600 77
март 2014 5.433 79
ноември 2013 5.379 83
септември 2013 8.532 69
август 2013 14.124 49
май 2013 15.016 39
април 2013 1.875 85
март 2013 10.858 56
ноември 2012 15.571 37
октомври 2012 8.116 68
септември 2012 7.748 74
май 2012 5.971 84
април 2012 10.013 65
март 2012 7.613 75
ноември 2011 14.697 48
октомври 2011 13.377 47
септември 2011 14.044 49
август 2011 12.624 48
май 2011 4.559 93
април 2011 9.548 70
март 2011 7.238 86
ноември 2010 4.457 104
октомври 2010 8.880 84
септември 2010 11.344 69
август 2010 7.167 90
всички

Интернет страници