Германея (Сапарева баня)

BGSupporters форум

Германея (Сапарева баня)

Югозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2015 18:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
16.08.2015 18:00 2 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
23.08.2015 18:00 3 кръг Д Септември (София) 0:4
30.08.2015 18:00 4 кръг Г Чепинец (Велинград) 1:4
06.09.2015 17:00 5 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:2
13.09.2015 17:00 6 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:2
19.09.2015 17:00 7 кръг Д Чико (Бяга) 2:2
27.09.2015 17:00 8 кръг Г София 2010 (София) 2:0
04.10.2015 16:00 9 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
11.10.2015 16:00 10 кръг Г Беласица (Петрич) 1:3
18.10.2015 16:00 11 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:4
21.10.2015 16:00 12 кръг Г ЦСКА (София) 0:3 Канал 3
04.11.2015 14:00 13 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:5
08.11.2015 14:00 14 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:0
15.11.2015 14:00 15 кръг Г Локомотив (София) анл.
22.11.2015 14:00 16 кръг Д Балкан (Варвара) 3:1
29.11.2015 14:00 17 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:6
21.02.2016 14:00 18 кръг Г Миньор (Перник) 0:6
28.02.2016 14:00 19 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:4
06.03.2016 15:00 20 кръг Г Септември (София) 0:11
13.03.2016 15:00 21 кръг Д Чепинец (Велинград) 2:1
20.03.2016 15:00 22 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:2
23.03.2016 15:00 23 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:4
27.03.2016 15:00 24 кръг Г Чико (Бяга) 0:6
03.04.2016 17:00 25 кръг Д София 2010 (София) 0:8
10.04.2016 17:00 26 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:9
13.04.2016 17:00 27 кръг Д Беласица (Петрич) 0:0
17.04.2016 17:00 28 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:2
24.04.2016 15:30 29 кръг Д ЦСКА (София) 0:10 Канал 3
27.04.2016 17:00 30 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:10
08.05.2016 18:00 31 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:6
- 32 кръг
почива
22.05.2016 18:00 33 кръг Г Балкан (Варвара) 0:3
29.05.2016 18:00 34 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Чепинец (Велинград) 32 7 11 14 35:72 32
15 Пирин (Гоце Делчев) 32 8 4 20 33:63 28
16 Германея (Сапарева баня) 32 5 4 23 20:122 19
17 Балкан (Варвара) 32 4 5 23 25:80 17
-- Локомотив (София) 3 1 0 2 1:6 -
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
02.09.2015 17:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
Област Кюстендил / Финал
16.09.2015 17:00 - Г Кюстендил (Кюстендил) 5:3
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Първи кръг
27.10.2015 14:00 - Г Пирин (Гоце Делчев) 2:1
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Финал
11.11.2015 14:00 - Д Миньор (Перник) 1:0
Зонален финал
25.11.2015 14:00 - Д Септември (София) 0:1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници