Германея (Сапарева баня)

BGSupporters форум

Германея (Сапарева баня)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Септември (Симитли) 0:4
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:4
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
02.09.2017 17:00 4 кръг Д Банско (Банско) 1:3
09.09.2017 17:00 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:2
16.09.2017 17:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
23.09.2017 17:00 7 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
27.09.2017 17:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:5
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:2
08.10.2017 16:00 10 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:0
14.10.2017 16:00 11 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 2:1
21.10.2017 16:00 12 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:2
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0
04.11.2017 14:00 14 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:2
11.11.2017 14:00 15 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:4
18.11.2017 14:00 16 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:5
25.11.2017 14:00 17 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 0:2
24.02.2018 14:00 18 кръг Д Септември (Симитли) 1:0
14.03.2018 15:00 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:0
10.03.2018 15:00 20 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:2
17.03.2018 15:00 21 кръг Г Банско (Банско) 1:1
11.04.2018 16:00 22 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:0
31.03.2018 15:00 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
04.04.2018 16:00 24 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
07.04.2018 16:00 25 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:2
14.04.2018 16:00 26 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:1
21.04.2018 16:00 27 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 0:0
28.04.2018 16:00 28 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 4:3
02.05.2018 18:00 29 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 5:2
05.05.2018 18:00 30 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
12.05.2018 18:00 31 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:0
19.05.2018 18:00 32 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:7
26.05.2018 18:00 33 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:0
02.06.2018 18:00 34 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Марек 1915 (Дупница) 34 10 7 17 35:48 37
15 Рилски спортист 2011 (Самоков) 34 10 6 18 40:51 36
16 Германея (Сапарева баня) 34 9 8 17 38:63 35
17 Пирин (Гоце Делчев) 34 8 8 18 27:66 32
18 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 34 6 3 25 34:89 21
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / Финал
13.09.2017 17:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 10:30 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
21.07.2017 18:00 - Д Апоел (Ашкелон, Израел, 1) 1:2
22.07.2017 18:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 2:2
25.07.2017 18:30 - Г Пирин (Благоевград) 0:1
28.07.2017 18:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
29.07.2017 18:30 - Г Вихрен 1925 (Сандански) 3:3
04.08.2017 18:00 - Д Сокол (Марково) 0:0
08.08.2017 18:30 - Г Пирин (Благоевград) 1:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
24.01.2018 14:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:3
27.01.2018 14:30 - Д Оборище (Панагюрище) 0:4
07.02.2018 12:00 - Г ЦСКА /юн.ст./ (София) 1:2
10.02.2018 14:00 - Д Миньор (Перник) 1:1
14.02.2018 14:30 - Г ЦСКА 1948 (София) 1:4

Германея (Сапарева баня)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 17:00 1 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 4:4
28.09.2017 17:00 2 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:4
05.10.2017 16:00 3 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:8
12.10.2017 16:00 4 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 2:7
19.10.2017 16:00 5 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:6
26.10.2017 16:00 6 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:0
02.11.2017 15:00 7 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:7
09.11.2017 15:00 8 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:5
16.11.2017 15:00 9 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:3
07.05.2018 17:00 10 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 8:2
29.03.2018 15:00 11 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:6
05.04.2018 16:00 12 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:5
12.04.2018 16:00 13 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 0:9
19.04.2018 16:00 14 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:4
26.04.2018 16:00 15 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 6:2
03.05.2018 17:00 16 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:4
10.05.2018 17:00 17 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:4
17.05.2018 17:00 18 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ФК Рилски спортист (Самоков) 18 9 0 9 57:44 27
7 Рилски спортист 2011 (Самоков) 18 8 3 7 45:34 27
8 Спортист 2009 (Своге) 18 5 1 12 33:49 16
9 Германея (Сапарева баня) 18 3 2 13 36:84 11
10 Струмска слава 1927 (Радомир) 18 0 1 17 21:131 1

Германея (Сапарева баня)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:30 1 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) 0:1
01.10.2017 10:30 2 кръг Г Малеш 1940 (Микрево) 1:1
08.10.2017 10:30 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:2
15.10.2017 10:30 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:7
22.10.2017 10:30 5 кръг Д Аякс (Дивотино) 3:0
29.10.2017 10:30 6 кръг Г Легия (София) 5:0
19.11.2017 10:30 7 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:1
01.04.2018 10:30 8 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 0:0
15.04.2018 10:30 9 кръг Д Малеш 1940 (Микрево) 4:7
22.04.2018 10:30 10 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:6
29.04.2018 10:30 11 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
06.05.2018 10:30 12 кръг Г Аякс (Дивотино) 1:5
13.05.2018 10:30 13 кръг Д Легия (София) 4:0
20.05.2018 10:30 14 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Малеш 1940 (Микрево) 14 9 2 3 61:32 29
3 Пирин (Благоевград) 14 7 0 7 50:36 21
4 Германея (Сапарева баня) 14 6 2 6 30:31 20
5 Миньор 2014 (Бобов дол) 14 5 2 7 25:41 17
6 Велбъжд (Кюстендил) 14 5 1 8 31:47 16

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 5.962 74
април 2019 7.420 74
март 2019 8.405 68
ноември 2018 10.761 52
октомври 2018 2.264 92
септември 2018 15.779 38
май 2018 12.905 39
април 2018 12.026 47
март 2018 17.090 31
ноември 2017 2.288 86
октомври 2017 13.139 47
септември 2017 4.480 87
август 2017 2.307 87
май 2017 17.524 31
април 2017 10.786 57
март 2017 6.304 76
ноември 2016 15.256 35
октомври 2016 9.384 58
септември 2016 6.996 71
август 2016 9.892 58
май 2016 7.132 68
април 2016 3.877 82
март 2016 4.538 81
ноември 2015 10.116 52
октомври 2015 6.648 73
август 2015 3.676 85
май 2015 19.680 22
април 2015 1.994 82
март 2015 10.263 48
декември 2014 8.247 63
октомври 2014 10.880 47
септември 2014 3.139 86
май 2014 12.615 47
април 2014 5.600 77
март 2014 5.433 79
ноември 2013 5.379 83
септември 2013 8.532 69
август 2013 14.124 49
май 2013 15.016 39
април 2013 1.875 85
март 2013 10.858 56
ноември 2012 15.571 37
октомври 2012 8.116 68
септември 2012 7.748 74
май 2012 5.971 84
април 2012 10.013 65
март 2012 7.613 75
ноември 2011 14.697 48
октомври 2011 13.377 47
септември 2011 14.044 49
август 2011 12.624 48
май 2011 4.559 93
април 2011 9.548 70
март 2011 7.238 86
ноември 2010 4.457 104
октомври 2010 8.880 84
септември 2010 11.344 69
август 2010 7.167 90
всички

Интернет страници