Гигант (Белене)

BGSupporters форум

Гигант (Белене)

Северна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.1962 17:30 1 кръг Г Академик (Свищов) 1:0
19.08.1962 17:30 2 кръг Д Здравко Бомбов (Река Девня) 0:0
23.08.1962 17:30 3 кръг Г Панайот Волов (Коларовград) 0:1
26.08.1962 17:30 4 кръг Д Христо Кърпачев (Ловеч) 1:0
02.09.1962 17:00 5 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
09.09.1962 17:00 6 кръг Д Димитър Ватев (Белослав) 1:1
16.09.1962 17:00 7 кръг Г Спартак (Койнаре) 0:4
- 8 кръг
почива
30.09.1962 16:00 9 кръг Д Ангел Кънчев (Трявна) 4:0
14.10.1962 16:00 10 кръг Г Димитър Бурков (Търговище) 2:0
21.10.1962 15:30 11 кръг Д Лудогорец (Разград) 1:1
28.10.1962 15:30 12 кръг Г Доростол (Силистра) 0:2
04.11.1962 15:00 13 кръг Д Чавдар (Бяла Слатина) 1:1
11.11.1962 15:00 14 кръг Г Ботев (Враца) 0:3
18.11.1962 15:00 15 кръг Д Бенковски (Видин) 0:1
25.11.1962 15:00 16 кръг Г Етър (Търново) 0:2
02.12.1962 14:30 17 кръг Д Септември (София) 1:3
09.12.1962 14:30 18 кръг Г Чардафон (Габрово) 0:1
16.12.1962 14:30 19 кръг Д Септемврийска слава (Михайловград) 2:0
10.03.1963 16:00 20 кръг Д Академик (Свищов) 3:0
17.03.1963 16:00 21 кръг Г Здравко Бомбов (Река Девня) 0:0
24.03.1963 16:00 22 кръг Д Панайот Волов (Коларовград) 1:2
31.03.1963 16:30 23 кръг Г Христо Кърпачев (Ловеч) 1:2
07.04.1963 16:30 24 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
14.04.1963 16:30 25 кръг Г Димитър Ватев (Белослав) 0:1
21.04.1963 17:00 26 кръг Д Спартак (Койнаре) 1:0
- 27 кръг
почива
05.05.1963 17:30 28 кръг Г Ангел Кънчев (Трявна) 1:2
12.05.1963 17:30 29 кръг Д Димитър Бурков (Търговище) 1:0
19.05.1963 17:30 30 кръг Г Лудогорец (Разград) 2:2
26.05.1963 18:00 31 кръг Д Доростол (Силистра) 1:1
02.06.1963 18:00 32 кръг Г Чавдар (Бяла Слатина) 0:2
09.06.1963 18:00 33 кръг Д Ботев (Враца) 1:1
16.06.1963 18:00 34 кръг Г Бенковски (Видин) 1:3
23.06.1963 18:00 35 кръг Д Етър (Търново) 3:0
30.06.1963 10:00 36 кръг Г Септември (София) 2:2
07.07.1963 18:00 37 кръг Д Чардафон (Габрово) 1:0
14.07.1963 18:00 38 кръг Г Септемврийска слава (Михайловград) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Чавдар (Бяла Слатина) 36 11 9 16 40:46 31
13 Спартак (Койнаре) 36 13 5 18 47:53 31
14 Гигант (Белене) 36 10 11 15 34:41 31
15 Академик (Свищов) 36 15 1 20 51:58 31
16 Димитър Ватев (Белослав) 36 10 11 15 47:61 31
Купа на Съветската армия
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
23.12.1962 14:00 - Г Чавдар (Бяла Слатина) 0:1

Гигант (Белене)

Плевенска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Горски техникум (Тетевен) 14 11 1 2 39:14 23
3 Фердо (Тръстеник) 14 8 1 5 35:18 17
4 Гигант (Белене) 14 7 1 6 43:30 15
5 Христо Кърпачев (Ловеч) 14 7 1 6 25:17 15
6 Левски (Левски) 14 6 2 6 37:25 14

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 1.639 88
април 2016 4.347 79
март 2016 1.765 85
ноември 2015 3.443 87
октомври 2015 3.080 88
август 2015 6.388 69
май 2014 6.314 75
април 2014 3.471 87
март 2014 4.325 84
ноември 2013 8.884 68
септември 2013 8.975 67
август 2013 8.405 66
май 2013 16.465 37
април 2013 5.303 78
март 2013 3.214 86
ноември 2012 2.836 85
октомври 2012 10.393 58
септември 2012 11.053 56
май 2012 12.042 46
април 2012 10.026 64
март 2012 17.657 34
ноември 2011 11.532 68
октомври 2011 4.044 97
септември 2011 10.740 69
август 2011 10.363 64
май 2011 13.386 50
април 2011 7.566 84
март 2011 2.151 103
ноември 2010 7.277 93
октомври 2010 13.315 54
септември 2010 3.925 107
август 2010 1.460 113
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници