Гигант (Белене)

BGSupporters форум

Гигант (Белене)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.08.2015 18:00 1 кръг Г Севлиево (Севлиево) 4:0
23.08.2015 18:00 2 кръг Д Трявна (Трявна) 0:0
30.08.2015 18:00 3 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:4
06.09.2015 17:00 4 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 0:5
13.09.2015 17:00 5 кръг Г Ботев (Враца) 1:7
16.09.2015 17:00 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:2
20.09.2015 17:00 7 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 0:1
27.09.2015 17:00 8 кръг Д Академик (Свищов) 0:1
04.10.2015 16:00 9 кръг Г Павликени (Павликени) 0:5
11.10.2015 16:00 10 кръг Д Ботев (Луковит) 3:2
18.10.2015 16:00 11 кръг Г Ювентус (Малчика) 0:3
23.10.2015 16:00 12 кръг Д Кариана (Ерден) 2:2
30.10.2015 14:30 13 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:3
08.11.2015 14:30 14 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:6
15.11.2015 14:30 15 кръг Д Вихър (Славяново) 0:2
28.02.2016 14:30 16 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:2
06.03.2016 14:30 17 кръг Г Трявна (Трявна) 0:1
13.03.2016 14:30 18 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:2
20.03.2016 14:30 19 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 0:2
27.03.2016 17:00 20 кръг Д Ботев (Враца) 0:3
03.04.2016 17:00 21 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:4
10.04.2016 17:00 22 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 2:1
17.04.2016 17:00 23 кръг Г Академик (Свищов) 0:5
24.04.2016 17:00 24 кръг Д Павликени (Павликени) 1:3
29.04.2016 17:00 25 кръг Г Ботев (Луковит) 0:4
04.05.2016 18:00 26 кръг Д Ювентус (Малчика) 3:4
08.05.2016 18:00 27 кръг Г Кариана (Ерден) 0:4
15.05.2016 18:00 28 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:4
22.05.2016 18:00 29 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:3
29.05.2016 18:00 30 кръг Г Вихър (Славяново) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Бдин 1923 (Видин) 30 11 1 18 48:74 34
13 Ювентус (Малчика) 30 9 4 17 32:62 31
14 Янтра Габрово (Габрово) 30 8 5 17 29:50 29
15 Ботев 2008 (Козлодуй) 30 4 3 23 23:65 15
16 Гигант (Белене) 30 3 2 25 21:92 11
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
09.09.2015 17:00 - Г Партизан (Червен бряг) 1:5

Гигант (Белене)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
18.09.2015 17:00 2 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 2:11
25.09.2015 17:00 3 кръг Г Чумерна (Елена) 0:6
02.10.2015 16:00 4 кръг Д Павликени (Павликени) 0:4
09.10.2015 16:00 5 кръг Г Чавдар 2006 (Троян) 1:10
16.10.2015 16:00 6 кръг Д Академик (Свищов) 0:7
23.10.2015 16:00 7 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 0:8
30.10.2015 16:00 8 кръг Д Ювентус (Малчика) 0:4
06.11.2015 16:00 9 кръг Г Трявна (Трявна) 0:9
- 10 кръг
почива
24.03.2016 11 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:3
31.03.2016 12 кръг Д Чумерна (Елена) 1:4
07.04.2016 13 кръг Г Павликени (Павликени) 0:8
14.04.2016 14 кръг Д Чавдар 2006 (Троян) 5:5
21.04.2016 15 кръг Г Академик (Свищов) 0:9
28.04.2016 16 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 4:0
05.05.2016 17 кръг Г Ювентус (Малчика) 3:8
12.05.2016 18 кръг Д Трявна (Трявна) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Трявна (Трявна) 16 8 2 6 34:25 26
6 Чумерна (Елена) 16 8 0 8 39:40 24
7 Академик (Свищов) 16 5 1 10 39:34 16
8 Мизия 2005 (Кнежа) 16 3 3 10 33:44 12
9 Гигант (Белене) 16 1 1 14 19:99 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 1.639 88
април 2016 4.347 79
март 2016 1.765 85
ноември 2015 3.443 87
октомври 2015 3.080 88
август 2015 6.388 69
май 2014 6.314 75
април 2014 3.471 87
март 2014 4.325 84
ноември 2013 8.884 68
септември 2013 8.975 67
август 2013 8.405 66
май 2013 16.465 37
април 2013 5.303 78
март 2013 3.214 86
ноември 2012 2.836 85
октомври 2012 10.393 58
септември 2012 11.053 56
май 2012 12.042 46
април 2012 10.026 64
март 2012 17.657 34
ноември 2011 11.532 68
октомври 2011 4.044 97
септември 2011 10.740 69
август 2011 10.363 64
май 2011 13.386 50
април 2011 7.566 84
март 2011 2.151 103
ноември 2010 7.277 93
октомври 2010 13.315 54
септември 2010 3.925 107
август 2010 1.460 113
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници