Гигант (Съединение)

BGSupporters форум

Гигант (Съединение)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 19:00 1 кръг Д Миньор (Раднево) 1:2
20.08.2016 18:00 2 кръг Г Ураган (Бояджик) 3:5
27.08.2016 18:00 3 кръг Д Любимец (Любимец) 6:1
21.09.2016 17:00 4 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 2:1
03.09.2016 17:00 5 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:1
10.09.2016 17:00 6 кръг Г Марица (Пловдив) 0:2
17.09.2016 17:00 7 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:5
25.09.2016 17:00 8 кръг Г Верея II (Стара Загора) 1:3
01.10.2016 16:00 9 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:3
08.10.2016 16:00 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:4
14.10.2016 16:00 11 кръг Д Арда (Кърджали) 2:1
22.10.2016 16:00 12 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:2
29.10.2016 16:00 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
04.11.2016 14:30 14 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:1
11.11.2016 14:30 15 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:3
19.11.2016 14:30 16 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:2
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Елхово (Елхово) 2:1
25.02.2017 14:30 18 кръг Г Миньор (Раднево) 0:1
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Ураган (Бояджик) 1:0
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Любимец (Любимец) 4:4
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 5:1
24.03.2017 15:00 22 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Верея II (Стара Загора) 2:2
14.04.2017 17:00 26 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:6
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0
26.04.2017 17:00 28 кръг Г Арда (Кърджали) 0:3
29.04.2017 17:00 29 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
06.05.2017 18:00 30 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
10.05.2017 18:00 31 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:6
13.05.2017 18:00 32 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
20.05.2017 18:00 33 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:2
27.05.2017 18:00 34 кръг Д Елхово (Елхово) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Димитровград 1947 (Димитровград) 34 12 7 15 35:39 43
11 Верея II (Стара Загора) 34 12 5 17 66:76 41
12 Гигант (Съединение) 34 12 5 17 51:71 41
13 Свиленград 1921 (Свиленград) 34 11 8 15 41:52 41
14 Раковски 2011 (Раковски) 34 11 7 16 52:81 40
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
17.08.2016 18:00 - Г Раковски (Раковски) 9:2
Област Пловдив / 1/2 финали
24.08.2016 18:00 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
Област Пловдив / Финал
31.08.2016 18:00 - Г Сокол (Марково) 0:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
- -
почива
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
06.09.2016 16:00 - Г Палас (Рудозем) 2:1
Югоизточна България / Финал
14.09.2016 17:00 - Д Розова долина (Казанлък) 0:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.07.2016 09:45 - Г Евроколеж (Пловдив) 0:0
30.07.2016 11:45 - Д Оборище (Панагюрище) 1:0

Гигант (Съединение)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2016 17:00 1 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
16.09.2016 17:00 2 кръг Д Марица (Пловдив) 0:11
22.09.2016 15:00 3 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:4
30.09.2016 16:00 4 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:6
08.10.2016 10:30 5 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:3
16.10.2016 10:30 6 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
21.10.2016 13:00 7 кръг Г Вихър (Строево) 0:4
27.10.2016 16:00 8 кръг Д Труд (Труд) 1:2
05.11.2016 13:00 9 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
12.11.2016 10:30 10 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:3
19.11.2016 10:30 11 кръг Г Брестовица (Брестовица) анл.
11.03.2017 10:30 12 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 0:3
19.03.2017 10:30 13 кръг Г Марица (Пловдив) 1:4
25.03.2017 10:30 14 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
30.03.2017 16:00 15 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:3
07.04.2017 16:00 16 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 2:1
15.04.2017 12:00 17 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:3
21.04.2017 17:00 18 кръг Д Вихър (Строево) 1:0
29.04.2017 12:00 19 кръг Г Труд (Труд) 0:3
05.05.2017 16:00 20 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:1
13.05.2017 10:30 21 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 2:1
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Борислав 2009 (Първомай) 20 5 4 11 21:39 19
8 Атлетик (Куклен) 20 6 1 13 29:50 19
9 Гигант (Съединение) 20 5 1 14 16:56 16
10 Тракия 06 (Стамболийски) 20 4 3 13 23:47 15
11 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) 20 1 0 19 10:83 3

Гигант (Съединение)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2016 10:30 1 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:2
13.11.2016 10:30 2 кръг Г Брестовица (Брестовица) 0:4
08.10.2016 10:30 3 кръг Д Спартак (Болярци) 3:3
01.11.2016 11:00 4 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
22.10.2016 10:30 5 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:4
30.10.2016 10:30 6 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 3:2
05.11.2016 10:30 7 кръг Д Бенковски (Куртово Конаре) 3:0
27.03.2017 10:30 8 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:4
08.04.2017 10:30 9 кръг Д Брестовица (Брестовица) 1:1
12.04.2017 10:00 10 кръг Г Спартак (Болярци) 4:3
25.04.2017 16:00 11 кръг Д Сокол (Марково) 1:2
30.04.2017 10:30 12 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
06.05.2017 10:30 13 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 0:3
04.05.2017 17:00 14 кръг Г Бенковски (Куртово Конаре) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Раковски 2011 (Раковски) 14 6 2 6 50:35 20
5 Брестовица (Брестовица) 14 5 3 6 27:35 18
6 Гигант (Съединение) 14 4 3 7 23:35 15
7 Спартак (Болярци) 14 3 1 10 22:45 10
8 Бенковски (Куртово Конаре) 14 2 1 11 16:64 7

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 5.099 85
април 2019 9.512 60
март 2019 10.653 56
ноември 2018 10.644 54
октомври 2018 14.723 42
септември 2018 1.557 95
май 2018 11.248 46
април 2018 4.932 84
март 2018 19.224 26
ноември 2017 8.745 63
октомври 2017 3.157 87
септември 2017 9.979 62
август 2017 1.825 88
май 2017 6.430 76
април 2017 6.849 77
март 2017 12.452 50
ноември 2016 9.910 62
октомври 2016 5.517 82
септември 2016 5.546 77
август 2016 7.513 69
май 2016 8.018 62
април 2016 7.727 62
март 2016 7.355 67
ноември 2015 7.750 69
октомври 2015 13.327 35
август 2015 7.726 62
май 2015 7.487 59
април 2015 16.667 26
март 2015 13.352 36
декември 2014 12.807 42
октомври 2014 7.851 71
септември 2014 14.123 36
май 2014 10.087 61
април 2014 15.409 30
март 2014 15.643 30
ноември 2013 11.994 58
септември 2013 13.579 45
август 2013 10.791 59
май 2013 17.010 36
април 2013 8.307 62
март 2013 6.026 76
ноември 2012 11.338 54
октомври 2012 17.632 29
септември 2012 8.313 72
май 2012 7.750 74
април 2012 5.367 84
март 2012 5.056 85
ноември 2011 4.130 97
октомври 2011 11.072 60
септември 2011 13.496 54
август 2011 10.446 63
май 2011 8.582 77
април 2011 6.827 86
март 2011 17.346 37
ноември 2010 15.871 44
октомври 2010 9.029 82
септември 2010 12.321 61
август 2010 19.942 26
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници