Гигант (Съединение)

BGSupporters форум

Гигант (Съединение)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 19:00 1 кръг Д Миньор (Раднево) 1:2
20.08.2016 18:00 2 кръг Г Ураган (Бояджик) 3:5
27.08.2016 18:00 3 кръг Д Любимец (Любимец) 6:1
21.09.2016 17:00 4 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 2:1
03.09.2016 17:00 5 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:1
10.09.2016 17:00 6 кръг Г Марица (Пловдив) 0:2
17.09.2016 17:00 7 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:5
25.09.2016 17:00 8 кръг Г Верея II (Стара Загора) 1:3
01.10.2016 16:00 9 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:3
08.10.2016 16:00 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:4
14.10.2016 16:00 11 кръг Д Арда (Кърджали) 2:1
22.10.2016 16:00 12 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:2
29.10.2016 16:00 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
04.11.2016 14:30 14 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:1
11.11.2016 14:30 15 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:3
19.11.2016 14:30 16 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:2
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Елхово (Елхово) 2:1
25.02.2017 14:30 18 кръг Г Миньор (Раднево) 0:1
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Ураган (Бояджик) 1:0
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Любимец (Любимец) 4:4
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 5:1
24.03.2017 15:00 22 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Верея II (Стара Загора) 2:2
14.04.2017 17:00 26 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:6
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0
26.04.2017 17:00 28 кръг Г Арда (Кърджали) 0:3
29.04.2017 17:00 29 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
06.05.2017 18:00 30 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
10.05.2017 18:00 31 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:6
13.05.2017 18:00 32 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
20.05.2017 18:00 33 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:2
27.05.2017 18:00 34 кръг Д Елхово (Елхово) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Димитровград 1947 (Димитровград) 34 12 7 15 35:39 43
11 Верея II (Стара Загора) 34 12 5 17 66:76 41
12 Гигант (Съединение) 34 12 5 17 51:71 41
13 Свиленград 1921 (Свиленград) 34 11 8 15 41:52 41
14 Раковски 2011 (Раковски) 34 11 7 16 52:81 40
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
17.08.2016 18:00 - Г Раковски (Раковски) 9:2
Област Пловдив / 1/2 финали
24.08.2016 18:00 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
Област Пловдив / Финал
31.08.2016 18:00 - Г Сокол (Марково) 0:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
- -
почива
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
06.09.2016 16:00 - Г Палас (Рудозем) 2:1
Югоизточна България / Финал
14.09.2016 17:00 - Д Розова долина (Казанлък) 0:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.07.2016 09:45 - Г Евроколеж (Пловдив) 0:0
30.07.2016 11:45 - Д Оборище (Панагюрище) 1:0

Гигант (Съединение)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2016 17:00 1 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
16.09.2016 17:00 2 кръг Д Марица (Пловдив) 0:11
22.09.2016 15:00 3 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:4
30.09.2016 16:00 4 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:6
08.10.2016 10:30 5 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:3
16.10.2016 10:30 6 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
21.10.2016 13:00 7 кръг Г Вихър (Строево) 0:4
27.10.2016 16:00 8 кръг Д Труд (Труд) 1:2
05.11.2016 13:00 9 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
12.11.2016 10:30 10 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:3
19.11.2016 10:30 11 кръг Г Брестовица (Брестовица) анл.
- 12 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) -:-
- 13 кръг Г Марица (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 15 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 17 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 18 кръг Д Вихър (Строево) -:-
- 19 кръг Г Труд (Труд) -:-
- 20 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 21 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 22 кръг Д Брестовица (Брестовица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Борислав 2009 (Първомай) 10 2 2 6 11:24 8
9 Тракия 06 (Стамболийски) 10 2 1 7 10:24 7
10 Гигант (Съединение) 10 1 1 8 7:37 4
11 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) 10 0 0 10 6:42 0
-- Брестовица (Брестовица) 1 0 0 1 1:18 -

Гигант (Съединение)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2016 10:30 1 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:2
13.11.2016 10:30 2 кръг Г Брестовица (Брестовица) 0:4
08.10.2016 10:30 3 кръг Д Спартак (Болярци) 3:3
01.11.2016 11:00 4 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
22.10.2016 10:30 5 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:4
30.10.2016 10:30 6 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 3:2
05.11.2016 10:30 7 кръг Д Бенковски (Куртово Конаре) 3:0
- 8 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 9 кръг Д Брестовица (Брестовица) -:-
- 10 кръг Г Спартак (Болярци) -:-
- 11 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 12 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 14 кръг Г Бенковски (Куртово Конаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Брестовица (Брестовица) 7 3 1 3 16:19 10
5 Раковски 2011 (Раковски) 7 3 0 4 26:15 9
6 Гигант (Съединение) 7 2 2 3 12:17 8
7 Бенковски (Куртово Конаре) 7 2 1 4 8:36 7
8 Спартак (Болярци) 7 1 1 5 8:22 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници