Гигант (Съединение)

BGSupporters форум

Гигант (Съединение)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 1:2
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:3
24.08.2018 18:00 3 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
26.09.2018 17:00 4 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:0
08.09.2018 17:00 5 кръг Г Садово (Садово) 0:1
15.09.2018 17:00 6 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:1
22.09.2018 17:00 7 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:4
29.09.2018 17:00 8 кръг Д Левски (Карлово) 0:0
06.10.2018 16:00 9 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:2
13.10.2018 16:00 10 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:0
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Сокол (Марково) 2:3
27.10.2018 16:00 12 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:3
03.11.2018 14:30 13 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:2
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
17.11.2018 15:30 15 кръг Г Созопол (Созопол) 0:2
24.11.2018 14:30 16 кръг Г Миньор (Раднево) 1:0
01.12.2018 14:00 17 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:0
23.02.2019 18 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) -:-
02.03.2019 19 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
09.03.2019 20 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
16.03.2019 21 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
20.03.2019 22 кръг Д Садово (Садово) -:-
23.03.2019 23 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
30.03.2019 24 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
06.04.2019 25 кръг Г Левски (Карлово) -:-
10.04.2019 26 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
13.04.2019 27 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
20.04.2019 28 кръг Д Сокол (Марково) -:-
27.04.2019 29 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
04.05.2019 30 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
11.05.2019 31 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
18.05.2019 32 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
25.05.2019 33 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
01.06.2019 34 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Розова долина (Казанлък) 17 6 3 8 28:30 21
11 Сокол (Марково) 17 5 4 8 24:32 19
12 Гигант (Съединение) 17 5 4 8 21:24 19
13 Свиленград 1921 (Свиленград) 17 5 4 8 13:25 19
14 Карнобат (Карнобат) 17 5 3 9 17:31 18
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
10.10.2018 16:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
Област Пловдив / 1/2 финали
17.10.2018 16:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 3:2
Област Пловдив / Финал
24.10.2018 16:00 - Д Сокол (Марково) 2:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 10:00 - Д Локомотив 1926 /юн.мл./ (Пд) 5:1
18.07.2018 18:00 - Д Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 3:1
21.07.2018 10:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 3:4
28.07.2018 11:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 2:4
01.08.2018 18:00 - Г Созопол (Созопол) 2:4

Гигант (Съединение)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 10:30 1 кръг Г Садово (Садово) 1:13
16.09.2018 12:00 2 кръг Д Левски (Карлово) 2:8
22.09.2018 10:30 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
30.09.2018 12:30 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:11
05.10.2018 16:00 5 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:11
13.10.2018 11:30 6 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:4
21.10.2018 13:00 7 кръг Г Сокол (Марково) 2:3
27.10.2018 10:30 8 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
03.11.2018 11:30 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
09.11.2018 15:00 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:8
17.11.2018 10:30 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:9
26.11.2018 15:00 12 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:2
02.12.2018 10:30 13 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) 1:3
- 14 кръг Д Садово (Садово) -:-
- 15 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 16 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 20 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 22 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 23 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Сокол (Марково) 13 4 0 9 20:48 12
11 Садово (Садово) 13 3 0 10 21:52 9
12 Юнайтед (Пловдив) 13 2 0 11 19:91 6
13 Атлетик (Куклен) 13 1 0 12 1:78 3
14 Гигант (Съединение) 13 0 0 13 8:79 0

Гигант (Съединение)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 10:30 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:13
12.09.2018 10:30 2 кръг Г Векта (Пловдив) 1:14
16.09.2018 10:30 3 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 5:2
21.09.2018 17:00 4 кръг Г Родопа 2018 (Смолян) 3:0
30.09.2018 10:30 5 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:12
06.10.2018 12:00 6 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:16
14.10.2018 10:30 7 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:5
20.10.2018 10:30 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:11
28.10.2018 12:00 9 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:8
- 10 кръг
почива
11.11.2018 12:00 11 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:10
17.11.2018 12:30 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:14
25.11.2018 10:30 13 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:12
- 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Векта (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 17 кръг Д Родопа 2018 (Смолян) -:-
- 18 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 19 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 25 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Арда 1924 (Кърджали) 12 5 1 6 42:29 16
10 Марица 1921 (Пловдив) 12 3 0 9 18:37 9
11 Гигант (Съединение) 12 2 0 10 14:117 6
12 Металик 1938 (Сопот) 12 1 0 11 9:72 3
13 Родопа 2018 (Смолян) 12 0 0 12 1:56 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници