Гранит (Владая)

BGSupporters форум

Гранит (Владая)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 12:00 1 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 4:6
17.09.2016 17:00 2 кръг Д БМ Спорт (София) 2:0
27.11.2016 13:00 3 кръг Г Витоша II (Бистрица) 1:2
02.10.2016 16:00 4 кръг Д Урвич (Панчарево) 7:1
09.10.2016 16:00 5 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:4
16.10.2016 16:00 6 кръг Г Железница (Железница) 3:0
23.10.2016 16:00 7 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:1
30.10.2016 15:00 8 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:2
04.11.2016 15:00 9 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:1
11.11.2016 15:00 10 кръг Г Академик 1947 (София) 1:0
20.11.2016 15:00 11 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 7:1
05.03.2017 15:00 12 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 3:0
12.03.2017 15:00 13 кръг Г БМ Спорт (София) 2:1
19.03.2017 15:00 14 кръг Д Витоша II (Бистрица) 3:1
03.05.2017 18:00 15 кръг Г Урвич (Панчарево) 7:3
02.04.2017 17:00 16 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 7:1
09.04.2017 17:00 17 кръг Д Железница (Железница) 3:0
23.04.2017 17:00 18 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:4
30.04.2017 17:00 19 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:3
08.05.2017 18:00 20 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:5
14.05.2017 18:00 21 кръг Д Академик 1947 (София) 4:2
21.05.2017 18:00 22 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Витоша II (Бистрица) 22 15 3 4 80:31 48
3 Левски-Раковски (София) 22 14 3 5 83:32 45
4 Гранит (Владая) 22 13 1 8 65:40 40
5 БМ Спорт (София) 22 13 0 9 42:38 39
6 Академик 1947 (София) 22 11 3 8 55:47 36
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
28.09.2016 17:00 - Г ЦСКА 1948 (София) 1:2

Гранит (Владая)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 10:00 1 кръг Д ЕСФА (София) 4:2
10.09.2016 17:00 2 кръг Г Интернационал (София) 0:3
17.09.2016 14:00 3 кръг Д БМ Спорт (София) 0:1
24.09.2016 17:00 4 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:5
02.10.2016 10:00 5 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:0
08.10.2016 11:00 6 кръг Г Септември (София) 1:2
16.10.2016 12:00 7 кръг Д Левски-Раковски (София) 3:3
22.10.2016 13:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:4
30.10.2016 10:00 9 кръг Д Лъвчетата (София) 0:4
07.11.2016 13:00 10 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:4
12.11.2016 13:00 11 кръг Д Атлетик 11 (София) 5:0
04.03.2017 15:00 12 кръг Г ЕСФА (София) 1:1
отложен 13 кръг Д Интернационал (София) -:-
18.03.2017 15:00 14 кръг Г БМ Спорт (София) 1:3
25.03.2017 15:00 15 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:2
01.04.2017 17:00 16 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:4
08.04.2017 14:00 17 кръг Д Септември (София) 0:2
23.04.2017 16:00 18 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:5
30.04.2017 12:00 19 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:2
06.05.2017 16:00 20 кръг Г Лъвчетата (София) 2:4
13.05.2017 17:00 21 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:5
20.05.2017 17:00 22 кръг Г Атлетик 11 (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ЕСФА (София) 22 5 5 12 31:57 20
9 Интернационал (София) 20 6 1 13 31:62 19
10 Гранит (Владая) 21 4 2 15 31:56 14
11 Ботев 57 СОУ (София) 22 4 2 16 20:52 14
12 Атлетик 11 (София) 22 1 0 21 9:94 3

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 8 място
2014/2015 А ОФГ С 3 място
2012/2013 Б ОФГ С 3 място

Интернет страници