Гранит (Владая)

BGSupporters форум

Гранит (Владая)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 1:0
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Академик 1947 (София) 2:1
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Витоша II (Бистрица) 4:5
- 5 кръг
почива
15.10.2017 16:00 6 кръг Д Искър (Герман) анл.
22.10.2017 16:00 7 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
29.10.2017 15:00 8 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 3:1
05.11.2017 14:00 9 кръг Г Урвич (Панчарево) 6:3
12.11.2017 14:30 10 кръг Д Железница (Железница) 4:2
15.10.2017 14:00 11 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:5
02.05.2018 17:00 12 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
11.03.2018 18:30 13 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 11:1
18.03.2018 16:30 14 кръг Г Академик 1947 (София) 2:1
01.04.2018 13:00 15 кръг Д Витоша II (Бистрица) 3:4
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
22.04.2018 16:30 18 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
29.04.2018 16:00 19 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
05.05.2018 17:00 20 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
13.05.2018 17:00 21 кръг Г Железница (Железница) -:-
15.04.2018 14:00 22 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Витоша II (Бистрица) 13 11 0 2 55:28 33
3 Урвич (Панчарево) 14 9 2 3 54:31 29
4 Гранит (Владая) 13 9 0 4 51:27 27
5 Железница (Железница) 12 6 2 4 40:21 20
6 Академик 1947 (София) 13 5 3 5 26:26 18
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
27.09.2017 16:30 - Д Левски (Чепинци) 2:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2017 18:30 - Д Сливнишки герой (Сливница) 3:0
12.08.2017 18:30 - Д Чепинец (Велинград) 4:1
20.08.2017 18:30 - Д Житен (Житен) 8:3

Гранит (Владая)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 14:30 1 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 3:2
16.09.2017 12:00 2 кръг Г Конкордия (София) 10:1
22.09.2017 10:00 3 кръг Д Младост 2015 (София) анл.
30.09.2017 10:00 4 кръг Г София спорт (София) анл.
07.10.2017 10:00 5 кръг Д Барокко (София) 4:1
22.09.2017 10:00 6 кръг Г Септември (София) 1:0
21.10.2017 10:00 7 кръг Д Интернационал (София) 4:3
28.10.2017 10:00 8 кръг Д Искър (Герман) 18:1
01.11.2017 10:00 9 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 9:0
04.11.2017 09:30 10 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:2
12.11.2017 11:30 11 кръг Г Левски (Чепинци) 11:2
18.11.2017 12:00 12 кръг Д Надежда (Доброславци) 6:0
25.11.2017 11:00 13 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:1
02.12.2017 09:30 14 кръг Д Олимпиец (София) 4:1
02.09.2017 14:00 15 кръг Г Ферион (София) 3:2
10.03.2018 14:00 16 кръг Г Конкордия (София) 3:3
17.03.2018 12:00 17 кръг Д Интернационал (София) 3:3
05.05.2018 10:00 18 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
31.03.2018 12:00 19 кръг Д Ферион (София) 2:2
14.04.2018 09:00 20 кръг Г Септември (София) 1:6
22.04.2018 13:00 21 кръг Д Олимпиец (София) -:-
28.04.2018 10:00 22 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
12.05.2018 10:00 23 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
19.05.2018 09:00 24 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
26.05.2018 10:00 25 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
02.06.2018 10:00 26 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА 1948 (София) 16 12 2 2 115:10 38
3 Локомотив 1929 (София) 15 12 1 2 72:19 37
4 Гранит (Владая) 16 10 5 1 67:29 35
5 Септември (София) 16 11 1 4 91:19 34
6 Конкордия (София) 15 7 1 7 57:61 22

Гранит (Владая)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 09:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 2:3
17.09.2017 12:30 2 кръг Д Победа 2013 (София) 2:2
24.09.2017 09:00 3 кръг Г Витоша 13 (София) 3:2
01.10.2017 10:10 4 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:5
08.10.2017 09:00 5 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:1
15.10.2017 11:20 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
22.10.2017 09:00 7 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
29.10.2017 09:00 8 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:0
26.11.2017 10:10 9 кръг Г ЦСКА (София) 1:0
12.11.2017 09:00 10 кръг Д Н спорт (София) 0:4
19.11.2017 09:00 11 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ЦСКА (София) 11 6 1 4 33:16 19
5 Олимпия ФК (София) 11 6 1 4 32:19 19
6 Гранит (Владая) 11 5 2 4 17:19 17
7 Левски Раковски (София) 11 4 4 3 18:16 16
8 Сливнишки герой (Сливница) 11 5 0 6 21:32 15
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 10:10 1 кръг Г Витоша 13 (София) 2:1
18.03.2018 14:50 2 кръг Д Лъвчетата (София) 2:4
25.03.2018 14:50 3 кръг Г Левски Раковски (София) 0:1
01.04.2018 11:20 4 кръг Д Елит София (София) 3:2
15.04.2018 12:30 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0
22.04.2018 09:00 6 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
29.04.2018 10:10 7 кръг Г Ферион (София) -:-
06.05.2018 12:30 8 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
13.05.2018 12:30 9 кръг Г Миньор (Перник) -:-
20.05.2018 10:10 10 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
27.05.2018 14:50 11 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Септември (София) 4 3 1 0 19:4 10
16 Младост 2015 (София) 5 3 1 1 13:5 10
17 Гранит (Владая) 5 3 0 2 8:8 9
18 Лъвчетата (София) 5 2 1 2 9:11 7
19 Витоша 13 (София) 5 2 0 3 12:11 6

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 4 място
2015/2016 А ОФГ С 8 място
2014/2015 А ОФГ С 3 място
2012/2013 Б ОФГ С 3 място

Интернет страници